Autor Wątek: sportowe filtry powietrza czy to prawda  (Przeczytany 9198 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sportowe filtry powietrza czy to prawda
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 09, 2004, 23:42:45 pm »

Arapaho

  • Gość
Cytuj (zaznaczone)
no i teraz to jest problem.bo ja wlasnie czytałem,że takie filtry myje sie w zaleznosci od zabrudzenia


Ten temat, mam już przewałkowany bardzo dokładnie na forum motocyklowym.
Powtarzam, że filtry K&N, używane w zwykłych warunkach drogowych myje się najwcześniej co 50 000 MIL. Częściej, jeżeli warunki w których się pojazd porusza są wyjątkowo ciężkie - i producent niema tu na myśli Polskich dróg, tylko np. pracę w wyjątkowo zakurzonych lub zapylonych zakątkach Naszego świata. Poza tym, firma nie funkcjonowałaby już 30 lat, jeśli filtry te niespełniały określonych wymagań i właściwości filtrujących. Filtry te oryginalnie powstały na potrzeby pustynnych wyścigów motokrosowych w Stanach. Polecam stronę http://www.knfilters.com/facts.htm#PAPER Naprawdę szczegółowe przestudiowanie budowy tych filtrów i innych związanych z tym spraw pozwoli na zrozumieniu zasady ich działania.

Cytuj (zaznaczone)
ale jak napisałem zrobię doświadczenie i wtedy jak coś pzreleci to od razu do kosza poleci filtr k&n


Czy na prawdę uważasz, że Twoje doświadczenia będą bardziej wiarygodne od trzydziestoletnich  doświadczeń firmy?  Myślisz, że pusciliby coś na rynek dogłębnie tego nie testując?

sportowe filtry powietrza czy to prawda
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 10, 2004, 09:18:36 am »

Sonia#249

  • Gość
Dzięki Alien-nie liczę na dodatkowe 10km-tylko ktoś kiedyś powiedział ,ze trzeba zbierac grosz do grosza:DZaczynam zbierać już tajle do nowego silnika-zastanawiam się nad stożkiem i przeróbką gazu-ale to dopiero jak zrobi się cieplej,a jezeli to nie wypali to zostanie mi wkładka:)Postaram się przybyć na zlota

sportowe filtry powietrza czy to prawda
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 11, 2004, 14:49:14 pm »

vox+241

  • Gość
ile za taki filterek Alan?

sportowe filtry powietrza czy to prawda
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 11, 2004, 16:22:28 pm »

Offline Alien#174

  • Mój Polonez - jako JEDYNY od początku w PTK
  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1211
  • Płeć: Mężczyzna
  • ***$karbnik PTK ***
    • PN CARO 1.6GLE MR'91
http://www.filtromex.prv.pl/
ja akurat kupiłem za takąsamą ceną jak na stronce od gościa z Katowic od którego brałem tłumik Tekli
Minister Zdrowia ostrzega! Polonez uzależnia!
PN Caro - burgundowe cacuszko 92' ( Polina )

sportowe filtry powietrza czy to prawda
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 29, 2004, 19:14:10 pm »

RATMAN#1809

  • Gość
Cytat: "007#506"
kosmos pod maska RE5PECT

POPIERAM - Bajka nie silnik - czym malowałeś ????? i - przede wszystkim - czym odtłuściłeś przed malowaniem ????