Autor Wątek: Wymiana parownika/reduktora  (Przeczytany 2671 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wymiana parownika/reduktora
« dnia: Marzec 03, 2005, 12:09:07 pm »

Kaczy#1853

  • Gość
Do tej pory siedzial u mnie w aucie reduktor/parownik LOVTEC, ale niestety wzieło i mu sie padło. Go?ć od gazu chce 220 zeta za regeneracje albo 400 i wsadzi nowego LOVATO. I teraz pytanie czy warto?

Na allegro znalazlem taki oto parownik:
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=42715398 w opcji:    
Electronic do 122KM do jedno i wielopunktowych wtrysków benzyny 270zł

I teraz nie wiem co zrobic. Jesli taki parownik jak podalem by pasowal do mojej instalki (LOVTEC i regulacja gazu na rurze) i z wymiana nie trzeba zbytnio kombinowac (tzn. tylko wypiac i podpiac rurki) to chyba nie warto regenerowac tego starego.

Chyba ze ktos z klubowiczów ma jakis parownik na zbyciu albo potrafibly zregenerowac ten moj.... ?

Wymiana parownika/reduktora
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 03, 2005, 14:44:28 pm »

ajk#1212

  • Gość
nic nie ruszaj bo moze tak jak rozmawialismy zajrze ci najpierw a potem sobie kupisz nowy bo moze ....

Wymiana parownika/reduktora
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 03, 2005, 15:10:09 pm »

Maciek#938

  • Gość
Napiszę tak - nie opłaca się regenerować parownika firmy, która nie cieszy się dobr? opini? (a do takich zalicza się Lovtec). W takiej sytuacji warto już trochę dołożyć i kupić firmowy (np. Elpigaz, Lovato, BRC). Pytanie tylko czy w tym wypadku konieczna jest regeneracja tudzież wymiana.

Co do zakupów na Allegro to mam mieszane uczucia.

Pozdrawiam

Wymiana parownika/reduktora
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 03, 2005, 18:09:01 pm »

Kaczy#1853

  • Gość
Tak jest Panie Dyrektorze  :mrgreen: .... poprostu jak wciskam gaz w tym aucie to az czuje jak te zlotysze leca z dymem  :(  Tylko dlatego :)

Re: Wymiana parownika/reduktora
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 03, 2005, 18:44:54 pm »

sztywny13

  • Gość
Cytat: "Kaczy#1853"
Do tej pory siedzial u mnie w aucie reduktor/parownik LOVTEC, ale niestety wzieło i mu sie padło. Go?ć od gazu chce 220 zeta za regeneracje albo 400 i wsadzi nowego LOVATO. I teraz pytanie czy warto?

Na allegro znalazlem taki oto parownik:
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=42715398 w opcji:    
Electronic do 122KM do jedno i wielopunktowych wtrysków benzyny 270zł

I teraz nie wiem co zrobic. Jesli taki parownik jak podalem by pasowal do mojej instalki (LOVTEC i regulacja gazu na rurze) i z wymiana nie trzeba zbytnio kombinowac (tzn. tylko wypiac i podpiac rurki) to chyba nie warto regenerowac tego starego.

Chyba ze ktos z klubowiczów ma jakis parownik na zbyciu albo potrafibly zregenerowac ten moj.... ?


Regeneracja za 220  :321:  gdyż nowy reduktor można kupić maksimum do 350 pln z gwarancj?. W warsztacie w którym pracowałem regeneracja kosztowała 150pln :smile:

Wymiana parownika/reduktora
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 04, 2005, 08:52:52 am »

Kaczy#1853

  • Gość
To szkoda ze tam nadal nie pracujesz  :(  Bym sie zgłosił....

Wymiana parownika/reduktora
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 04, 2005, 19:47:38 pm »

sztywny13

  • Gość
Cytat: "Kaczy#1853"
To szkoda ze tam nadal nie pracujesz  :(  Bym sie zgłosił....


Zawsze możesz się tam zgłosić zapytać czy Ci zrobi? regenerację (tylko BRC) lub wymieni? raeduktor. :smile: . Ewentualnie :mrgreen:  powiedzieć, że ja Ci poleciłem ten warsztat :roll:

Wymiana parownika/reduktora
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 04, 2005, 23:53:20 pm »

Kaczy#1853

  • Gość
No niestety jest to badziewny LOVTEC wiec raczej odpada... poczekam co powie Nervus podczas rozbiorki mojego grata  8)  Moze cos mu sie uda wyczarować (czarownik czarownik zepsuc mi sie pokretlo od ... gazu? )  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

Countdown - 6 days left.