Autor Wątek: Grupa Łódź - organizacyjne  (Przeczytany 6659 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Grupa Łódź - organizacyjne
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 29, 2013, 18:58:00 pm »

Offline aiwan

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 141
  • Płeć: Mężczyzna
    • POLONEZ GLI 1,6 NA BOSCHU
SŁUCHAJCIE ROZMAWIAŁE Z RAFAŁEM -WŁAŚCICIELEM FIRMY M-DRUK KTÓRY PORUSZA SIĘ POLONEZEM TRUCKIEM . NIEKTÓRZY KOLEDZY GO ZNAJA PONIEWAZ KORZYSTAŁ ÓW KOLEGA Z NASZEJ POMOCY -- a więc Rafał powiedział że jesli opracujemy jakiś sensowny napis na flage lub flagi to on wyswieci to na sicie i stuknie nam tyle sztuk ile sobie obmyslimy ---PANOWIE CO PROPONUJECIE CZY NADAL CHCEMY MIEĆ KILKA FLAG I WJAKICH BARWACH ---NADMIENIAM ŻE NASZA ŁÓDŻ TEŻ MA SWOJE BARWY .
NADMIENIAM ŻE NIE PENIAM A MÓJ ZDZICH WOZI MNIE-I WOZIŁ BĘDZIE I JA ŚMIEJE SIĘ

Odp: Grupa Łódź - organizacyjne
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 30, 2013, 00:51:34 am »

Offline Koko86

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 35
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu+ 1.4 16v / Polonez Caro-1.4 16v 96r / Fiat 125p 81'/
Witam wszystkich serdecznie!!!

Panowie, w związku ze zbliżającą się datą mojego ślubu (08.05.2013), a tym samym rozpoczętego w moim imieniu tematu przez Kolegę Szakala, chciałbym w tym jakże ważnym dla mnie dniu, aby członkowie klubu PTK i wszyscy inni miłośnicy polskiej motoryzacji, którzy mogą uczestniczyć wspólnie ze mną w tym wydarzeniu utworzyli Kolumnę/Orszak weselny co dla mnie osobiście oraz myślę, że również dla Was będzie naprawdę wyjątkowym przeżyciem uwiecznionym na filmie dvd oraz licznych zdjęciach.

Dla wszystkich przybyłych oczywiście przewiduję na tę okoliczność upominki wysoko%%%%%%%%%!!!!!!!   


Miejsce spotkania: parking przed Kościołem Św. Stanisława Kostki, na Warszawskim Żoliborzu, ul. Hozjusza 2 (przy pl. Wilsona).
Msza potrwa do ok. godz. 16.50 + 30 min. na życzenia, po czym wyruszymy razem do Trasy Toruńskiej w kierunku na Wyszków/Białystok do miejscowości Niegów, gdzie mieści się sala weselna (ok. 40 km od Żoliborza).

Pozdrawiam i zapraszam!!!!!

Kamil Kokosza (KOKO86)

Odp: Grupa Łódź - organizacyjne
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 31, 2013, 09:13:45 am »

Offline Ubłocony

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 62
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro + 1.6GSI Radiowóz - Psi Patrol :)
chyba 8.06...

Odp: Grupa Łódź - organizacyjne
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 05, 2013, 23:38:13 pm »

Offline Koko86

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 35
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu+ 1.4 16v / Polonez Caro-1.4 16v 96r / Fiat 125p 81'/
Witam,małe sprostowanie. Oczywiście termin ślubu to 8 czerwca 2013 (czyli 08.06.2013r,a nie jak napisałem 8.05.2013!).

Do zobaczenia w sobotę...(%%%%%%)!

Pozdrawiam Koko86.

Odp: Grupa Łódź - organizacyjne
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 19, 2017, 13:24:49 pm »

Offline GułajFSO

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 4
    • FSO Polonez Caro 1.4 & FSO Polonez Caro 1.6
3 czerwca na spocie FSO Team Łódź omawiane będą sprawy ekipy. Smyczki mamy, szykujemy inne gadżety. Każdego ze starej ekipy oraz nowe twarze zapraszamy do pomocy żeby grupa nadal rosła w silę jak przez ostatni rok.
https://www.facebook.com/events/250154008725517/?ti=cl