Autor Wątek: Caro plus-borewicz 1.6gsi  (Przeczytany 1698 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Caro plus-borewicz 1.6gsi
« dnia: Lipiec 24, 2015, 06:09:50 am »

waram

  • Gość
Witam,
Chciałem się pochwalić albo raczej pokazać swojego Poldka.Co do modyfikacji jakie ja zrobiłem (zdjęcia wstawię nie długo) to niebieskie podświetlenie, halogeny przód prawie chrom:), szeroka stal z tyłu(z przodu miałem to samo co z tylu podajze 7cali nie pamiętam już ale pękła mi felga zdjęcie jutro Podesle i od razu moje pierwsze pytanie od czego to mogło być? Zawieszenie nie było nic modzone jedyne co to mogło nie być zbieżności, dziwna sprawa ale jak to zobaczyłem to mnie zatkało), filtr stozkowy z odlotem z wlotu powietrza w masce( na razie prototyp;) i moje drugie pytanie na gazie jedzie super od 3000 ciut nie turbo, instalacja 2 generacji ze śruba jeszcze zamiast elektrozaworku nie ustawialem nic więc może jest za bogato ale do rzeczy na benzynce idzie słabo albo bardzo słabo powyżej 3000 zaczyna się zbierać ale tak jest od założenia stożka i na niskich obrotach wywala mi błąd 44 zbyt uboga mieszanka) stop razem z tylnym przeciwmgielnym daje fajny efekt i lepiej widać bo lampy z tyłu przyciemnilem ale ze robiłem to w garażu przy słabym świetle wyszło trochę za mocno ale i tak jest ok;) negatyw z przodu dość spory mi wyszedł ale zostaje kwestia zbierznosci i myślę że będzie git bo póki co zna najechaniu nawet na błoto na asfalcie auto "przeskakuje" na bok, amortyzatory z przodu od t4 z obniżonym zawieszeniem o 1.5 zwija chyba nie wiem bo tak kupiłem daje naprawdę spory efekt na dniach jadę ustawić zawias z przodu bo póki co jest Nieeee zbyt fajnie ale i tak w porownianiu z oryginałem są "bajki" chyba wszystko co zrobiłem jak będą pytania albo coś mi się przypomni to napiszę i oczywiście wstawię zdjęcia;) w planach spoiler od caro plusa z diodami stopu pozycji w jednym i podswietleniu tablicy w klamce, poszerzenie nadkoli i to jak najszybciej bo przód przy tym negatywó9w na oponach 185 drze dość często a tył przy 4 osobach po 70 kilo uniemożliwia jazdę no chyba że autostrada bo po krótkim odcinku w kabinie czuć oponke;) klepanie resorow z tyłu bo tył wisi jak w pastuchac b3 co jeździły za miedze;) zdjęcia dość Stare nie długo będą świeże;)sorki jednak z telefonu albo się nie da dodać zdjęć albo ja nie potrafię zdjęcia będą nie długo:)

Odp: Caro plus-borewicz 1.6gsi
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 24, 2015, 06:31:22 am »

waram

  • Gość
moze ktos podpowie jak wstawic zdjecia?

Odp: Caro plus-borewicz 1.6gsi
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 24, 2015, 06:39:54 am »

Offline mlody

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 349
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 96r. L98 1.8Gli 16v/kombi 00r. 92u 1.6gli 16v/2xE30 Touring 93r. 1.8IS
Polecam zgrac na fotosika i dopiero przez fotosika tu.
Cytat: Fasola
Co tam groki, el lusterka, szyby, grzane dupy, wspomaganie itd itd je*ać, EL w Vinie się liczy

Odp: Caro plus-borewicz 1.6gsi
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 24, 2015, 08:22:48 am »

Offline lesor#1973

  • FSO:1993-1996 B1078
  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1324
  • Płeć: Mężczyzna
  • Borełło, Carełło, 115c_w_Jesionie
Wstaw też przecinki i kropki do pierwszego postu na górze.
Zważcie jegomość – odparł Sanczo Pansa – że to, co tam się ukazuje, to nie żadne olbrzymy, ino wiatraki.