Autor Wątek: Z wielkim bólem i pogrążony w ogromnym smutku zawiadamiam...  (Przeczytany 12339 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Z wielkim bólem i pogrążony w ogromnym smutku zawiadamiam...
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 20, 2013, 00:13:40 am »

Offline wrb#1974

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 2593
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1993. FIAT DOHC 1,6 "kwadrat". poległ w mojej obronie, w walce z przeważającymi siłami wroga.
(*)
Świat dla wszystkich, Polska dla Polaków. to nie rasizm, to prawo do bycia Panem we własnym Domu.

Odp: Z wielkim bólem i pogrążony w ogromnym smutku zawiadamiam...
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 20, 2013, 01:31:44 am »

Offline Macki

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1480
  • Płeć: Mężczyzna
  • The (Borbet™) A-Team :)
    • Polonez Caro 1.6GLI '95 Polonez Caro+ 1.8GTI '97 Dacia 1310p 1.3 '83 Skoda Felicia 1.3MPI'99
(*)

---słów brak---

Aż mną wstrząsnęło - jestem też młodym ojcem. Takiej straty, takiego scenariusza jaki Cię trafił nawet sobie nie wyobrażałem! Nie potrafię myśleć co by było gdybym ja został tak nagle sam na świecie z moimi 2 małymi Bąblami...
Próbuję sobie wyobrazić co czujesz, jaka niemoc, chaos i ból Cię musi ogarniać, ale wiedz jedno - musisz jakoś wytrzymać - dla Córki, choćby Tobie zaczęło być wszystko jedno... Pamiętaj o niej - niech myśl o jej przyszłości będzie dla Ciebie paliwem by przetrwać ten najtrudniejszy czas
Trzy maj się, wszystko się jeszcze Wam ułoży, rany goi czas, tak od zawsze jest!
był: Polonez Caro Plus 1.6 GSI '98 69E
       Polonez Caro 1.4 16V GLI '96 L115

  Bądź kowalem swojego losu.
    ...i kompozytorem swojego Poloneza! ;)

Odp: Z wielkim bólem i pogrążony w ogromnym smutku zawiadamiam...
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 20, 2013, 07:24:34 am »

Offline MichalSW

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 857
  • Płeć: Mężczyzna
Stingerek, znalazłem w sieci dwa artykuły na temat przekazania dziecku takiej wiadomości. Wiem, że sporo czytania, ale spróbuj. Może coś Ci się poukłada samo.
Artykuł 1
Artykuł 2
Pomóżmy Jackowi!

Odp: Z wielkim bólem i pogrążony w ogromnym smutku zawiadamiam...
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 20, 2013, 08:24:33 am »

Offline jacekmm34

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 256
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu Plus 1.6 16V VVC Klima., Fiat 125 1.6 GSI
 Wyrazy współczucia trzymaj się...

Odp: Z wielkim bólem i pogrążony w ogromnym smutku zawiadamiam...
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 20, 2013, 11:21:19 am »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5075
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Kurde,czegoś takiego się nie spodziewałem.Wyrazy najszczerszego współczucia,naprawdę.Ogromna tragedia,nie do opisania.Musisz się zebrać do kupy i dalej żyć,bo masz dla kogo i córka musi mieć w tobie oparcie.I nie poddawaj się,trza być twardym,nie miętkim.Życie czasem daje nam zajebiście w kość i niestety musimy to wszystko przezwyciężać,dla siebie i dla innych.Będzie dobrze,nie od razu,ale z czasem wszystko się powoli poukłada.

Odp: Z wielkim bólem i pogrążony w ogromnym smutku zawiadamiam...
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 20, 2013, 11:30:43 am »

Offline Arti28

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1011
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro 1996r. 1.6 16V GLI
Stingerek Kur.. Stary współczuję  ... <smutny>

Odp: Z wielkim bólem i pogrążony w ogromnym smutku zawiadamiam...
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 20, 2013, 12:16:10 pm »

piciek

  • Gość
Szczere wyrazy współczucia. Jesteśmy z Tobą!
Nie umiera ten kto trwa w pamięci żywych.

Odp: Z wielkim bólem i pogrążony w ogromnym smutku zawiadamiam...
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 20, 2013, 12:29:37 pm »

Offline mruk1313

  • OHV-FSO HEKO TEAM
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3429
  • Płeć: Mężczyzna
  • 19 lat z FSO
    • FSO POLONEZ CARO+ 1.6GSI 1998r. 60tyś km... i coś jeszcze x2......
przyłącze się i ja, nie rób głupstw , masz dla kogo żyć, wiem że to łatwo napisać-gorzej wyrazić , ale nie daj się i jakoś się Trzymaj.
FSO cars from POLAND
...........3xFSO.........

