Autor Wątek: Chce kupic strumke ale.......  (Przeczytany 5497 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Chce kupic strumke ale.......
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 25, 2004, 12:49:48 pm »

OLO35

  • Gość
strumka to ściema. Jedyna jak ma prawo cos dawać to taka ze zwężką. A jeśli masz wspawany pocisk albo łuski to daruj sobie bo to gówno da i tylko wywalisz kasę.

Chce kupic strumke ale.......
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 25, 2004, 14:18:50 pm »

niezalogowany Gifter

  • Gość
ech nie wiem ale chodzi mi aby miala wyglad kata a naddŹwiekowej w obudowie kata nie ma :( a za bardzo nie chce mi sie dlubac tego kata i potem jeszcze spawac do srodka rure,a moze lepiej pospawac mu w srodku rure?? bedzie przelot kat co wy na to????

Chce kupic strumke ale.......
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 25, 2004, 15:17:21 pm »

Offline Bocian_s#313

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 7254
  • Płeć: Mężczyzna
    • Borostworek niepospolity 1,8 16V
Szybciej taniej a kto wie może i lepiej. Strukę zawsze zdążysz kupić.
Pozdrawiam
Bocian_s#313
POLONEZ nie umiera nigdy!!
Wycisnąłem silnik jak cytrynę: 136.9KM@5140RPM i 198,1Nm@4268RPM  <shock> :d
Cytat: snikers
wierz mi, z perspektywy kogoś kto kilka lat jest na forum, męczące jest ciągłe czytanie o tym samym.

Chce kupic strumke ale.......
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 25, 2004, 15:50:59 pm »

Gifter

  • Gość
oki tylko jak sie to robi??? trzeba rozcinac tlumik czy wstawic mu rure do srodka troche mniejsza?????

Chce kupic strumke ale.......
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 25, 2004, 17:39:11 pm »

przemx

  • Gość
No no no, kat zabiera z 10% wiec w roVerku mozna odzyskac z 5 - 10 chabet mechanicznych  :o  a co do strumki to mam mieszane uczuciea... sam sie nad tym zastanawiam, ale nie mam jeszcze w swej machnie (najpierw panewki, moze juz w marcu :( ) ponoc zle dobrana strrum zabiera pare koni :) zwlaszcza jak jest na za grubej rurze... do poldka nie wiecej niz 40 mm srednicy. a poza tym na stronce http://www.fiat-furious.prv.pl/ masz potężny artykul nt modyf wydechu. Pozdro!