Autor Wątek: Fiat Argenta Check Panel=> Problem  (Przeczytany 2114 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Fiat Argenta Check Panel=> Problem
« dnia: Listopad 26, 2004, 22:18:29 pm »

Offline Elwood#1887

  • Moderator
  • Wiadomości: 2725
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wujek Samo Zlo
Witam. Wczoraj kupiłem sobie Argente 2.0i(mały prezent urodzinowy,hehe). Na penelu po lewej stronie cały czas swieci mi sie czerwona lampka, cisnienie oleju jest w normie. Nie mam niestety zadnej dokumentacji do deski rozdzielczej. Czy ktos z was moze wie co to jest ? Za odpowiedzi z góry dziekuje.
Obecny park maszynowy :
Ford Granada 4.0 '82 "No replacement for displacement "
BMW E36 323ti  '98 No LPG
BMW E82 125i   '10 "Ferrero Rocher Złoty Miesiąc"& No LPG

Fiat Argenta Check Panel=> Problem
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 26, 2004, 23:07:52 pm »

Wafel

  • Gość
czyli masz dawcę :D przekładaj silnik z układem napędowym i elementy wnętrza do polda i ?migaj :)

Re: Fiat Argenta Check Panel=> Problem
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 26, 2004, 23:55:57 pm »

Offline OLO

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1167
Cytat: "Elwood"
Witam. Wczoraj kupiłem sobie Argente 2.0i(mały prezent urodzinowy,hehe). Na penelu po lewej stronie cały czas swieci mi sie czerwona lampka, cisnienie oleju jest w normie. Nie mam niestety zadnej dokumentacji do deski rozdzielczej. Czy ktos z was moze wie co to jest ? Za odpowiedzi z góry dziekuje.

Wafel! Ty ignorancie!  :D
Check-panel ma dwie duze lampki - czerwona i zielon? oraz kilka szczegółowych kontrolek. Je?li jest co? niesprawne to powinna sie ?wiecić konkretna lampka oraz do tego czerwone ?wiatełko. Je?li wszystko jest ok to ?wieci sie zielona.
Możliwe zę masz niesprawny który? z czujników. W argencie do CHP były podł?czone z tego co pamiętam: (?)=nie jestem pewien
ci?nienie oleju, ładowanie, płyn hamulcowy, ręczny, niesprawnosć stopów (?), poziom oleju (?) - w każdym razie bagnet z jakimi? czujnikami oraz poziom płynu w zb. wyrówanawczym.
Mozliwe że jest to niesprawnosćktórego? z czujników - s? dosc poj...ne. Ostatnio założyłem sobie w poldku czujnik niskiego poziomu w wyrównawczym - musiałem dorobic dodatkowy układ WYŁˇCZAJˇCy kontrolkę. Bo czujnik zwiera jak wszystko jest ok, jak jest niski stan to przerywa. Wystarczy go odł?czyć a system wykryje to jako niesprawnosć.
Były:
PNC 1.6 GLE 95
PNC 1.6 DOHC 91
PNC 1.5 GLE 93 EVO 1
PNC 1.5 GLE 94 EVO 2
PNC 1.6 GLI 95 EVO 3
PNC 1.5 GLE 94 EVO 4
PNC 1.4 GLI 96 EVO 5
PNC 1.9 D 96 EVO 6
PNC 1.6 GSI 99 EVO 7

Karetka 1.6 GLI 97 EVO 8
PN 1.5 SLE 90 EVO 9

Fiat Argenta Check Panel=> Problem
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 27, 2004, 18:52:20 pm »

Offline Elwood#1887

  • Moderator
  • Wiadomości: 2725
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wujek Samo Zlo
Kto powiedział ze silnik Argenty idzie na dawce ?
Obecny park maszynowy :
Ford Granada 4.0 '82 "No replacement for displacement "
BMW E36 323ti  '98 No LPG
BMW E82 125i   '10 "Ferrero Rocher Złoty Miesiąc"& No LPG