Odp: Z wielkim bólem i pogrążony w ogromnym smutku zawiadamiam...
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 20, 2013, 12:42:40 pm »

Offline BARTEK1925

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 4230
  • Płeć: Mężczyzna
  • 000086
    • Laguna I kombi 1.8 + sekwencja 2000 r.
Współczuję, tylko tyle mogę napisać... Nie wyobrażam sobie cierpienia związanego z tym co Cię spotkało bo nigdy takiej sytuacji nie miałem w moim życiu i nie chcę się w żaden
sposób "wymądrzać" bo sam nie wiem co bym wtedy zrobił, ale Ty masz dla kogo żyć.
Paździoch 2.0 OHC ford 1990 r - 2003/2016 r. auto odjechało 14.05.2016 do nowego domu.
A codziennie granatowe Mondeo kombi MK1 1.6 + LPG - zwany też czołgiem-sprzedany wrzesień 2017
Obecnie: Laguna 2000 r. kombi 1.8 + sekwencja
             Berlingo 2008 r. I lift 1.6 + sekwencja

Odp: Z wielkim bólem i pogrążony w ogromnym smutku zawiadamiam...
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 20, 2013, 13:14:37 pm »

Offline michal235c

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 628
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 1.6GLI 1997r.--> (Polonez Atu "Orciari" 1.6 GLI 16V) Polonez Atu Plus 1.4 GTI 16V 1997r.
Wyrazy szczerego współczucia Stingerek, trzymaj się.
Jest Atu  ?.? GLI ?V :d, jest i Atu Plus K16 :d, było Caro ale się rozpadło :P
http://www.polskajazda.pl/Samochody/FSO/Polon

Odp: Z wielkim bólem i pogrążony w ogromnym smutku zawiadamiam...
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 20, 2013, 15:16:33 pm »

Offline fafik

  • ostroyebak okolosyberyjsky
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 855
  • Płeć: Mężczyzna
  • nASO DREAM TEAM
    • caro gld
    • http://www.polskajazda.pl/Samochody/FSO/Polonez_ATU/104429
Trzym sie stary i nie pozwol aby to twoja corka musiala byc na Twoim miejscu i czuc sie tak jak teraz ty. Tylko, ze dwa razy gorzej.
Uszka do gory, najwazniejsze zebys do konca zycia o niej niej zapomnial.
http://www.polskajazda.pl/Samochody/FSO/Polonez_ATU/104429
Mój polonez jest jak maybach- ręcznie składany :]
Gdyby w samochodach europosłów zamontować blokadę antydebilizmu z czujnikiem wykrywającym procent absurdu w procesie myślenia, musieliby wszędzie, biedactwa, zasuwać z buta.

Odp: Z wielkim bólem i pogrążony w ogromnym smutku zawiadamiam...
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 20, 2013, 16:31:34 pm »

Offline Speed024

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 705
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro ( - ) 1995r. 2.1 TD / Honda Prelude V 2.2 VTi (4WS) 1996r.
    • Moto Porady
Stingierek, nie wiem co napisać ...
Wiem co czujesz, to jest najgorsze uczucie jakie może kogoś kiedykolwiek spotkać...
Doskonale Cię rozumiem że masz ochotę jedynie pożegnać się z światem i dołączyć do niej.
Ale nie podawaj się, twoja córka bardzo Cię potrzebuję.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2013, 16:34:21 pm wysłana przez Speed024 »
Zapraszam po porady!

http://www.motoporady.pl/

Odp: Z wielkim bólem i pogrążony w ogromnym smutku zawiadamiam...
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 20, 2013, 17:19:33 pm »

Offline Maxior

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 411
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klekot 1.9 GLD '95
Szczere wyrazy współczucia, trzymaj sie i nie poddawaj.
Feel the 1.9 GLD power ;d  6,15 l/100 ON
Klekot in progress, od 7 lat ciągle ten sam :D
NO LPG!!!

Moim zdaniem Polonez jest najlepszy a wszystkie inne auta są do d*py, ponieważ nigdy innego pojazdu niż Polonez nie miałem :d

Odp: Z wielkim bólem i pogrążony w ogromnym smutku zawiadamiam...
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 20, 2013, 22:02:41 pm »

Offline święty

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1161
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez S1600 powerd by LANCIA 1.6 16v EFI
    • http://www.kswiecicki.prospect.pl
Trzymaj się, akurat częściowo Cie rozumiem, bo jakiś czas temu odeszła odemnie żona zabierając córkę, więc wiem co wtedy przeżywałem. Myślę że nie wolno się poddawać, musisz znaleźć sobie swoje towarzystwo, zająć się dzieckiem i dla niego żyć , oraz jakieś zajęcie (hobby) żeby nie zwariować - wiem po sobie - akurat w moim przypadku dobrze że miałem tego poloneza...
"jest ryzyko , jest zabawa"

Odp: Z wielkim bólem i pogrążony w ogromnym smutku zawiadamiam...
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 20, 2013, 22:13:17 pm »

