Autor Wątek: dzwignia zmiany biegow  (Przeczytany 2885 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dzwignia zmiany biegow
« dnia: Styczeń 13, 2005, 22:38:56 pm »

WKLIW

  • Gość
kurcze nie moge sobie poradzić z założeniem tej plastikowej tylejki(zatrzasku) która ma za zadanie poł?czyć dwie czę?ci lewarka zepsułęm już chyba ze 4 te tulejki i dalej lata lu?no może macie jakie? patenty na zakładanie tego badziewia??

dzwignia zmiany biegow
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 13, 2005, 22:44:07 pm »

Czaku

  • Gość
Ja u siebie po zlzoeniu tego badziewia  wbilem  z calej sily drazek i trzyma sie

dzwignia zmiany biegow
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 14, 2005, 08:37:56 am »

Tomala#1829

  • Gość
a dobrze złożyłeś te wszystkie części w lewarku ? tam kilka ich jest i jak sie dobrze poskłada to wystarczy tylko puknąć w lewarek od góry i wskoczy bez problemu

dzwignia zmiany biegow
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 14, 2005, 11:02:42 am »

XDX#1825

  • Gość
no wlasnie.. z zakladaniem nie ma problemu.. gorzej z wyjmowaniem drazka.. ja wyjmowalem drazek diaxem  :twisted: uszkodzily sie te plasiki.. ale kupilem nowe.. zalozylem wszystkie na ten krociec co wystaje ze skrzyni i wcisnalem lewarek na to i dziala bez problemu.. luzu nie mam.. jest minimalny tylko ale to na skrzyni a nie na laczeniu

dzwignia zmiany biegow
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 15, 2005, 15:03:43 pm »

kowal

  • Gość
Cytat: "Czaku#1802"
Ja u siebie po zlzoeniu tego badziewia  wbilem  z calej sily drazek i trzyma sie


Pamietam jak na spocie ganiales z lewarkiem bo ci odpadl  :twisted:

dzwignia zmiany biegow
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 15, 2005, 23:15:55 pm »

ajk#1212

  • Gość
Witam, pozwole sobie sie podlaczyc do tematu, grzechocze mi lewarek , co robic  :?:
Lewarek jest na sztywno umocowany do tego kikuta wystajacego ze skrzyni , wymienilem te elementy w srodku rurki lewarka wiec mysle sobie ze to moze wlasnie ten kikut sie jakos obluzowal i trzeba go dokrecic ale boje sie cos spieprzyc , poradzcie cos  :D

Aha i jeszcze jedno , trudno wymienic poduszki pod silnikiem bo cos za bardzo to wszystko sie telepie  :?:  :D  klawiatura mi oszalala z tad pisze bez polskich znakow :oops:

dzwignia zmiany biegow
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 16, 2005, 00:05:13 am »

XDX#1825

  • Gość
Cytuj (zaznaczone)
moze wlasnie ten kikut sie jakos obluzowal

idz do lekarza  :twisted:  :roll:  :roll:  :roll:  :mrgreen:  :mrgreen:  :roll:  :mrgreen:  :roll:  :mrgreen:  :roll:  :mrgreen:

dzwignia zmiany biegow
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 16, 2005, 00:25:16 am »

ajk#1212

  • Gość
Jak  :?:  z obluzowanym kikutem  :?:  jeszcze mi sie urwie po drodze  :roll:

dzwignia zmiany biegow
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 16, 2005, 00:36:35 am »

XDX#1825

  • Gość
hehe.. sory za zart :P poprosty pozostalosci po technikum. Duzy masz ten luz na tym kikucie? U mnei tez jest luz ale jakis musi byc

dzwignia zmiany biegow
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 16, 2005, 19:18:42 pm »

ajk#1212

  • Gość
Witam  :D , luz luzem ale ta cholera brzęczy/grzechocze  podczas jazdy i kur.... można dostać  :twisted: