Autor Wątek: Podkarpacki Piknik FSO - 2013  (Przeczytany 6615 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Podkarpacki Piknik FSO - 2013
« dnia: Wrzesień 24, 2012, 19:04:00 pm »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
Największy i najdłuższy jak do tej pory Podkarpacki Piknik FSO planowany jest w dniach
28 kwietnia 2013 (piątek) do 5 maja 2013 :) (niedziela)

Ten rok pokazał że słonne wcale nie musi być tylko na słonnym i przez tydzień można się świetnie bawić.

Głuchy jestem na tłumaczenia że "termin nie odpowiada" - każdy znajdzie coś dla siebie - tak jak w tym roku.

Nie byłbym sobą... gdybym nie zaprosił.. w niekonwencjonalny sposób :

http://www.youtube.com/watch?v=PQ7JLq0QW5A

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

Odp: Podkarpacki Piknik FSO - 2013
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 24, 2012, 20:49:51 pm »

Offline R9

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 39
Klimatyczny ten filmik. Oby więc do zobaczenia!

Odp: Podkarpacki Piknik FSO - 2013
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 24, 2012, 21:39:20 pm »

Offline szelest

  • DRUCIARZ
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 275
  • Płeć: Mężczyzna
    • Pn C- 95'
Ja też na pewno będę :)

Odp: Podkarpacki Piknik FSO - 2013
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 24, 2012, 23:22:40 pm »

Offline maciekkk

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 162
  • Płeć: Mężczyzna
  • 83 tyś :)))
    • Caro 1.6 CE 97'
w takim terminie to chyba kazdy moze sie pokazac :DD ja tez bd napewno :))) mysle ze z 3 dni bankowo :)

Odp: Podkarpacki Piknik FSO - 2013
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 25, 2012, 09:11:36 am »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
W związku z tym że miałem nie ten kalendarz co trzeba.. słonne jest w dniach
26 kwietnia do 5 maja :)

Będziemy krążyć po podkarpaciu i bieszczadach.

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

Odp: Podkarpacki Piknik FSO - 2013
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 03, 2012, 21:32:47 pm »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
Ustalono oficjalny termin :

SŁONNE będzie się odbywać od  wtorku 30 kwietnia do niedzieli 5 maja.

Nieoficjalnie...
od piątku 26 kwietnia ....


Kto gotów ?

Koszty ustalone... miejsce zarezerwowane...

Uwaga uwaga atrakcja..

Będą zdjęcia lotnicze - pomimo niesprzyjającego wiatru - panowie będą startować z tego samego pola namiotowego.

Bedą jeszcze dwie fajne atrakcje które dogaduje z odpowiednimi służbami ;)

Pamiętacie ostatnim razem jak uciekaliśmy przed słoneczkiem ? :)




Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

Odp: Podkarpacki Piknik FSO - 2013
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 28, 2013, 20:39:28 pm »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
Panie i panowie.. co ze Słonnym ? Czas nieubłaganie ucieka... a ja sam nie dam rady tego zorganizować w tym roku. Będę potrzebował pomocy. Tak w organizacji jak i w utrzymaniu imprezy bo niestety nie będę mógł być najprawdopodobniej na całości.
Nie mniej jednak liczę na spory odzew jak co roku, oraz na to że pomożecie. Agitacja też się przyda.

Więc zapytam po gierkowsku: "Pomożecie ?"

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

Odp: Podkarpacki Piknik FSO - 2013
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 28, 2013, 21:03:35 pm »

Offline Zoltan#1930

  • Administrator
  • Wiadomości: 3185
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sport&Classic Workshop
Najważniejsze zacząć, zwieść sprzęty i drewno :) Potem już pójdzie i będzie dobrze. Jak jest rezerwacja, to właściwie wszystko załatwione.
Jak zwykle postaram się przytargać ze sobą ile się da najpotrzebniejszych i mniej potrzebnych rzeczy oraz mam nadzieje na jak najdłuższy czas tam spędzony
Cytat: KGB
GAZ rzadzi ,GAZ radzi ,GAZ nigdy was nie zdradzi  :twisted:

Polski Fiat 1977r, Polonez 1600 L 1980r, Volvo 945 2300 GL 1992r, Mazda Bongo SD1D32 2200D->2000i 1994r, Iveco Daily Max 2800TD 1997r Chrysler Town&Country 3300 LX 2001r

Odp: Podkarpacki Piknik FSO - 2013
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 28, 2013, 21:16:37 pm »

Offline brudny#1924

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 854
  • Płeć: Mężczyzna
  • Grzegorz
    • Fiat 125p 1.5c 1987 Volvo V70 2.4T 2001
Seba...."damy rade" :D
"wtedy stworzył Bóg FSO i zobaczył,że jest dobre":D
Cytat: Zoltan#1930
O!jest Ten Co Śpi Na Stojąco :)
Fiat 125p 1.5c 1987
Volvo V70 2.4T 2001
Peugeot 508 2.0 2013
Peugeot 308 2.0 2015

Odp: Podkarpacki Piknik FSO - 2013
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 29, 2013, 17:35:57 pm »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
No tak, bez kuchenki ni hu hu...

