Autor Wątek: Po remoncie w czasie docierania mogę je?dzić na gazie??  (Przeczytany 2576 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Po remoncie w czasie docierania mogę je?dzić na gazie??
« dnia: Styczeń 09, 2005, 00:19:25 am »

Michcio_maniak

  • Gość
Panowie, wła?nie robię sobie remoncika i chciałbym się was spytać czy po owym remoncie mogę je?dzić na gazie, czy "pomęczyć" się troche na beznzynce??
 ;)

Po remoncie w czasie docierania mogę jeĽdzić na gazie??
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 09, 2005, 00:23:42 am »

Przemek#1844

  • Gość
ponoc paręset pierwszych kilosów na benie est wskazane - bylo juz o tym - okolo 500 - 1000 wg jednych - całe dotarcie - w/g drugich...

a poza tym - dzis juz sie za bardzo gaz nie opłaca chyba...

Po remoncie w czasie docierania mogę jeĽdzić na gazie??
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 09, 2005, 00:37:39 am »

Michcio_maniak

  • Gość
no fakt, na gazie słaby jest, katuje się silniczek i w dodatku jeszcze pare podwyżek a wywale tę 60 litrow? butlę z bagażnika :)

Po remoncie w czasie docierania mogę jeĽdzić na gazie??
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 09, 2005, 03:54:46 am »

007#506

  • Gość
smigaj smialo na gazie. tylko nie katuj sprzeta i bedzie ok. przechodzilem to w swoim ex pojedzie ze 3 lata temu (do dzis smiga) wiec wiem co mowie

Po remoncie w czasie docierania mogę jeĽdzić na gazie??
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 09, 2005, 11:39:31 am »

mareks1181

  • Gość
jezeli nie wymieniałe? gniazd zaworowych to spokojnie możesz walić na gazie .ale jak wymieniałe? gniazda to 1500 km na benzynie trzeba  pojezdzić

Po remoncie w czasie docierania mogę jeĽdzić na gazie??
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 09, 2005, 12:29:54 pm »

boczek#1851

  • Gość
Gaz gaz gaz to nie ma do rzeczy czy po remoncie czy przed remontem mit ze gaz skaraca zywotnosc silnika juz dawno upadl. Ja po remoncie odrazu jezdilem na gazie i jest wszystko ok. Po drugie gaz w odruznieniu od benzyny nie rozpuszcza oleju i napewno autko docierane na gazie bedzie lepij dotarte niz na benzynie!!!

Po remoncie w czasie docierania mogę jeĽdzić na gazie??
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 09, 2005, 13:48:31 pm »

Michcio_maniak

  • Gość
Dzięki Panowie :)
w ?rodę go wrzucam spowrotem i zobaczymy co z nim dalej będzie.
Odpalam i jade na BP po gaz ;)

Po remoncie w czasie docierania mogę jeĽdzić na gazie??
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 09, 2005, 14:36:33 pm »

Offline Sterciu

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 482
Ja po remoncie w swoim odrazu na gazie jeżdziłem , odpaliłem tylko go za pierwswzym razem na benie i wyregulowałem a póżniej już go przeł?czyłem na gaz i tak cały okres docierania ok. 2000 km. na gazie jeżdziłem , i po okresie też na  gazie jezdzę a od  remontu mam już 20 000km zrobione
Pozdrowionka ;)
Kiedyś był 125p oraz dwa Plusy - rover i ohv.

Po remoncie w czasie docierania mogę jeĽdzić na gazie??
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 09, 2005, 17:26:39 pm »

Piotrek_

  • Gość
ja niedawno robilem glowice po pasku i po wymianie prowadnic i zaworow (+oczywiscie frezwanie i docieranie gniazd) od razu zaczalem smigac na gazie :) jazda na benzynie przez pierwszy okres jest srednio wskazana w przypadku szlifu cylindrow, noiwych tlokow z pierscieniami. wyzsza temp spalania gazu ma wplyw na rozszerzalnosc cieplna tlokow i pierscieni, co w (zwlaszcza)ciasno spasowanych garkach moze miec niemile skutki.