Autor Wątek: Polonez Atu Plus 1.6 GLI 1997  (Przeczytany 1362 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Polonez Atu Plus 1.6 GLI 1997
« dnia: Maj 31, 2016, 23:01:47 pm »

Offline kowal91

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu+ 1.6 GLI
Witam serdecznie wszystkich :) Forum już śledzę od jakiegoś czasu, ale łączę pasję z pracą w delegacji i niestety wiecznie brak chwili na pyknięcie zdjęć i wrzucenie ich na forum. Jestem posiadaczem Atu Plusa z 1997r. (rejestracja pierwsza w 98r.). Auto kupiłem od pierwszego właściciela, który auto przekazał mi wraz z fakturą zakupu, książką gwarancyjną, dwoma kompletami kluczyków i pilotami do centralnego, nowym akumulatorem, zimówkami i bagażnikiem dachowym ;)













Auto wymaga napraw zarówno napraw mechanicznych jak i blacharskich. Spód zdrowy, myślę że dobra baza do youngtimera. Posiadam również dużego Fiata w combi, ale z kolei on już wymaga dużo pracy i musi poczekać w kolejce ;)

W Polonezie zmienione już są przeciwmgielne na żółte (takie mi się podobają, innym zapewne nie ;) ), niestety nie mogę dorwać nowych oryginalnych reflektorów przednich. W jednym szkle była dziura i zdecydowałem się na całkowitą wymianę obu.

Odp: Polonez Atu Plus 1.6 GLI 1997
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 31, 2016, 23:07:25 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13824
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
wyglada calkiem niezle,tylko musisz pogonic ta rdze na sierpie, zanim przejdzie na wylot,

co do nowych reflektorow to ni powinno byc problemu z zakupem oryginalnych, bo pewnie jeszcze nie zeszly wszystkie przy cenie ponad 150pln za sztuke
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Polonez Atu Plus 1.6 GLI 1997
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 01, 2016, 18:45:06 pm »

Offline kowal91

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu+ 1.6 GLI
Są na alledrogo, ale zarówno jeden jak i drugi sprzedający mają nowe tylko prawe xD zwodzą mnie od miesiąca, że za chwilę powinien być komplet :/ chyba napiszę na giełdzie  czy ktoś nie ma chociaż lewego