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

Odp: Podkarpacki Piknik FSO - 2013
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 21, 2013, 21:24:21 pm »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
Tradycyjnie już jak co roku INFORMUJĘ o wielkim podkarpackim pikniku FSO:

Nie chce mi się jak pragnę zdrowia pisać od nowa więc przeredagowałem zaproszenie sprzed lat:

Sekcja Podkarpacka Klubu FSOPTK
ma zaszczyt zaprosić użytkowników forum PTK na piknik FSO
 który odbędzie się w dniach
1 maja 2013 – 5 maja 2013 (chociaż podpierając się doświadczeniem może się przeciągnąć.. tak do czerwca)
w miejscowości Słonne koło Dubiecka.


Na uczestników zlotu czekają atrakcje:
biesiada do białego rana przy dobrej muzyce i biwakowym klimacie
niepowtarzalna okazja oglądania ciekawych pojazdów
konkurencje z nagrodami
W tym roku jeśli pogoda pozwoli zdjęcia lotnicze !


Posiadanie polskiego samochodu nie jest warunkiem koniecznym do uczestnictwa w zlocie czego dowodem są ostatnie edycje imprezy, dlatego też zapraszamy serdecznie wszystkich którzy cenią przedewszystkim dobrą zabawę.

Wszelkie dane do przelewu i ostateczną kwotę podam jak będę znał orientacyjnie ilość osób które przyjadą. Na pewno najpóźniej do 25 kwietnia trzeba opłacić pole namiotowe w Gminie.
W tytule przelewu należy KONIECZNIE wpisać numer rejestracyjny samochodu oraz ksywę kierowcy.
Wpłat należy dokonywać do dnia 24 kwietnia dlatego że przelewy dojdą 25.

Wszelkie informacje :
e-mail: stingerek@interia.pl
GG: 6340426
tel. 794-227-987


                  ZAPRASZAMY !

http://www.youtube.com/watch?v=mt_j-iQRwYM




!!! AKTUALIZACJA !!!

Poniżej szczegółowe dane odnośnie terminów, zasad i kosztów imprezy:

Impreza odbywa się w miejscowości Słonne , 6km na południe od Dubiecka.
W dniach 1 maja - 5 maja 2013.
Początek imprezy jest planowany na 1 maja w samo południe. (chociaż większość ekipy pewnie będzie koczować już od 30 kwietnia popołudniu.

Na Słonnym obowiązuje kilka prostych zasad dzięki którym łatwiej zapanować nad całokształtem imprezy i zachować względny spokój i porządek.

- Obowiązuje całkowity zakaz niszczenia pola namiotowego (czyli zero jakichś popisówek na trawce)

- Obowiązuje całkowity zakaz prowadzenia samochodów po alkoholu , o imprezie bedzie powiadomiony lokalny komisariat i będą wzmożone patrole w tej okolicy - nie "przeciwko nam" ale po to aby osoby postronne nie zakłócały nam spokoju imprezy. Co sprawdziło się na ostatnich edycjach. Stróże prawa są do nas bardzo przyjaźnie nastawieni i chętnie służą pomocą.

- Obowiązuje "względna cisza nocna" (wyjątkiem jest pierwsza noc - patrz punkt następny) czyli możemy nawet słuchać muzyki aż nam uszy popękają, jednak pamiętać należy że nie wszyscy zostają 4-5 dni i wyjazd następnego dnia rano w 300-400km trasę po nieprzespanej nocy nie należy do najprzyjemniejszych.