Offline KubaPsk

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 515
  • Płeć: Mężczyzna
    • ATU+ '98r. 1.6GLI
Trzymaj się przyjacielu, najszczersze wyrazy współczucia. Ciężko mi cokolwiek napisać, ale przynajmniej częściowo wiem jak się czujesz, może to bez porównania ale jak mój bliski kumpel zmarł to też nie było mi łatwo.
Trzy genialne stwierdzenia które idealnie do siebie pasują :D
Basta - "Nic się nie ryj"
Zoltan#1930 - "Będzie dobrze"
Stingerek - "Dogadamy się" :D

Odp: Z wielkim bólem i pogrążony w ogromnym smutku zawiadamiam...
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 20, 2013, 23:31:51 pm »

Offline R9

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 39
Przeczytałem to wszystko i jestem w szoku... Sam dobrze wiem, że w takiej sytuacji, każde słowa współczucia i pocieszenia będą brzmieć słabo, bo nikt, nie jest w stanie do końca poczuć tego co sam czujesz.  Ale  wiedz, że jakbyś czegoś teraz potrzebował, to dzwoń śmiało. ja nie mam zamiaru cie pocieszać, ani mówić, że jakoś to będzie, ale sam wiem, że człowiek jeśli się nie poddaje, to jest w stanie przetrzymać wszystko, choćby nie wiem jak było ciężko. Trzeba wierzyć! W życiu jest czas, na wszystko i są różne drogi do szczęścia, tylko trzeba żyć, by móc je znaleźć.  Teraz akurat niestety nastał czas smutku...  Wiem, że to cholernie trudne, ale po prostu weź się w garść chłopie i zajmij się robotą i obowiązkami, to często najlepsze rozwiązania. Ale jesteś ze 100 razy twardszy ode mnie, więc wierze, że sobie poradzisz. I nie otępiaj się tymi lekami. Lepiej być świadomym. Sytuacji nimi nie zmienisz, a po co się truć dodatkowo chemicznie. Dasz radę, bez tego.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2013, 01:11:32 am wysłana przez R9 »

Odp: Z wielkim bólem i pogrążony w ogromnym smutku zawiadamiam...
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 21, 2013, 10:26:08 am »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
Dzisiaj już normalnie zjadłem, od rana wiszę na telefonie i załatwiam wszystkie sprawy związane z tą tragedią. Urzędy okazuje się że w takich sytuacjach są bardzo pomocne. Dziękuje również tym którzy do mnie dzwonili, rozmowa bardzo pomaga. Ten tydzień jestem jeszcze na urlopie, ale w przyszłym wracam do pracy bo inaczej zeświruję. Nie mogę usiąść na środku mieszkania i poprostu zacząć płakać. Nie mogę się poddawać, spędzam teraz dużo czasu z córką i gdyby nie ona to nie miałbym naprawdę już żadnego celu w życiu. Leki pomagają podejść do sytuacji bez emocji, albo jakby to nazwać... bardziej spokojnie. To co najważniejsze dla mnie teraz to pomoc najbliższej rodziny i przyjaciół. W obliczu takiego nieszczęścia okazuje się że mam ich naprawdę sporo. Święty ma racje, jak jestem czymś zajęty, czy to zabawą z córką czy załatwianiem jakichś spraw to jest łatwiej. Pozatym dzisiaj ktoś mi powiedział coś bardzo mądrego... przecież za paredziesiąt lat znowu będziemy razem... i tak i tak.. a jest jeszcze całe życie do przeżycia i córka która bardzo mnie potrzebuje więc... trzeba ten czas wykorzystać najlepiej jak potrafię.

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

Odp: Z wielkim bólem i pogrążony w ogromnym smutku zawiadamiam...
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 21, 2013, 10:40:00 am »

Offline Cyneq

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 503
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fiat 125p '79
W jednej chwili wszystko potrafi się sypnąć, nie umiem Cię ani pocieszyć ani nie wiem co czujesz, ale pamiętaj że w tej czarnej d*pie w której jesteś, nie jesteś sam. Każdy z nas, którzy tu z Tobą piszą od długich lat, chciałby Ci jakoś pomóc wyjść.
Mogę Ci powiedzieć tylko o jednej rzeczy o której mam pojęcie - bycie ojcem to jest najważniejsza sprawa w całym życiu faceta, dająca tak zajebistą motywację i zajebistą porcję energii. I jestem pewien że dasz radę żyć dla swojego dziecka, mimo że zawsze będzie bolało, bo zawsze w córce zobaczysz cząstkę jej mamy..

Odp: Z wielkim bólem i pogrążony w ogromnym smutku zawiadamiam...
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 21, 2013, 11:49:32 am »

Offline Biesiu

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu Plus GLI & Polonez Kombi GLIMPIGSI
Najszczersze wyrazy współczucia :(

Odp: Z wielkim bólem i pogrążony w ogromnym smutku zawiadamiam...
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 21, 2013, 15:08:10 pm »

Offline Dark Warrior

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 347
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 2.0 DOHC
Ehh, ciężko tu napisać cokolwiek, ale zawsze możesz liczyć na 'sektę podkarpacie', i zapewne nie tylko ;) Nie poddawaj się