Autor Wątek: Dobry sklep motoryzacyjny LUBLIN, KIELCE, KRAKÓW, TARNÓW, RADOM  (Przeczytany 2043 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dobry sklep motoryzacyjny LUBLIN, KIELCE, KRAKÓW, TARNÓW, RADOM
« dnia: Styczeń 08, 2017, 20:44:44 pm »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
Koleżanki i Koledzy.
Potrzebuje waszej małej pomocy.
Chciałbym Was zapytać o dobre sklepy motoryzacyjne w wyżej wymienionych miejscowościach (lub najbliższej okolicy)
Czy możecie polecić jakiś sklep motoryzacyjny z kumatymi ludźmi (raczej nie "PRL")  ?
Interesują mnie takie miasta jak Kielce, Lublin, Tarnów, Kraków, Radom.
Jeśli znacie dobre sklepy warte polecenia to będę bardzo zobowiązany. (nie tylko z częściami do poloneza ale ogólnie dobrze wyposażone)
Będę bardzo zobowiązany.

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

Odp: Dobry sklep motoryzacyjny LUBLIN, KIELCE, KRAKÓW, TARNÓW, RADOM
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 08, 2017, 21:20:49 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
W jakim celu?

Odp: Dobry sklep motoryzacyjny LUBLIN, KIELCE, KRAKÓW, TARNÓW, RADOM
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 09, 2017, 11:38:19 am »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
Służbowo potrzebuję. Bo listę wszystkich sklepów mam - ale chciałbym poznać waszą opinię.

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

Odp: Dobry sklep motoryzacyjny LUBLIN, KIELCE, KRAKÓW, TARNÓW, RADOM
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 09, 2017, 22:37:24 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
Służbowo masz już listę sklepów, więc możesz działać, gdzie tu problem?

Odp: Dobry sklep motoryzacyjny LUBLIN, KIELCE, KRAKÓW, TARNÓW, RADOM
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 10, 2017, 16:50:08 pm »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
Ale nie wiem który z nich waszym zdaniem jest najlepszy  z największym asortymentem, z najlepsza obsługa etc.
No kurde jakby się mnie zapytał o sklep w mojej miejscowości to bym po prostu odpowiedział że ten i ten. A tu w czym leży problem ?

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

Odp: Dobry sklep motoryzacyjny LUBLIN, KIELCE, KRAKÓW, TARNÓW, RADOM
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 10, 2017, 18:53:02 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5098
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
W każdym sklepie wszytko dostaniesz.Jak nie ma, to na zamówienie, bo trudno, żeby mieli na stanie części do każdego auta.No chyba, że właśnie o takie coś Ci chodzi? Jak ja potrzebowałem swego czasu części do rovera, to kupowałem u takiego jednego znajomego, który otworzył sobie swój sklep.Wystarczy, że zamówiłem telefonicznie i mi przywoził do domu, bo mieszka w sąsiedniej miejscowości.Więc dla mnie, to on będzie najlepszy i co? Takie "badania" są tak samo miarodajne,jak uliczne ankiety.Każdy będzie chwalił swoje.A jak zrobisz konkretne zakupy, to wszędzie Cię mile obsłużą, tak to już jest.   :-)

Odp: Dobry sklep motoryzacyjny LUBLIN, KIELCE, KRAKÓW, TARNÓW, RADOM
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 11, 2017, 18:10:16 pm »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
Właśnie o to mi chodzi ! Żeby każdy pochwalił swoje.
W tych miejscowościach mam swoje zaprzyjaźnione sklepy (oraz na całym podkarpaciu) ale chciałbym usłyszeć od was.

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

Odp: Dobry sklep motoryzacyjny LUBLIN, KIELCE, KRAKÓW, TARNÓW, RADOM
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 14, 2017, 16:01:16 pm »

Offline Artek824

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Mężczyzna
    • Jest Polonez caro plus 1.6 Dohc Turbo,Freelander 1.8 +LPG -dupowoz, były Pn Caro 1.5 abimex,Pn Kombi 1.6gsi
W Tarnowie masz Mytnika przy wylotówce na Kraków
Na koniec ludzie skarleją do wymiaru bezmózgich sług smartphonów i, być może, poczną oddawać im cześć boską...

Odp: Dobry sklep motoryzacyjny LUBLIN, KIELCE, KRAKÓW, TARNÓW, RADOM
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 14, 2017, 16:03:43 pm »

Offline Artek824

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Mężczyzna
    • Jest Polonez caro plus 1.6 Dohc Turbo,Freelander 1.8 +LPG -dupowoz, były Pn Caro 1.5 abimex,Pn Kombi 1.6gsi
99 procent tarnowskiego i okolicznego machera tam kupuje graty . I jeszcze Tarland ul.Pracy.I trzeci na Rydza Śmigłego , mały sklepik między blokami ale dają chłopaki rade.Do mojego byłego szefa co my sie kiedys spotkali nie zajezdzaj bo podanych kryteriów nie spełnia jak szukasz kumatych ludzi to tam napewno nie znajdziesz  w tej chwili.Tyle ode mnie
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2017, 16:22:31 pm wysłana przez Artek824 »
Na koniec ludzie skarleją do wymiaru bezmózgich sług smartphonów i, być może, poczną oddawać im cześć boską...