Autor Wątek: Konkursy podczas zlotu  (Przeczytany 12106 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Konkursy podczas zlotu
« dnia: Lipiec 18, 2012, 23:38:25 pm »

Offline jimo#1921

  • Administrator
  • Wiadomości: 3412
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro 1.6 16V
Witam

Podczas tegorocznego zlotu uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił biorąc udział w konkurencjach, których lista znajduje się poniżej.

NAJWIĘKSZE MODYFIKACJE:
Konkurencja powstała aby docenić tych co ulepszają unowocześniają produkty FSO. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zamieszczenie listy modyfikacji (kartka A4) na szybie tylnych lewych drzwi. Modyfikacje muszą występować według kolejności:
1 Nadwozie:   
2 Wnętrze:   
3 Car audio:   
4 Silnik:       
5 Układ napędowy:
6 Zawieszenie:
7 Układ hamulcowy:

Przykładowa lista kolegi Bociana:


Auta będą oceniać wszyscy uczestnicy zlotu.
Samochody będą oceniane przez sobotę oraz niedzielę do południa wyniki zostaną ogłoszone w niedzielę.


Najładniejsze auto Zlotu
Na tym samym arkuszu co wybór auta najbardziej zmodyfikowanego uczestnicy zlotu będą wybierali najładniejsze auto zlotu. Głosowanie przez całą sobotę oraz niedzielę do południa.



Slalom

Konkurencja polega na przejechaniu toru wyznaczonego słupkami tak by nie dotknąć żadnego ze słupków a jednocześnie uzyskać jak najlepszy czas przejazdu. Do zabawy konieczny jest pilot gdyż to on będzie oczami kierowcy - mianowicie pilot dyktuje kierowcy co ma robić, gdyż ten prowadzi z przewiązanymi chustą oczami tak by nic nie widział.
      


Rzut wałem wykorbionym

Każdy zawodnik rzuca wałem wykorbionym na odległość, wygrywa ta osoba, która w dwóch próbach uzyska najdalszą odległość.
      


Konkurencja przeciąganie poloneza

Każdy zawodnik ma za zadanie przeciągnąć poloneza wraz z kierowcą zadany (krótki) odcinek. Wygrywa ta osoba która zrobi to w najkrótszym czasie. Technika wykonania dowolna (oczywiście przy użyciu własnych mięśni ;)  )
   


Wulkanizator

Zabawa polega na zmienieniu koła w samochodzie na czas. Auto stoi już podniesione na lewarku, naszym zadaniem będzie jak najszybsze odkręcenie śrub, zdemontowanie koła z piasty, położenie go płasko na ziemi oraz ponowne zamontowanie wraz z dokręceniem śrub.
Trofeum wygrywa ta z osób, która na zmianę koła poświęciła najmniej czasu.
   


Rzut tarczą hamulcową do celu
Zawody polegają na rzucie tarczą hamulcową do wyznaczonego celu, uczestnik, który uzyska najlepszy wynik po wszystkich próbach wygrywa.



CAR AUDIO -więcej informacji tutaj: LINK


Spośród aut (FSO), których moc zostanie zmierzona na hamowni w niedzielę wybierzemy najmocniejsze.



Wybierzemy właściciela auta, którego data pierwszej rejestracji będzie najstarsza.









Nie podajemy sztywnych godzin początku danego konkursu gdyż wszystko zależy od pogody oraz aktywności uczestników.
Więcej szczegółów znajdziecie na odprawie podczas otwarcia zlotu oraz na tablicy informacyjnej podczas zlotu.


Zapisy na poszczególne konkurencje tak jak w latach ubiegłych będą prowadzone u prowadzących dany konkurs bezpośrednio przed rozpoczęciem.








« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2012, 23:40:11 pm wysłana przez jimo#1921 »
  • Prowadzę dystrybucję wysyłkową gadżetów FSO-PTK! Podkładki pod tablice rejestracyjne (1-/2-rzędowe), latarki LED/otwieracze/breloki, naklejki... Zapraszam do kontaktu na PW.
Pozdrawiam Michał aka jimo
"A"It's a hundred and six miles to Chicago, we've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses."
Były: A+ 1,6ohv; C 2.0dohc;V 745; A 1,8 K4F; YP250; C+ 18K4F; N126N
Są: C 16K4F; FZ6 SAHG; "pierdziawka", 3.6V6;

Odp: Konkursy podczas zlotu
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 19, 2012, 00:32:13 am »

Offline manieko58

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 549
  • Płeć: Mężczyzna
    • ATU + 2.2 16v (c22xe)
a rzut tarczą hamulcową do celu będzie? Jakby co tarczę mogę wziąść
Atu + było 1.6 ohv
1.4 16v rover
1.6 16v rover
 2.0 16v c20xe opel
jest hybryda opla c22xe

Odp: Konkursy podczas zlotu
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 19, 2012, 00:34:23 am »

Offline Nyku

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro
Przecież jest napisane że będzie :)

Odp: Konkursy podczas zlotu
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 19, 2012, 10:28:08 am »

Offline sova

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 665
  • Płeć: Mężczyzna
  • wychowany na tylnym napędzie
    • PN Coupe--> home made
listy modyfikacji (kartka A4) na szybie tylnych lewych drzwi.

cholera, wystartowałbym ale nie mam tylnych lewych drzwi :-P

dyskryminacja!!! :P
FSO Motoklub Polska---> www.fsomoto.xip.pl
Mercedes C180 Esprit kombi
Historia mojego PN 1,4 Coupe zaczyna się tu ->www.fsomoto.xip.pl/forum/viewtopic.php?t=1143&postdays=0&postorder=asc&start=360

Odp: Konkursy podczas zlotu
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 19, 2012, 21:04:48 pm »

Offline Cobi!@#

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 107
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez atu+
a nie ma sciany tak ja lubiłem nawet miała wziać moja narzeczona udział

Odp: Konkursy podczas zlotu
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 20, 2012, 00:53:35 am »

Offline manieko58

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 549
  • Płeć: Mężczyzna
    • ATU + 2.2 16v (c22xe)
Przecież jest napisane że będzie
<gafa> jakoś mi się przeoczyło
Atu + było 1.6 ohv
1.4 16v rover
1.6 16v rover
 2.0 16v c20xe opel
jest hybryda opla c22xe