Autor Wątek: deska rozdzielcza z CARO+ do mr94??  (Przeczytany 6853 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

deska rozdzielcza z CARO+ do mr94??
« dnia: Grudzień 24, 2004, 22:48:21 pm »

Offline mastah22

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1450
orientujecie sie panowie moze ile trzeba dac za cala kompletan deche z + i czy sa jakies cuda z przerubka???tzn z wlozeniem jej do mojego??czy linka obrotomierza sie rózzni???i czy kostki w liczniku sa inne??Pewnie ktos juz to robil wiec prosze o wypowiedz..
  • Jef
  • Czaku

deska rozdzielcza z CARO+ do mr94??
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 24, 2004, 22:52:50 pm »

Czaku

  • Gość
Aby wlozyc deske od plusa musialbys zmieniac belke pod deska, kosci w zegarach sa inne , oraz inne do wlacznikow lepiej juz sie pobawic i wlozyc cala wiazke , teraz sprawa z nagrzewnica   bo wypadaloby by wrzucii nowa ale to jest duzy koszt ale zeby zostawic stara musialbys skolowac sobie panel do sterowania  od trucka , a co do kosztow to deska z zegarami  i reszta gdzies w granicach 300 plus nagrzewnica ze 200 zl

deska rozdzielcza z CARO+ do mr94??
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 24, 2004, 22:55:04 pm »

Offline mastah22

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1450
Czaku#1802, dzieki za info tak ze zostaje przy nmojej brzydkiej i nudnej...
  • Jef
  • Czaku

deska rozdzielcza z CARO+ do mr94??
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 24, 2004, 22:57:12 pm »

Czaku

  • Gość
Cytat: "mastah22"
Czaku#1802, dzieki za info tak ze zostaje przy nmojej brzydkiej i nudnej...

Ale ona nie jest wcale zla wystarczy ze zmienisz podswietlanie wlacznikow i i zegarow a juz sie poprawi wyglad , mozna takze pobawic sie  z montazem panela sterujacego do plusa do nagrzewnicy

deska rozdzielcza z CARO+ do mr94??
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 24, 2004, 23:00:23 pm »

Offline mastah22

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1450
nio tak ale mnie takm bardziej zalezalo na górze podswietlenie zegarów juz mam w uv ale znudzila mi sie juz ta decha aplusik jest ladniejszy...ale to nic teraz juz wiem ze najprawdopodobniej zainwestuje w remont zawiechy... :cry:
  • Jef
  • Czaku

deska rozdzielcza z CARO+ do mr94??
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 24, 2004, 23:01:59 pm »

Czaku

  • Gość
Mi tam sie podoba podswietlanie bursztynowe te orginalne

deska rozdzielcza z CARO+ do mr94??
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 24, 2004, 23:03:05 pm »

Offline mastah22

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1450
a bleeee ale to kwestia gustu a o gustach sie nie rozmawia...
  • Jef
  • Czaku

deska rozdzielcza z CARO+ do mr94??
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 24, 2004, 23:04:02 pm »

Czaku

  • Gość
No fakt zalezy co kto lubi

deska rozdzielcza z CARO+ do mr94??
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 24, 2004, 23:17:17 pm »

Offline Sterciu

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 482
belkę Czaku nie trzeba zmieniać , mój przecież jest zwykły Caro a mam deskę od C+ , jaki cał? resztę z plusa (mam w galerii zdjęcia mojego poldka mr93 z 97r.i wygl?da jak plus ;) ), problem jedynie może wyst?pić z założeniem plusowskiej nagrzewnicy ponieważ wtedy ta belka pod desk? jest za szeroka i trzeba j? trochę szlifierk? potraktować , poza tym deska z góry jest tak samo mocowana , po zamontowaniu całej trzeba by było tylko schowek jako? przymocować (zrobić uchwyt) przy drzwiach z prawej strony ( u mnie nie ma i zawsze jak kto? walnie mi nog? przy wysiadaniu w schowek to cały się rusza) , poza tym kostki jedynie by trzeba było zmienić od licznika bo s? tylko dwie i kostki od przeł?czników awaryjnych , przeciwmgłowych tylnych i przednich oraz ogrzewania tylnej szyby je?li chodzi o tyln? wycieraczkę i wł?cznik ?wiateł mijania i pozycyjnych zostaj? te same wł?czniki klawiszowe co w mr94, trzeba kable poprzedłużać od zapalniczki bo jest w innym miejscu , od wł?cznika wycieraczki tylnej (jest z drugiej strony kiery) co do nagrzewnicy to pokrętła od trucka plusa by trzeba było zaadoptować chyba ze by? zmienił również nagrzewnicę od C+, A+,K+ (obojętne zreguły wszystki maj? sterowanie podci?nieniowe) Ja jak zaczęłem deskę przekładać w swoim w sobotę o 9:00 rano to skończyłem o 16:00 z prowizorycznym podł?czenie kostek licznika (musiałem na czuja prubować bo niektóre kable nie pokrywały się kolorami a miałem kostki od plusa obcięte tak z 10cm kablami) dopiero w niedzielę dopracowałem te poł?czenia kostki licznika poza tym chyba wsio już , tyle pamiętam z tego względu ze wymieniałem j? już ponad 3 lata temu. Deskę widziałem na allegro kto? sprzedaję (w kilku aukcjach ponieważ schowek i konsolę ?rodkow? sprzedaję w osobnych aukcjach , by? musiał sobie przeliczyć ile cię by wyniosła cała)

