Autor Wątek: telepie nim jak traktorem na wolnych obrotach  (Przeczytany 7731 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

telepie nim jak traktorem na wolnych obrotach
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 06, 2005, 16:13:43 pm »

Offline mastah22

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1450
Cytuj (zaznaczone)
a dopiero po jakim? czasie zaczyna nim delikatnie szarpać. Tak jakby wypadał zapłon.
kurde to mi wypada non stop chyba...wopgole mi nei chodzi na wolnych obrotach poszarpuje jak dziki...po przełaczeniu na gaz pracuje idealnie.Cewka odpada bo w tym przypadku na gazie miałby jeszcze wieksze problemy...
  • Jef
  • Czaku

telepie nim jak traktorem na wolnych obrotach
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 06, 2005, 19:55:48 pm »

maras

  • Gość
No to pewnie wtryskiwacz lub wtryskiwacze, sprawd? jak rozpylaj?, czy nie ciekn?. Jak na azie chodzi to musi być co? z zasilaniem, pamiętam, że kiedy? pisałe? co? o pompce

telepie nim jak traktorem na wolnych obrotach
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 25, 2005, 19:18:30 pm »

Tom8

  • Gość
Więc sprawa się chyba powoli wyja?nia. Oddałem auto do wymiany uszczelki pod głowic? i do sprawdzenia wszystkich parametrów. I jak się okazało to na wałku rozrz?du się te krzywki już "zużyły" i szklanki popychaczy. Jak narazie to tylko tyle. Jak zrobi? auto to napiszę czy jego "choroba" przeszła. :smile:

telepie nim jak traktorem na wolnych obrotach
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 25, 2005, 22:16:30 pm »

Karol_moto#984

  • Gość
heh u mnie było podbnie , okazało sie że 3 cylinder nie pracuje ( po zdjeciu przewodu zero reakcji) wiec zrobilem głowice , na wolnych zawór sie nie domykał ,  potem bylo lepiej ale jeszcze nie to  wiec wymieniłem serwo od hamulców przy okazji oski w gazniku , i przestało trze?ć na wolnych a trzesło tak ze lusterko sie obracało :) , a wiec stawiam na głowice i lewe powietrze

telepie nim jak traktorem na wolnych obrotach
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 03, 2005, 16:23:01 pm »

Tom8

  • Gość
Wałek wymieniony. Kopytko ma lepsze ale dalej jest słaby. Powoli wkręca się na obroty. Jakbym ci?gn?ł za sob? przyczepę z cegłami kurde. Powyżej 3 tys.obr. strzela mi pod wtryskiem. Ledwo się wkręca do 4,5 tys.obr. A i wrażenie jest takie jakby chodził tylko na trzech garach. Tak jest i na gazie i na benzynie.

[ Dodano: 2005-10-03, 16:23 ]
Cewka jest nowa, ?wiece i kable też.

telepie nim jak traktorem na wolnych obrotach
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 03, 2005, 17:04:53 pm »

Offline mastah22

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1450
a sprawdzales czy nie zaciaga fałszywego powietrza z pod kolektora?? polecasm starter spray i psikniecie nim na wolnych obrotach w okolice kolektora...jezeli obroty wzrosna lub sie ustabilizuja to masz odpowiedz...
  • Jef
  • Czaku

telepie nim jak traktorem na wolnych obrotach
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 04, 2005, 14:47:14 pm »

Tom8

  • Gość
A czy istnieje taka możliwo?ć ze poprzedni wła?ciciel pozmieniał mu w komputerze jakie? "parametry" żeby mu mniej palił?? Chociaż Pali mi 10 w mie?cie a 8 na trasie.

telepie nim jak traktorem na wolnych obrotach
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 09, 2005, 17:27:20 pm »

Luba

  • Gość
Poprostu wymień ?wiece i kable wysokiego napięcia. A tuy go?ciu się sam zresetuj!

telepie nim jak traktorem na wolnych obrotach
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 10, 2005, 20:42:20 pm »

Tom8

  • Gość
pisałem już że kable i ?wiece s? nowe.  Po prostu dałem silnik do remontu kapitalnego!!!

telepie nim jak traktorem na wolnych obrotach
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 11, 2005, 00:34:52 am »

Offline mastah22

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1450
Cytuj (zaznaczone)
Poprostu wymień ?wiece i kable wysokiego napięcia. A tuy go?ciu się sam zresetuj!

Cytuj (zaznaczone)
pisałem już że kable i ?wiece s? nowe
tak to własnie jest jak "gosciu" nie czytasz topicu od poczatku...
  • Jef
  • Czaku

telepie nim jak traktorem na wolnych obrotach
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 11, 2005, 00:55:46 am »

Offline Van

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
    • LANOS 00 1.4 16v
Ja miałem taki efekt w abimexie
poprostu strzelił kolektor ss?cy  :eek:
Pojawiła się rysa i zaci?gał lewiznę. Od czego nie mam pojęcia. Ale załatwiłęm tak 2 kolektory. Może tez być wina serwa ze ci?gnie lewiznę i bedzie szedł własnie mułowato i bedzie go telepało.

telepie nim jak traktorem na wolnych obrotach
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 24, 2005, 08:37:46 am »

Tom8

  • Gość
No i sprawa się wyja?niła. Niestety była to kosztowna "operacja" bo potrzebna była kapitalka. Telepało nim bo tłoki sie juz zacierały i nieżle porysowały blok. Teraza jest na dotarciu i wszystko sie zapowiada bardzo dobrze. (odpukać żeby nie zapeszyć) :D

telepie nim jak traktorem na wolnych obrotach
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 24, 2005, 21:41:07 pm »

Offline Van

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
    • LANOS 00 1.4 16v
to teraz cegła pod gaz  :mrgreen: