Autor Wątek: Klamki...  (Przeczytany 2176 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Klamki...
« dnia: Kwiecień 26, 2020, 00:57:07 am »

Offline sunset

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 41
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Kombi, Polonez Caro Plus, Mercedes W124
Witam, temat jest taki. W klamkach drzwi przednich pękły mi sprężynki. Niby wszystko działa, ale rączka klamki działa nienaturalnie lekko, przez co jest luzem i radośnie sobie podskakuje podczas jazdy... Sprawna klamka od strony kierowcy potrafi nieźle kosztować. I tutaj pytanie - czy taka sprężynka jest w ogóle gdziekolwiek dostępna, co by ją sobie podmienić? Szukałem i nie znalazłem. Wiecie coś? :)

Odp: Klamki...
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 26, 2020, 01:08:49 am »

Offline AUTOSAN

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 274
  • Płeć: Mężczyzna
    • PN Borewicz 1980
Witam, temat jest taki. W klamkach drzwi przednich pękły mi sprężynki. Niby wszystko działa, ale rączka klamki działa nienaturalnie lekko, przez co jest luzem i radośnie sobie podskakuje podczas jazdy... Sprawna klamka od strony kierowcy potrafi nieźle kosztować. I tutaj pytanie - czy taka sprężynka jest w ogóle gdziekolwiek dostępna, co by ją sobie podmienić? Szukałem i nie znalazłem. Wiecie coś? :)
Numer 19
http://swiatsprezyn.pl/galeria/

Odp: Klamki...
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 26, 2020, 01:47:59 am »

Offline wrb#1974

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 2593
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1993. FIAT DOHC 1,6 "kwadrat". poległ w mojej obronie, w walce z przeważającymi siłami wroga.
do klamki wewnętrznej "22", jest lewa i prawa.
Świat dla wszystkich, Polska dla Polaków. to nie rasizm, to prawo do bycia Panem we własnym Domu.

Odp: Klamki...
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 18, 2020, 11:00:42 am »

Offline wrb#1974

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 2593
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1993. FIAT DOHC 1,6 "kwadrat". poległ w mojej obronie, w walce z przeważającymi siłami wroga.
zmieniam drzwi i okazuje się że nie mam sprężynek do klamki wewnętrznej, o których mowa. zadzwoniłem do "świat sprężyn" w Legionowie. mają sprężynki różne do poloneza i 125p. jeszcze z oryginalnej produkcji. mają też sprężynki prawe do klamek ale wykonają również "lewe"- zamówiłem. mają też sprężynki do mechanizmu zamka. tel do nich- 505 611 603.
Świat dla wszystkich, Polska dla Polaków. to nie rasizm, to prawo do bycia Panem we własnym Domu.