Autor Wątek: rozrusznik w 1.8DOHC POMOCY !!!!!!!!  (Przeczytany 2080 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rozrusznik w 1.8DOHC POMOCY !!!!!!!!
« dnia: Maj 19, 2005, 16:25:08 pm »

MLP

  • Gość
Spier.. mi się rozrusznik w 1.8 DOHC  Krótki korpus i kto wie czy dało by się założyć ten od 125p  (długi) ale trzeba przełożyć bendix i obudowę czołow? ale nie wiem czy warto bo on jest dłuższy i niewiem czy wejdzie.
I sk?d ja teraz taki rozrusznik wezmę ?

rozrusznik w 1.8DOHC POMOCY !!!!!!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 19, 2005, 21:07:46 pm »

Offline Elwood#1887

  • Moderator
  • Wiadomości: 2725
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wujek Samo Zlo
Od jakiegos dohc(benzyna) od disla chyba tez podejda. Mozesz spróbowac zaadaptowac rozrusznik od jakiejs przednionapędówki(przełozyc główki). Ja u siebie mam rozrusznik od ritmo disel 1,7 i to jest dopiero krowa- zeby go załozyc ktos(taki kupiłem) wycioł czesc stojana bo nie miescił sie w bloku, zeszfifowany jest tez wieniec wiec trzeba go ustawic dokłanie wgledem koła zamachowego, ale za to kreci jak szalony :mrgreen: . Wiec srednica nie masz sie co przejmowac, czy wejdzie dłuzszy tego nie wiem ale prawdopodobnie trzeba bedzie zdemontowac mechaniczna popmpe paliwa(jezeli masz) bo miejsca tam na styk :(
Obecny park maszynowy :
Ford Granada 4.0 '82 "No replacement for displacement "
BMW E36 323ti  '98 No LPG
BMW E82 125i   '10 "Ferrero Rocher Złoty Miesiąc"& No LPG

rozrusznik w 1.8DOHC POMOCY !!!!!!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 19, 2005, 21:27:58 pm »

Piotrek_

  • Gość
no, ja nie mam pompy na bloku, takze nie wiem czy bedzie pasowalo. w kazdym razie rozruchtak od poldka ohv posiadam i polecam (oczywiscie dziob i bendix musisz wymienic).

rozrusznik w 1.8DOHC POMOCY !!!!!!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 20, 2005, 15:04:15 pm »

MLP1

  • Gość
Ho Ho weszło założyłem stojan i wirnik od poloneza a dziób i bendix od 132 i pasuje.

Fakt że jest bardzo ciasno ale pasuje i kręci szybciej bo jest mocniejszy,

Stary (oryginał ) mi się spalił bo ze stojana wypadła ta ?ruba co uzwojenie czyma no i poszedł z dymem.



MLP :D  :D  :D  :D  :D  :D

rozrusznik w 1.8DOHC POMOCY !!!!!!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 23, 2005, 01:17:54 am »

Offline Elwood#1887

  • Moderator
  • Wiadomości: 2725
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wujek Samo Zlo
MLP napisz jaki dokładnie typ rozrusznika 132 da rade poł?czyc z polonezowskim, bo cos mi sie zdaje ze nie ze wszystkimi ten numer przejdzie.
Obecny park maszynowy :
Ford Granada 4.0 '82 "No replacement for displacement "
BMW E36 323ti  '98 No LPG
BMW E82 125i   '10 "Ferrero Rocher Złoty Miesiąc"& No LPG

rozrusznik w 1.8DOHC POMOCY !!!!!!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 23, 2005, 07:05:17 am »

SerU#408

  • Gość
Na pewno nie poł?czysz z Ducelierem i Boshem. Takie cu? przejdzie tylko z Magneti Marelli.