Autor Wątek: Polonez Caro "ULEP" 1.4 16v ;)  (Przeczytany 2765 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Polonez Caro "ULEP" 1.4 16v ;)
« dnia: Grudzień 28, 2014, 15:15:20 pm »

Bejcarz

  • Gość
Witam ! Zacznę od początku. Jest to moje pierwsze auto jeżeli chodzi o FSO. Kupująć ten egzemplarz nawet nie byłem świadom że kupuje jeden z najbardziej sławnych w środowisku fanów FSO  :d . Zakupiłem go pod Warszawą ,w zasadzie wygladał mi odrazu na auto użytkowane przez młodych gniewnych ale własnie oto mi chodziło. Żeby nie było to seryjne auto które bedzie wysokie jak koza i miekkie jak tapczan. Samochód ma służyć w zasadzie do zabawy.

Zdjęcia :

Pierwsze foto zaraz po kupnie :



a tutaj już po odmalowaniu dołów auta w czerń jak i zderzaków :









Pierwszy wyjazd na zlot i mała pokazówka lecz jeszcze nie wszystko chodziło jak należy ale o tym za chwilę :







Niestety awari uległ wąż wspomagania przez co bardzo ciezko byłomi manewrować kierownicą,obecnie jest to naprawione koszt to całe 16zł hehe .

Kupiłem też koła do niego które czekają na wiosnę aby założyc :



Opony to 195/50/15

Na dzień dzisiejszy Wygląda tak :



Ostatnio wymieniłem :

Kopułke
Palec
Kable
Swiece
Filtr Paliwa

I jest w końcu poprawa odpalania ,teraz pali od strzała wcześniej krecił kręcił i czasem nawet wcale nie chciał odpalić gdy był deszczowy dzień. Pozatym jest posadzony z przodu na odbój dzięki temu podniosł mi się lekko w góre to nawet dobrze bo dokładka od laguny chyba by sie urwała niedługo  <spoko> Wyczyscilem też cały bak paliwa bo był problem z cisnieniem ale przyczyną okazał sie zapchany filtr z którego dosłownie wyleciało jakies błoto  <mysli> , Jest też szpera 100% niestety na moscie 3.9 ale są plany aby wsadzić dobry most 4.3. W srodku są dwa fotele jeszcze oryginalne ale zakupię grocliny,reszta blachy bedzie pomalowana w czarny matt jak zrobi sie cieplej. Czekam teraz na kierownicę od malucha którą kupiłem bo ten ikarus mnie bardzo denerwuje  :-) Do zrobienia jeszcze sporo zostało jeżeli chodzi o moje pomysły. Ale chciałbym żeby tak czy siak jednak nim po mieście pośmigać także zmienie jeszcze przednie hamulce bo nie ma już dużo okładzin.

Całą historię auta dobrze znam zacznajac od caro plusa potem przejsciowka itp itd :) Teraz zostaje minusem ponieważ bede chcial dołożyć pare elementów Orciari. Ogólnie ma to być AE86 Polisch Edition  <lol2> Ot taka prawie polska zabawka ;) Bede wrzucał fotki co i jak,jednak teraz wiadomo jest zimno i nie za bardzo są chęci na grzebanie przy aucie :)

« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2014, 15:17:56 pm wysłana przez Bejcarz »

Odp: Polonez Caro "ULEP" 1.4 16v ;)
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 28, 2014, 18:21:44 pm »

Offline ADAM84

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 213
  • Płeć: Mężczyzna
    • POLONEZ ATU 1.6 ROVER ORI LIMITED :D
Fajny polonez obniż tylko tył i będzie perfekt  <spoko>
Moja fioletowa niunia i jeszcze dwa skarbeczki :D