- Tradycją jest że w pierwszą noc obowiązuje całkowity zakaz spania :) - osoby które odważą się usnąć w pierwszą noc zanim wzejdzie słońce będą srodze ukarane a fantazja rozochoconych imprezowiczów nie zna granic. Nie jest to rzecz straszna - jednak zapobiega przysłowiowemu "uwaleniu się na amen" :)

- Jako że piknik odbywa się pod "patronem" marki FSO , uprasza się uczestników o ustawienie swoich samochodów zgodnie z wytycznymi "kierownika tego bałaganu" czyli towarzysza Stingerka - nie jest to w jakimkolwiek aspekcie dyskryminacja a chodzi o ład i porządek przy robieniu np pamiątkowych zdjęć. Tradycją jest że samochody FSO stoją z jednej strony pola namiotowego natomiast auta innych marek ustawiane są vis a vis przodami do siebie tak aby pomiędzy autami było przejście. Ułatwia to organizacje miejsca - namioty są ustawiane pomiędzy FSO a brzegiem sanu tam też jest "centrum imprezy" wszelkie ogniska, grille ławeczki itd.

- Opłata za wjazd na pole namiotowe jest jedna, stała ,jednorazowa i wynosi 25zł (+/- 1zł ale to kwestia negocjacji) statystycznie wychodzi 5zł/osoba/doba - co jest bardzo konkurencyjną ceną bo gdybyśmy chcieli korzystać z ogólno dostępnego cennika wychodzi po jakieś 10-12zł za osobę/dobę.

- Opłatę należy wpłacić NAJPÓŹNIEJ do 25 kwietnia na podany na końcu numer konta.
W tytule przelewu należy koniecznie i bezwzględnie umieścić NUMER REJESTRACYJNY SAMOCHODU oraz Ksywę kierowcy. Przy wjeździe będzie osoba ze sporządzoną listą. Każda osoba przy wjeździe na pole namiotowe zobowiązana jest do złożenia podpisu na wyżej wymienionej liście. Nie mylić z formą jakiejś biurokracji, lista taka jest przekazywana właścicielowi pola namiotowego - umożliwia to identyfikacje osób postronnych na polu namiotowym więc w razie czego "to nie my"

- Opłata powyższa nie podlega zwrotowi w przypadku niezjawienia się osoby zainteresowanej.


- Osoby które chcą się oddalić z pola namiotowego KONIECZNIE muszą poinformować o tym któregoś z uczestników i "kierownika tego bałaganu" zwłaszcza po zmroku. Nie daleko jest rzeka a w nocy nie trudno o kłopoty  - chodzi o bezpieczeństwo a doświadczeni nieciekawą sytuacją na jednej z imprez chcieliśmy wszelkie niebezpieczeństwa wyeliminować. Czyli absolutnie żadnych Focho szwędaczy po ciemku. Przyjeżdżamy razem i bawimy się razem.

- W Rzeszowie i Przemyślu są organizowane ekipy , pozwala to zebrać osoby spoza regionu w jednym miejscu i  w kolumnie zaprowadzić na miejsce.

Wszyscy przyjezdni którzy zdążą zbierają się o godz 12:00 pod barem "Pod Semaforem" niedaleko Dynowa (wiekszość wie gdzie to jest więc podłączenie sie do którejś ekipy spowoduje że nikt nie pobładzi)
Stamtąd rusza cała kolumna przez Dubiecko i Wybrzeże aż na Słonne. Gdzie planowany przyjazd jest około 12:30
Od 13:30 do 14:00 będzie wypełnianie listy i organizacja miejsca pikniku (elektryka oświetlenie rozstawienie samochodów i namiotów)


Kilka przydatnych informacji na podstawie doświadczeń z poprzednich imprez:

Co warto zabrać:
- ciepłe ciuchy i ogólnie sprzęt który pozwoli nam przetrwać ewentualną chłodną noc.
- namiot - chociaż spora część osób świetnie sobie radziłą wewnątrz samochodów to 4 noce spędzone w aucie to średnia frajda - przynajmniej dla mnie - jednak jak ktoś lubi - nikt nie bedzie miał nic przeciwko.
- Bezapelacyjnie czajnik elektryczny i latarkę
- Przyda się także chociaż jedna butelka 5L po wodzie mineralnej - wodę pitną mamy oddaloną o około 100 metrów od miejsca pikniku w łaźni - dlatego spory zapas wody na kawę herbatę czy inną chińszczyznę w proszku przydaje się bardzo... zwłaszcza rano.
- Grill - jeśli ktoś dysponuje
- Przedłużacze - im więcej tym lepiej, im dłuższe tym lepiej.
- Stolik turystyczny/leżak krzesełko to też bardzo przydatne rzeczy. (chociaż stare fotele samochodowe też się świetnie spisują :)

Wszelkie informacje i pytania proszę zadawać w tym wątku (unikniemy dublowania się pytań a proszę mi wierzyć - odpisywanie 20 osobom na maila lub gg na to samo pytanie jest denerwujące :)

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

Odp: Podkarpacki Piknik FSO - 2013
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 21, 2013, 22:35:17 pm »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
Wszystko rzuć, mosty spal i auto weź !
Na wschód krajową czwórką leć !
Z wiatrem pędź, tam gdzie jest co pić i jeść
Leć nad brzeg Sanu ile sił....
Czeka cię aż dwa tysiące chwil.

