Autor Wątek: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----  (Przeczytany 1559796 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9500 dnia: Wrzesień 05, 2020, 14:25:32 pm »

Offline Macfly

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1004
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO ATU 1.6 -> 1.4 -> 1.8 GLI 16V 1997, Polski Fiat 125p 1980, Caro 1.4 16V , Fiat 126p ELX 1.2 75 Fire
Tak i mój Polonez GTI idzie na sprzedaż za grosze. Martwi mnie przyszłość tego auta, bo daleko mu do ideału
A co Ty, opuszczasz już ten łez padół, czy jak? Nie sprzedawaj GTI, bo kupi jakiś seba i go zajeździ, albo rozbije na drzewie. Tylu tu miłośników i nikt nie potrzebuje roverka w plusie?
Gdyby to było ATU w minusie gdzie nie trzeba było by nic spawać nawet bym się nie zastanawiał ale plusy nie moja bajka .

Tak i mój Polonez GTI idzie na sprzedaż za grosze. Martwi mnie przyszłość tego auta, bo daleko mu do ideału.

Jeśli jest jak mówisz nie chcę cie martwić ale pewnie łykną go na swapa do jakiejś ładnej budy  <uoee>
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2020, 14:27:23 pm wysłana przez Macfly »
"Wóz ma swoją specyfikę. Żeby ruszyć wrzucasz trójkę, luz to opcja parkowania, wsteczny to dwójka, a gaz to wsteczny. "

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9501 dnia: Wrzesień 05, 2020, 17:20:22 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6571
  • Płeć: Mężczyzna
Moim zdaniem za zdrowy dół żeby go rozszabrowywać, lepiej przekręcić parę rzeczy jak się trafią pod kolor. Zwykłe DFy z okresu późnego Jaruzelskiego wyciąga się z dużo gorszego stanu.
Ale cóż zrobić, zabrać go nie mogę, a jako go zostawię to "rodzina" mi go wywali na ulicę na gdzie zgnije lub padnie ofiarą złomiarzy i wandali, o ile nie pójdą z grubej rury i za pół roku nie dostanę telefonu że "musisz podpisać papiery do złomowania, bo ten twój złom się zapalił".

Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9502 dnia: Wrzesień 05, 2020, 18:23:46 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Dokąd wybywasz?

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9503 dnia: Wrzesień 14, 2020, 18:25:24 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5075
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9504 dnia: Wrzesień 14, 2020, 20:57:21 pm »

Offline Czaroo#1879

  • Moderator
  • Wiadomości: 917
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1,6
Ogólnie ciekawa Zmota ;>
Było:
Polonez Atu 1.6 GSI
Polonez Caro 1.4 16v
Jest:
Polonez Caro 1,6 GLE

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9505 dnia: Wrzesień 14, 2020, 21:21:33 pm »

Offline śledzik

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2862
  • Płeć: Mężczyzna
    • Honda Accord CL9 05r +200KM
Cena i moc w jaka celuja tez pozostawia wiele do zyczenia
Był: PN Caro 95r 1.6 OHV -> 1.4 16V -> 1.4 16V -> 1.6 16V PN Caro 96r 1.8 16V -> 2.9 12V V6 PN Caro Plus 01r 1.6 16V -> 1.8 16V VVC 160KM
PN Caro 96r 1.6 8V + LPG -> 1.4 16V
Jest: PN Caro 96r 1.8 16v - Big valve i ostre walki. Nie długo dostanie turbo :)

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9506 dnia: Wrzesień 19, 2020, 22:53:46 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5075
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9507 dnia: Wrzesień 20, 2020, 08:23:58 am »

Offline zimnylech

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 613
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu+ 00' Subru OUT H4
O kurde to rzeczywiście lepiej Poloneza na części sprzedać, jak dobrze człowiek policzy to opchnę elek. ogrzewane lusterka, szyby w prądzie, przełączniki + standardy i dostanę tyle ile jest wart mój poldek a kaj jeszcze felgi i 1.4 o wadze złomu nie wspomnę hehe

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9508 dnia: Wrzesień 20, 2020, 10:58:13 am »

