Autor Wątek: Nowa internetowa giełda części samochodowych  (Przeczytany 2380 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nowa internetowa giełda części samochodowych
« dnia: Sierpień 02, 2018, 16:21:39 pm »

Offline Piotr z Izimoto

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
    • Taksówka
Cześć,

nazywam się Piotr i jestem współtwórcą nowej, polskiej internetowej giełdy części samochodowych, nowych i używanych: izimoto.pl.

Postanowiłem się z Wami przywitać, ponieważ nie chcę uprawiać na Waszym forum bezczelnego marketingu, ale przedstawić Wam nasze dziecko i zachęcić do jego przeklikania. Izimoto stworzyliśmy wyłącznie dla motoryzacji i nie widzę lepszego miejsca na powiedzenie o nim niż forum pasjonatów czterech kółek.

Najbardziej zależy mi na opinii zwrotnej: co Was jako potencjalnych kupujących zachęca do używania, co Wam się podoba, a co przeszkadza, może drażni. Wdzięczny będę za każdą konstruktywną uwagę.

Oczywiście gdybyście przy okazji znaleźli akurat potrzebną Wam część i postanowili ją kupić, byłoby super, ponieważ od tego zależy, czy uda się nam coś zwojować :). Przede wszystkim chciałbym się jednak dowiedzieć, co o Izimoto sądzicie.

Jeśli chodzi o ulubione przez Was polonezy, to mamy aktualnie około pięćdziesięciu ofert części pasujących do tego samochodu. Może to niewiele, ale wciąż przyciągamy kolejnych sprzedawców. No i zakładam, że możecie chcieć poszukać części nie tylko do poldka.

Oprócz nowych części mamy też sporo ofert ze szrotów. Gdybyście byli zainteresowani taką ofertą, polecam przed zakupem zadzwonić do danego szrotu, ponieważ, wiadomo, mają one spory obrót części, także na miejscu, więc może się zdarzyć, że coś już sprzedali, ale jeszcze nie wycofali z Izimoto.

Jeśli macie jakieś pytania - piszcie. Postaram się na wszystkie odpowiedzieć.

PS
Ten koleś na awatarze to naprawdę ja :).