Autor Wątek: WROCŁAW - Puchar Niskich Łąk - 26.08.2012  (Przeczytany 2997 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

WROCŁAW - Puchar Niskich Łąk - 26.08.2012
« dnia: Lipiec 24, 2012, 23:44:14 pm »

Offline MaxeroSS

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 109
  • Płeć: Mężczyzna
  • rallymasters.bnx.pl
26 sierpnia 2012 roku, w stolicy Dolnego Śląska wystartuje kolejna runda cyklu "Puchar Niskich Łąk", która jest organizowana tradycyjnie przez Towarzystwo Miłośników Sportu Motorowego "SPARTA" Wrocław. Trzecia eliminacja będzie obfitować wieloma niespodziankami od strony organizacyjnej. Tradycyjnie zawodnicy mają do pokonania dwie próby mierzone fotokomórkami z metą lotną (2 x 3 okrążenia) oraz 1-2 wolne przejazdy równoległe bez pomiaru.
Cykl organizowany przez nasz klub posiada wizę Polskiego Związku Motorowego co pozwala na legalny start zawodnikom z licencją sportową - zostanie również utworzona klasa "GOŚĆ" dla tych osób.

Już wkrótce zostanie zatwierdzony regulamin a wszelkie informacje na temat ZAPISÓW ON-LINE i harmonogram czasowy można znaleźć na http://www.sparta-wroclaw.pl/readarticle.php?article_id=14

Event Facebook: http://www.facebook.com/events/398253930235973/

---

Ja sam startuję, w 1 i 2 rundzie zająłem III miejsce w klasie RWD - ale wtedy było sucho i nie mogłem nawiązać walki z utwardzonymi BMW  <do bani> Ale podczas WOŚP na mokrym udało mi się zdobyć I miejsce  <spoko> więc liczę na DESZCZYK!

Serdecznie zapraszam, na wszelkie pytania rzetelnie odpowiem!

Odp: WROCŁAW - Puchar Niskich Łąk - 26.08.2012
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 27, 2012, 19:16:51 pm »

Offline Skoti

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 155
    • Elektro-Net Rally Team
Jak zdążę z samochodem to będę :) Trzeba się tam zgłaszać z wyprzedzeniem, czy jak przyjadę w niedzielę to też dam radę się zapisać ?

Odp: WROCŁAW - Puchar Niskich Łąk - 26.08.2012
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 29, 2012, 15:22:40 pm »

Offline MaxeroSS

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 109
  • Płeć: Mężczyzna
  • rallymasters.bnx.pl
Tak, w dniu zawodów do 9:30 można się zgłaszać :)

Odp: WROCŁAW - Puchar Niskich Łąk - 26.08.2012
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 17, 2012, 17:42:25 pm »

Offline Skoti

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 155
    • Elektro-Net Rally Team
Będzie coś się działo we wrześniu na Niskich Łąkach ? Na stronie jest napisane że ostatnia runda ma być 9 września ale chyba nic się nie odbyło ?