Autor Wątek: Polonez Activa  (Przeczytany 2983 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Polonez Activa
« dnia: Wrzesień 03, 2019, 20:57:25 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Mężczyzna
Kiedyś widziałem zdjęcie wnętrza Poloneza Activa, zamiast fotela pasażera była tam kolumna z jakimś sprzętem elektronicznym. Czy ktoś może się podzielić zdjęciem wnętrza tego samochodu, albo wie jaki sprzęt elektroniczny tam zamontowano?
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Polonez Activa
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 03, 2019, 23:40:00 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13828
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
to juz chyba przerobili na laptopa i urzadzenia wykonawcze, wiec nieaktualne dawno,
wczesniej to chyba byly jakies analogowe sterowniki robione na bierzaco, wiec marki sprzetu nie da sie okreslic
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Polonez Activa
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 04, 2019, 15:23:03 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Mężczyzna
Szkoda
 Pamiętam że na jakimś filmie z wnętrza była kolumna sprzętu i zastanawiałem się czy pezypadkiem nie posadzili tam MERY 400, a temat na czasie bo aktualnie ktoś odzyskuje CROOKa
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Polonez Activa
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 11, 2019, 11:31:24 am »

Offline fripin

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 233
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.5 GLE
Kilka lat temu (z 4 może) miałem okazję przejechać się Activą po placu z tyłu jako pasażer i wtedy stojak na ten sprzęt nadal tam był. Część gratów była już wtedy wyciągnięta ale raczej była to aparatura pomiarowa do testów a nie sterująca, bo nie widziałem żeby kierowca coś tam majstrował przy tym przed jazdą. Laptopa w każdym razie tam nie było. Czy były tam jakieś sterowniki ciężko powiedzieć (możliwe, że tak) niestety nie było za wiele czasu w zagłębianie się w konstrukcję i robienie zdjęć a i tylko dwóm osobom wtedy było dane wtedy się przejechać tym Poldkiem.