Offline Bocian_s#313

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 7254
  • Płeć: Mężczyzna
    • Borostworek niepospolity 1,8 16V
Bo już dawno staliśmy się bogaci nawet o tym nie wiedząc...
Pozdrawiam
Bocian_s#313
POLONEZ nie umiera nigdy!!
Wycisnąłem silnik jak cytrynę: 136.9KM@5140RPM i 198,1Nm@4268RPM  <shock> :d
Cytat: snikers
wierz mi, z perspektywy kogoś kto kilka lat jest na forum, męczące jest ciągłe czytanie o tym samym.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9509 dnia: Wrzesień 20, 2020, 11:29:06 am »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5075
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
No, tylko żeby nie było tak, że później nie będzie kto miał tego kupić, bo wszyscy będą chcieli sprzedać. To jak z innymi rzeczami na rynku. Póki mało kto sprzedaje, a inni potrzebują, to cena się utrzymuje i rozchodzi się na pniu, ale kiedy cała reszta zechce sprzedać, a nie będzie kto miał kupić, to cóż  :P
Ale wracając do rzeczywistości, to prawie 200 pln za taki przełącznik, jest "nieco" przesadzoną ceną. Jak sprzedawali po 100pln, to jeszcze nawet można było uznać, że jest ok, bo tego już nie produkują, ale powyżej ten sumy, to zaczyna się żerowanie. Dziwne, że w dobie druku 3D, nikt nie pokusił się o zrobienie takich klawiszy, żeby były podświetlane. Umówmy się, ale to jest taki trochę bajer i zwróci na to uwagę tylko osoba, która siedzi w tym środowisku. Cała reszta będzie miała na to wywalone, ewentualnie podczas hipotetycznej podróży z fanem FSO, może poczuć, że coś w dupę trochę ciepło się robi i zapyta, a tak, to ma w nomen omen, dupie. Te przełączniki są pożądane, bo są podświetlane i tylko dlatego i ładnie wygląda na aucie, jak się świeci. Ja to rozumiem. Jak parę lat temu była akcja na forum, co sobie dorobiliśmy te klawisze z wygrawerowanym ideogramem foteli, to sam skorzystałem i nie żałuję. Nie jest podświetlany, ale trudno. Ktoś, gdyby chciał, to i podświetlane by ogarnął i skończyły by się głupoty z przesadzonymi cenami. Słyszałem nawet od jednej osoby, że ponoć ktoś "produkuje" nowe orciari, ponoć z plastiku, dzielone, jak oryginał i wygląda praktycznie tak samo. Nie za bardzo w to wierzę, ale wszystko możliwe. Mamy teraz takie czasy, że wszystko można ogarną, to nie komuna. Brakuje tylko jednego, chęci dogadania się wśród ludzi, co dobitnie pokazał słynny temat o atermicznych szybach. Jesteśmy chyba najbardziej podzielonym środowiskiem, w całym motoryzacyjnym światku. I dziwić się, że się śmieją. Każdy tylko patrzy sobie, a jak ktoś coś próbuje, to go sprowadzają na ziemię, bo nie daj Boże, mógłby coś zarobić, cwaniak jeden. Może gdyby odezwał się np. jakiś Włoch, że oferuje nowe orciari, robione na oryginalnych formach, bo gdzieś je tam kupił, czy coś, to by chętni byli, bo nawet, jak zarobi, to przecież nie rodak, nie?  :d

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9510 dnia: Wrzesień 21, 2020, 22:07:59 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6571
  • Płeć: Mężczyzna
W praktyce całego auta nie idzie sprzedać za cenę kompletu Groków standardów. No chyba żeby było w stanie jak z fabryki, to może może.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9511 dnia: Wrzesień 21, 2020, 22:57:39 pm »

Offline Morfina

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 878
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro V6
Słyszałem nawet od jednej osoby, że ponoć ktoś "produkuje" nowe orciari, ponoć z plastiku, dzielone, jak oryginał i wygląda praktycznie tak samo. Nie za bardzo w to wierzę, ale wszystko możliwe.
Bo produkuje i to w cenie niższej niż debile wołają za połamane śmieci. Widziałem,macałem,jest git  <spoko>
Ślusarz, złodziej, łowca krasnali

