Autor Wątek: Halogeny problem.  (Przeczytany 1457 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Halogeny problem.
« dnia: Wrzesień 17, 2018, 20:30:23 pm »

Offline Tur-gsi

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 52
    • polonez atu 1,6 gsi
Witam,mój atu plus po kilku latach został uruchomiony i wrócił do użytku.Ostatnio wymieniłem halogeny na nowe plus żarówki.Problem polega na tym że po włączeniu halogenów wyłączają się światła mijania,są tylko postojowe,nawet gdy odłączyłem żarówki od halogenów problem jest dalej,wystarczy wcisnąć przycisk przednich halogenów i od razu pozostają tylko postojówki.Otworzyłem skrzynkę bezpieczników i przekaźnik od świateł ma zdjętą obudowę,dawno temu ją ściągałem bo sie nagrzewała i lekko śmierdziała.Widać i słychać jak po włączeniu halogenów taki mały przekażniczek odłącza światła mijania.Co może być nie tak,czy moglem źle kostki wpiąć we włącznik halogenów?czy to wina przekaźnika?

Odp: Halogeny problem.
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 17, 2018, 21:41:01 pm »

Offline Tur-gsi

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 52
    • polonez atu 1,6 gsi
Do tego zauważyłem że halogeny zapalają się też z samymi postojówkami mimo wyłączonego zapłonu,gdy zostawię wciśnięty przycisk od halogenów.

Odp: Halogeny problem.
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 17, 2018, 23:20:42 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Mężczyzna
Do tego zauważyłem że halogeny zapalają się też z samymi postojówkami mimo wyłączonego zapłonu,gdy zostawię wciśnięty przycisk od halogenów.

Tak ma być.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E