Autor Wątek: Wał wyniana pzegobu z trujkatem = wibracje  (Przeczytany 5636 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wał wyniana pzegobu z trujkatem = wibracje
« dnia: Marzec 04, 2004, 22:32:58 pm »

Waldekk111#1864

  • Gość
Witam  mam w Poldasie  pękniety przegób mam nowy ale->   niewiem czy jak wymienie   pzegób z takim trójkatem ze srubami  to czy nie bedzie mi wózek w wibraje wpadał:

Wał wyniana pzegobu z trujkatem = wibracje
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 04, 2004, 22:40:35 pm »

Waldekk111#1864

  • Gość
i jeszcze jedno  stare maja takie odrosty a nowe które kupilem niema czegos takiego czy  niezerwie mi sruby???? bo te odrosty z tego co widze  służą do tego wlasnie aby  uzytkownik niezerwał srób mosujacych  owy przegób.

Wał wyniana pzegobu z trujkatem = wibracje
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 04, 2004, 22:40:42 pm »

Czaku

  • Gość
Kolego Waldku a nie mozna napisac tego w jednym temacie tylko zakldac bodajze 3 zakrecilem sie juz z tym :(

Wał wyniana pzegobu z trujkatem = wibracje
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 04, 2004, 22:42:14 pm »

Waldekk111#1864

  • Gość
czy jak pzestawie  w wyzlobieniach na  tym trojojakiem ze stubami wał to czy niespowoduje to  wpadanie w wibracje???? wału. :cry:

sorka wielkie jusz sie poprawie wiesz to z tego ze szybko pisalem i w polowie to mi sie sie pzypomialo a puzniej to wiec sorka juz niebede. obiecuje :oops:

Wał wyniana pzegobu z trujkatem = wibracje
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 04, 2004, 22:43:36 pm »

Jaski#40

  • Gość
hehe Waldek Ty niezly hardcore odwalasz :P
co z Twoją pisownią?? pracujesz nad nia?? bo mi się wydaje, że nie, a uwierz mi, że ciężko się czyta Twoje zdania :(  (bynajmniej mi)

Wał wyniana pzegobu z trujkatem = wibracje
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 04, 2004, 22:45:54 pm »

Waldekk111#1864

  • Gość
sorka mialem teraz to popzeprawiać
 :mrgreen:

Wał wyniana pzegobu z trujkatem = wibracje
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 04, 2004, 22:53:33 pm »

Waldekk111#1864

  • Gość
Cytat: "Jaski#40"
hehe Waldek Ty niezly hardcore odwalasz :P
co z Twoją pisownią?? pracujesz nad nia?? bo mi się wydaje, że nie, a uwierz mi, że ciężko się czyta Twoje zdania :(  (bynajmniej mi)


 :lol:  :lol:  :lol: spoko wiesz hodzi o to ze pisze  na kompie zawsze w Wordzie  i tam   sobie puzniej sprawdzam  a na necie czy forum pisze bez tego programu wiec to z przyzwyczajenia ale bede to czytał i poprawiał wiec juz bedziecie czytać bez najmniejszych problemów. :mrgreen:

Wał wyniana pzegobu z trujkatem = wibracje
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 04, 2004, 23:13:34 pm »

Jaski#40

  • Gość
będę baaardzo wdzięczny, mam nadzieję, że inni tez się bedą cieszyć i że będzie sie łatwiej czytało :)

Wał wyniana pzegobu z trujkatem = wibracje
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 04, 2004, 23:18:51 pm »

Waldekk111#1864

  • Gość
hi hi ale wrucmy do mojego pytania. :mrgreen:

Wał wyniana pzegobu z trujkatem = wibracje
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 04, 2004, 23:37:51 pm »

Eater#851

  • Gość
Te kly sluza do tego zeby bylo latwiej zalozyc przegub na koncowke walu, bez nich tez sie da.
Ten rodzaj przegubu nie spowoduje ci dodatkowych wibracji.

Wał wyniana pzegobu z trujkatem = wibracje
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 05, 2004, 08:48:27 am »

Waldekk111#1864

  • Gość
ok ale pzy gwaltownym ruszaniu nie zerwe srub mocujacych????

Wał wyniana pzegobu z trujkatem = wibracje
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 05, 2004, 08:52:03 am »

Waldekk111#1864

  • Gość
jak najlatwiej zbija sie kzyzaki???  a dokladniej  wbija sie  piersciani z igielkami???? :mrgreen:

Wał wyniana pzegobu z trujkatem = wibracje
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 05, 2004, 10:24:39 am »

Eater#851

  • Gość
Srub nie zerwie.. te kly mialy w zamysle tylko ulatwic montaz, one nie przenosza zadnych sil.

