Autor Wątek: Emulator wtryskiwaczy lecho e4  (Przeczytany 2449 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Emulator wtryskiwaczy lecho e4
« dnia: Grudzień 03, 2012, 16:31:18 pm »

Offline pold20

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1044
  • Płeć: Mężczyzna
  • REDTOP
    • Panda I 1.2 75 fire, Borek 2.0 DOHC GSI, Caro Plus 1,4GTI 16V, Caro Plus RED TOP, Caro Plus RED TOP Turbo, Omega A 3000 24V
Mam następujący problem. Mam do podpięcia w oplu 2.0 8v C20ne emulator wtryskiwaczy lecho e4. Nie wiem tylko czy muszą być podpięte dwa przewody różowe i dwa białe. Na stronie producenta emulatora nie ma o nich mowy.
Żyj tak jak jutro miał być koniec świata

Odp: Emulator wtryskiwaczy lecho e4
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 03, 2012, 21:53:13 pm »

Online KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13828
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
emulator e4 jest na 4 wtryskiwacze,
do kazdego wtryskiwacza ida dwa przewody (albo wtyczka i gniazdo wtryskiwacza) ,
nie napisales ,czy masz wersje z wtyczkami ,czy bez,
nie napisales,jaki masz kolor  przewodow - generalnie powinno byc 8 przewodow o co najmniej 4 roznych kolorach ,ale pewnie jest 8 roznych wersji kolorystycznych zawartych w 4 pary
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Emulator wtryskiwaczy lecho e4
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 03, 2012, 23:38:48 pm »

Offline LUKI

  • Paździeż Łącznik
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 296
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie ważne czym jeździsz,ważne jak tym jeździsz...
    • Subaru Impreza GC
trzeba było sobie kupić emulator StagE4 razem z końcówkami pod wtryski Boscha i miałbyś spokój. Ja dałem za swój 65ziko i tylko kwestia podpięcia wtyczek do wtrysków oraz + i -

Odp: Emulator wtryskiwaczy lecho e4
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 04, 2012, 01:26:02 am »

Offline pold20

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1044
  • Płeć: Mężczyzna
  • REDTOP
    • Panda I 1.2 75 fire, Borek 2.0 DOHC GSI, Caro Plus 1,4GTI 16V, Caro Plus RED TOP, Caro Plus RED TOP Turbo, Omega A 3000 24V
Jest razem 14 przewodów. Mam wersje z wtyczkami, to co idzie do wtrysków to wiem gdzie ma być zasianie i masa tez wiem które są to przewody razem jest 10. Ale zostaje jeszcze 4 przewody. Dwa białe szły do sondy w polonezie gsi a dwa różowe do komputera. I teraz nie wiem czy do nowej wiązki silnikowej trzeba je też podpinać.
Żyj tak jak jutro miał być koniec świata