Autor Wątek: Polonez Caro 96, tylne hamulce- jakie zaciski.  (Przeczytany 1944 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Polonez Caro 96, tylne hamulce- jakie zaciski.
« dnia: Styczeń 31, 2015, 01:13:36 am »

Offline wrb#1974

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 2610
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1993. FIAT DOHC 1,6 "kwadrat". poległ w mojej obronie, w walce z przeważającymi siłami wroga.
 jakie zaciski tylne zastosować żeby zachować  tarcze polonezowe- bo najtańsze są. mam Mikody 240 mm z przodu po 80 zł, to  do tyłu oryginalne by wystarczyły. są granice inwestycji w poloneza, bo choćby nawet ozłocony był to i tak wart tylko 1300 zł. kupiłem aluminiowe felgi 15 x 7 z oponami 195 bo ładny "parapet" mają. muszę je wykorzystać.
Świat dla wszystkich, Polska dla Polaków. to nie rasizm, to prawo do bycia Panem we własnym Domu.

Odp: Polonez Caro 96, tylne hamulce- jakie zaciski.
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 31, 2015, 01:37:44 am »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13828
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
zakres dostepnych zaciskow tylnych jest ograniczony ,raczej nie podejda inne bez przerabiania tarczy kotwicznej,
pytanie tylko po co je zmieniac - zuzyta energie mozna poswiecic na ich naprawe,zeby odzyskac reczny,
a jezeli reczny nie potrzebny,to proponuje zaciski przednie Bendixa,
tak bede robil u siebie,bo zalozylem kilka lat temu sprawne tylne,nie zalozylem linki i juz pewnie reczny nie bardzo sprawny by byl, ale skoro kilka lat nie potrzebowalem recznego, to i dalej sie  obede bez
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Polonez Caro 96, tylne hamulce- jakie zaciski.
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 31, 2015, 11:56:02 am »

Offline wrb#1974

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 2610
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1993. FIAT DOHC 1,6 "kwadrat". poległ w mojej obronie, w walce z przeważającymi siłami wroga.
ręczny jest potrzebny bo tego wymagają przepisy, o postoju na pochyłości nie wspominam. czyli wychodzi na to że będę musiał zastosować oryginalne.
Świat dla wszystkich, Polska dla Polaków. to nie rasizm, to prawo do bycia Panem we własnym Domu.