Ledwie miniesz Dynów, masz juz dwóch synów.
W bok na na Dubiecko, masz już trzecie dziecko !

Pędź jak szalony i patrz , masz za sobą niezmierną bieszczadzką dal...
Mijasz estakadą , niedokończoną autostradą
Przez "pustynię gnaj", w dubiecku ten rajd początek ma...

Z wiatrem pędź.. tam gdzie masz co pić i jeść....

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

Odp: Podkarpacki Piknik FSO - 2013
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 28, 2013, 14:51:28 pm »

Offline Zoltan#1930

  • Administrator
  • Wiadomości: 3185
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sport&Classic Workshop
My już na podkarpaciu. Nadajemy z Cisnej :) Do zobaczenia we środę.
Cytat: KGB
GAZ rzadzi ,GAZ radzi ,GAZ nigdy was nie zdradzi  :twisted:

Polski Fiat 1977r, Polonez 1600 L 1980r, Volvo 945 2300 GL 1992r, Mazda Bongo SD1D32 2200D->2000i 1994r, Iveco Daily Max 2800TD 1997r Chrysler Town&Country 3300 LX 2001r

Odp: Podkarpacki Piknik FSO - 2013
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 29, 2013, 08:57:56 am »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
Ja już nie mogę się doczekać! :)

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

Odp: Podkarpacki Piknik FSO - 2013
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 29, 2013, 23:07:19 pm »

Offline brudny#1924

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 854
  • Płeć: Mężczyzna
  • Grzegorz
    • Fiat 125p 1.5c 1987 Volvo V70 2.4T 2001
Ja od wczoraj stacjonuje w Rzeszowie,pojutrze ruszamy na miejsce.pozdro
"wtedy stworzył Bóg FSO i zobaczył,że jest dobre":D
Cytat: Zoltan#1930
O!jest Ten Co Śpi Na Stojąco :)
Fiat 125p 1.5c 1987
Volvo V70 2.4T 2001
Peugeot 508 2.0 2013
Peugeot 308 2.0 2015

Odp: Podkarpacki Piknik FSO - 2013
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 29, 2013, 23:27:38 pm »

Offline jerzy_jerz

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 130
może zawitam i ja na chwilkę z juniorem

Odp: Podkarpacki Piknik FSO - 2013
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 30, 2013, 17:01:52 pm »

Offline Push18

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 199
  • Płeć: Mężczyzna
wypatrujcie mnie tam w czwartek <lol>
http://www.polskajazda.pl/Samochody/FSO/Polonez_ATU/23655
Był-Polonez Atu 1.4
Jest-Audi Coupe 2.8 xD

Odp: Podkarpacki Piknik FSO - 2013
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 30, 2013, 17:13:54 pm »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
To telefony do mnie macie, jak coś dzwonić.

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

Odp: Podkarpacki Piknik FSO - 2013
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 05, 2013, 18:56:23 pm »

Offline Zoltan#1930

  • Administrator
  • Wiadomości: 3185
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sport&Classic Workshop
W domu :) z pękniętym dolnym piórem resoru udało się dojechać i nie urwać do końca całego.
Bardzo przyjemne słonne, pogoda idealna i jak zwykle dobra zabawa :)
Cytat: KGB
GAZ rzadzi ,GAZ radzi ,GAZ nigdy was nie zdradzi  :twisted:

Polski Fiat 1977r, Polonez 1600 L 1980r, Volvo 945 2300 GL 1992r, Mazda Bongo SD1D32 2200D->2000i 1994r, Iveco Daily Max 2800TD 1997r Chrysler Town&Country 3300 LX 2001r

Odp: Podkarpacki Piknik FSO - 2013
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 05, 2013, 20:15:03 pm »

Offline brudny#1924

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 854
  • Płeć: Mężczyzna
  • Grzegorz
    • Fiat 125p 1.5c 1987 Volvo V70 2.4T 2001
My też sie meldujemy w domu,podróż bez większych przygod :) do zobaczenia za rok
"wtedy stworzył Bóg FSO i zobaczył,że jest dobre":D
Cytat: Zoltan#1930
O!jest Ten Co Śpi Na Stojąco :)
Fiat 125p 1.5c 1987
Volvo V70 2.4T 2001
Peugeot 508 2.0 2013
Peugeot 308 2.0 2015