Autor Wątek: zdejmowanie tapicerki  (Przeczytany 3091 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zdejmowanie tapicerki
« dnia: Maj 08, 2005, 11:01:56 am »

Grzebyq

  • Gość
Wła?nie przymierzam się do zainstalowania centralnego zamka. I mam pytanko - jak zabrać się do ?ci?gnięcia tapicerki z drzwi przednich/tylnych (tak żeby niczego nie pourywać) :?:

zdejmowanie tapicerki
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 08, 2005, 11:12:54 am »

Łyku

  • Gość
jak sie nie myle to to jest na wcisk, podwaz srubokretem i delikatnie "odrywaj"

[ Dodano: 2005-05-08, 11:17 ]
o odkrecaniu klamek nie pisze bo to jakby jasne  :mrgreen:

zdejmowanie tapicerki
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 08, 2005, 12:23:56 pm »

Grzebyq

  • Gość
ok, dzienx, już prawie wszystko zdjęte, tylko została mi jeszcz gałka od szyby. Jak j? wyj?ć :?:

zdejmowanie tapicerki
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 08, 2005, 12:26:38 pm »

Guciu1801

  • Gość
podwazasz plasticzek, ktory jest na korbce, tam jest taka zaweczka, musisz ja sciaggnac za pomoca cienkiego srubokreta lub noza. Uwazaj, bo jak ja je zdejmowalem, to one lubily wyskakiwac i znikac :)

zdejmowanie tapicerki
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 08, 2005, 12:28:23 pm »

domin1

  • Gość
gałka od szyby na taka zawleczke od strony tapicerki pomiedzy tkamka a tapicerk? jest taki plastikowy pier?cień, odchyl go i tam jest zawleczka w kształcie litery C i trzeba ja wyci?gn?ć

zdejmowanie tapicerki
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 08, 2005, 12:28:34 pm »

Grzes

  • Gość
Galka od szyb ma zabezpieczenie spinka  musisz ja wyciagnac sróbokretem. Te zabezpieczenie jest od srodka pomiedzy tapicerka i korbka odegnij korbke od tapicerki delikatnie i powinienes ja zobaczyc.

zdejmowanie tapicerki
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 08, 2005, 17:55:34 pm »

Grzebyq

  • Gość
dzięki, z tapicerk? wszystko poszło gładko :D
Jeszcze nie założyłem do końca, bo okazało się, że w przednich drzwiach trzeba wywiercić dwie dziurki, a wiertarka w naprawie :? No i mam nadzieję, że siłowniki 4,5kg dadz? radę :)

zdejmowanie tapicerki
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 08, 2005, 22:23:02 pm »

Gregor#1890

  • Gość
Jakby? miał możliwo?ć to zrób pare zdięć jak usadowiłe? te silniczki bo my?lałem nad centralnym

zdejmowanie tapicerki
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 08, 2005, 22:54:37 pm »

Grzebyq

  • Gość
Cytat: "gregorex"
Jakby? miał możliwo?ć to zrób pare zdięć jak usadowiłe? te silniczki bo my?lałem nad centralnym
OK. Ale to chyba dopiero nast?pi w sobotę, bo narazie działa tylko jeden siłownik (z dwóch zainstalowanych :twisted: ) a w tygodniu raczej nie będę się miał czasu z tym bawić :(

zdejmowanie tapicerki
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 09, 2005, 10:04:58 am »

Offline MaciejFSO

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 281
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez 1.5LE '87 (2.0 DOHC)
No wlasnie musisz dac zdjecia - szczegolnie tylnich drzwi!!
Kazde auto jest najlepsze na swiecie pod warunkiem ze jest to auto z FSO!!!!!!!!! ;-)
2.0 DOHC, Łada brake system! :)
LPR - liga punk rocka

zdejmowanie tapicerki
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 11, 2005, 01:16:16 am »

koliberek

  • Gość
w tylnych drzwiach łatwo umie?cić siłowniki pod warunkiem, że się ma odpowiednie uchwyty...



zdejmowanie tapicerki
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 11, 2005, 09:15:23 am »

Patryk#153

  • Gość
tylko po co tak kombinowac? montujesz na standardowych uchwytach za popielniczka i po kłopocie. ja tak mam juz 4 rok i wszystko jest ok i popielniczka tez nie odstaje.

zdejmowanie tapicerki
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 11, 2005, 10:13:41 am »

Grzebyq

  • Gość
Cytuj (zaznaczone)
montujesz na standardowych uchwytach za popielniczka
Hm... ja je tam za pierwszym razem zamontowałem i okazało się, że popielniczka się nie zmie?ci. No i musiałem je przełożyć tam gdzie koliberek.