A co do krzyzakow... sa wewnatrz pierscienie ograniczajace, (tzw. pierscienie osadcze) wyjmuje sie je i demontuje krzyzak metoda - walnac wybijakiem i sam wyjdzie. Uwazaj tylko na waleczki lozyska, sa bardzo drobne i latwo je pogubic.

Wał wyniana pzegobu z trujkatem = wibracje
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 05, 2004, 14:24:08 pm »

Waldekk111#1864

  • Gość
ok  teraz ja dopiero jaja  wymienilem pzegub i teraz tak wali ze szok  a stara byla peknieta na poł  i  popekana  w wielu czesciacz  ale po wymianie wibruje wiecej  moze zgiety wał????? :cry:

Wał wyniana pzegobu z trujkatem = wibracje
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 06, 2004, 14:42:31 pm »

Waldekk111#1864

  • Gość
ja niemoge co to moze byc wal wibruje  no spoko ale dlaczego nowy wał rowniesz wlada w wibracje???????????? i to duze :cry:

Wał wyniana pzegobu z trujkatem = wibracje
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 06, 2004, 18:14:39 pm »

Piotrek_

  • Gość
Waldek, jak jest zakończony wał zdawczy skrzyni? Powinien mieć taki bolec, który będzie wchodził do tego trójkąta(widocznego na Twoich zdjęciach zamontowanego na przegubie). Jeżeli go nie ma, albo trójkąt jest nie taki, to już przy około 90 zaczynają sie problemy. Przerabiałem to u siebie przy skrzyni EVO II. Obudowa sprzęgła nie wytrzymała...

Wał wyniana pzegobu z trujkatem = wibracje
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 06, 2004, 20:27:42 pm »

Waldekk111#1864

  • Gość
Cytat: "Piotrek#389"
Waldek, jak jest zakończony wał zdawczy skrzyni? Powinien mieć taki bolec, który będzie wchodził do tego trójkąta(widocznego na Twoich zdjęciach zamontowanego na przegubie). Jeżeli go nie ma, albo trójkąt jest nie taki, to już przy około 90 zaczynają sie problemy. Przerabiałem to u siebie przy skrzyni EVO II. Obudowa sprzęgła nie wytrzymała...


 jak to go niema  i jak to nietaki  niekapuje pzeciesz to jest podstawowa czesc  jesli tego niemam  to wal by wisiał  i pytanko  jak mi telepie samochodem to rozwale skzynie no nie?   a powiedz czy  moge  na wieloklinie  pzesunac  np o zabek czy 5   czy to jest jusz ruznica  bo u mnie  pzesunolem.

Wał wyniana pzegobu z trujkatem = wibracje
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 08, 2004, 19:27:34 pm »

Anonymous

  • Gość
zeby wał nie walił to tzreba przed rzebraniem zaznaczyc jak mją być złożone  wszystkie cześci.bo poto jest wyważany żyby niwpadał w drgania.jak pzresunoleś na wielowypuscie to bedą wibracje.mareks

Wał wyniana pzegobu z trujkatem = wibracje
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 09, 2004, 10:07:07 am »

Waldekk111#1864

  • Gość
dzieki za odpowiec ale tyle to wiem  na wielo wypuscie  jest zlozone taksamo wiec to nie to  ale zastanawia mnie czy  zle ustawienie na  koncowce  tej co na zdieciu tez ma byc ustawiana taksamo bo ta  pzesunołem. i teraz niewiem czy   to jest to. :cry:

Wał byl  rozebrany   i zalozone lozysko(podpora) i zlozone   kzyzaki nowe i  tak i tak wali jak glupi   ciezarki sprawdzalem sa wszystkie  pzegób nowy  tylko ze starego wału  zostały rury a reszta nowe   :evil:  wydalem na to gowno   tyle kasy ze powinno cudnie chodzić.120zł kzyzaki jakies wzmacniane  ale pies z nimi  do tego  pzegób 40 zl i podpora 38zł  no i teraz tylko sie powiesic idzie  bo  co innego tu zrobić.

Prosze pomuszcie  samochod mi potzebny  a  kasy niemam zeby mechaniorowi dać   a zreszta mechanior nic nie poradzi ale powie wymiana wału. :evil:

Wał wyniana pzegobu z trujkatem = wibracje
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 11, 2004, 21:58:37 pm »

TD 2000

  • Gość
Czy mam rozumieć, że kupiłeś nowy wał?