[ Dodano: 2004-12-24, 23:24 ]
dodam jeszcze ze trzeba poprzedłużać kabelki od ogrzewania tylnej szyby od wył?cznika i od wył?cznika przeciwmgłowych przednich bo w plusie s? w konsoli ?rodkowej a w mr93 jak dobrze pamiętam po lewej stronie kierownicy
Pozdrowionka ;)
Kiedyś był 125p oraz dwa Plusy - rover i ohv.

deska rozdzielcza z CARO+ do mr94??
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 24, 2004, 23:25:24 pm »

Offline mastah22

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1450
a zakladajac ze zostwilbym moja konsole dolna z mr94  to zmiana nagzrewnicy nie bylaby konieczna co???bo na plusowaska to kurcza za duzo zabawy...a co do licznika to duzo w nim modyfikacji???tzn przeróbek na kostkach ma ktos jakies scheematy??
  • Jef
  • Czaku

deska rozdzielcza z CARO+ do mr94??
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 24, 2004, 23:36:01 pm »

Offline Sterciu

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 482
konsola nie będzie pasowała od mr93 do plusowskied deski z tego wzdlędu ze ona się w innym miejscu schodzi z konsol? a poza tym ja by? deskę od trucka plusa dorwał z pokrętłami albo same pokrętła to by można było podł?czyć pod cięgna star? nagrzewnicę od mr93 , je?li chodzi o kostki do licznika to kable tak jak mówiłem niektóre się kolorami nie pokrywaj? ale większo? się pokrywa , ja miałem tylko problem z kolorami od kontrolki pasów , rezerwy , kontrolki swiateł stopów , i który? przeciwmgłowych reszta to pasowała w/g kolorów , kontrolka od ręcznego i poziomu płynu hamulcowego w zbiorniczku w plusie jest pod jedn? zarówk? a w mr93 to s? chyba dwie oddzielne kontrolki a wię kable by trzeba było podł?czyć odydwa pod jedn? kontrolkę (czyli jeden wtyk w liczniku) co do schematów to niestety nie posiadam zadnych.

[ Dodano: 2004-12-25, 00:34 ]
nudziło mi się i znalazłem :

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=37551391
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=37702112
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=37700975
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=37529262
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=37551586

do tego jeszcze konsola ?rodkowa  której nie widziałem teraz na allegro i tego typu wył?czniki od awaryjnych , przeciwmgłowych przód i tył oraz od ogrzewania tylnej szyby :

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=37699387

[ Dodano: 2004-12-25, 00:39 ]
i jest też cały dół deski razem z wył?cznikami , zegarkiem, pokrętłami :

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=37774306
Pozdrowionka ;)
Kiedyś był 125p oraz dwa Plusy - rover i ohv.

deska rozdzielcza z CARO+ do mr94??
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 25, 2004, 01:37:31 am »

Offline mastah22

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1450
dzieki musze sie zastanowic powaznie bo te el;ementy a przynajmniej niektóre z nich sa mozno scharatane...a poza tym kurcze ja mam jescze oswietlenie wewnatrz kabiny które jak zdemontuje to kurcze nie polacze juz  z powrotem bo nie mam schematu...Sterciu#1839, wielkie dziekli za pomoc
  • Jef
  • Czaku

deska rozdzielcza z CARO+ do mr94??
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 25, 2004, 08:11:58 am »

Wafel

  • Gość
Jakby? chciał sie pobawić z elektryk? - http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=37922823 - wi?zka caro + przód

deska rozdzielcza z CARO+ do mr94??
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 25, 2004, 10:29:42 am »

Offline mastah22

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1450
Wafel#473, dzieki ale dam sobie z tym spokój na jakis czas za duze koszty sama kompletna deska to 150zł jak nic +teraz panel z Trucka to znów jakies 50zł + wiazka 100zł kurcze i kuuupa zabawy na razie jednak zostane przy mojej nudnej;) wole jednak zrobic to zawieszenie chyba...
  • Jef
  • Czaku

deska rozdzielcza z CARO+ do mr94??
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 13, 2005, 18:32:06 pm »

Pitmen

  • Gość

deska rozdzielcza z CARO+ do mr94??
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 13, 2005, 22:46:07 pm »

Offline -Marcin-

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1561
    • PN 3.0 24v, PN Truck 1.6E
Cytat: "Pitmen"
Moze to ci troche pomoze ;) http://www.teneg.com.pl/~kyllan/zestaw.html

ullllallllaaa, to sie nadaje do artykulow, zwlaszcza ze to napisal nasz klubowicz
to ja, byly Marcin#839

deska rozdzielcza z CARO+ do mr94??
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 17, 2005, 20:30:56 pm »

Adi#1846

  • Gość
Chlopaki powiedzcie mi co ja zrobilem zle??? podlaczylem tak jak jest na schemacie a mam taka dyskoteke na zegarach ze szok

deska rozdzielcza z CARO+ do mr94??
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 17, 2005, 20:38:21 pm »

Wafel

  • Gość
tzn ze ?le podł?czyłe? ;P

deska rozdzielcza z CARO+ do mr94??
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 17, 2005, 20:38:47 pm »

Chudson

  • Gość
moze popatrzyłe? na ten schemat odwrotnie ??  
Napisz jak? masz choinke - może pomyliłe? kable albo mase przegapiłe? ( wystarczy że niema masy i choinka gwarantowana )

deska rozdzielcza z CARO+ do mr94??
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 17, 2005, 20:39:49 pm »

Czaku

  • Gość
Cytat: "Adi#1846"
Chlopaki powiedzcie mi co ja zrobilem zle??? podlaczylem tak jak jest na schemacie a mam taka dyskoteke na zegarach ze szok

mialem to samo u mnie podlacz mase inaczej  bo u mnie za to byla odpowiedzialna masa