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9512 dnia: Wrzesień 21, 2020, 23:11:07 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5075
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Daj namiar, tak z ciekawości. To podobno wygląda identycznie z oryginałami. Jeśli to prawda, to skończą się wieczne problemy z dostępnością i w razie draki, nie będzie żal, że się coś połamało, bo po prostu się kupi nowe. I tak powinno być. To teraz jeszcze produkcja innych rarytasów i można żyć. Groki, przełączniki foteli i inne "tanie" rzeczy. Aaahh, rozmarzyłem się.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9513 dnia: Wrzesień 21, 2020, 23:53:10 pm »

Offline mihals

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1144
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez ohv
O to laminatowe chodzi? Jak tak, to spoko są wykonane, ale trzeba przy nich trochę posiedzieć, żeby zrobić obróbkę ostateczna do montażu.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9514 dnia: Wrzesień 22, 2020, 20:16:27 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Do trucka też można zamówić? :d

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9515 dnia: Wrzesień 23, 2020, 22:11:36 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5075
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Komuś wrosta?  :-) Auto chyba niesprzedawalne, bo dołożyć trzeba, do tego skorodowany i oboshe chyba pod maską.
https://www.olx.pl/oferta/polonez-caro-1-6-benzyna-lpg-2000-rok-kielce-CID5-IDGt9It.html#844074dce9
A tu dla kontrastu, kolejna nówka z fabryki cudów.
https://www.otomoto.pl/oferta/polonez-caro-caro-plus-1-6-gsi-benzyna-gaz-84km-89-000km-unikat-ID6Dl3Fo.html?
Ale gdzie jest folia, ja się pytam? Jak to tak?  ;>
Ale syf pod maską. Brakuje tylko wiewiórek.
https://www.olx.pl/oferta/polonez-caro-plus-1-6-gli-z-lpg-CID5-IDGjUFv.html#0a797d262f
Maska w stanie fabrycznym za jedyne 60 pln  <lol2>
https://www.otomoto.pl/oferta/polonez-caro-maska-ID6D8b3i.html?
Kto takie śmieci wystawia?

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9516 dnia: Wrzesień 27, 2020, 21:17:00 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4634
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Jakby ktoś szukał borewicza, to dzisiaj oglądałem pomarańczowego 1981, w stanie blacharskim raczej dobrym jak na borka (cała podłoga, zbyt dużo zgnilizny nie widziałem oprócz purchli na błotnikach), na chodzie, za 4500zł (pewnie do drobnej negocjacji) bez dokumentów. Jak się nie sprzeda, to właściciel chce go rozmontować na graty, a szkoda, bo do zrobienia.
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9517 dnia: Wrzesień 27, 2020, 22:14:07 pm »

Offline CieniaczRider

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 512
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro Plus
Czasami zastanawiam się nad sprzedażą swojego Poldka, a patrząc na aukcjach ciężko cenę jakąś wymyślić-jeden za tysiąc, drugi za sześć, kolejny ponad osiem  <mysli>

Swoją drogą ten za tysiąc to ciekawe jak realnie wygląda, że nie idzie za taką kasę.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9518 dnia: Wrzesień 27, 2020, 22:19:21 pm »

Offline Bocian_s#313

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 7254
  • Płeć: Mężczyzna
    • Borostworek niepospolity 1,8 16V
Bo ludzie skreślają go na dzień dobry... coś za tani jest.

Czasem trzeba zaryzykować i sprawdzić.
Pozdrawiam
Bocian_s#313
POLONEZ nie umiera nigdy!!
Wycisnąłem silnik jak cytrynę: 136.9KM@5140RPM i 198,1Nm@4268RPM  <shock> :d
Cytat: snikers
wierz mi, z perspektywy kogoś kto kilka lat jest na forum, męczące jest ciągłe czytanie o tym samym.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9519 dnia: Wrzesień 27, 2020, 22:39:42 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3124
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi