Autor Wątek: Warsztaty ktore wyważaja wały napędowe.potzebne adresy  (Przeczytany 5144 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Warsztaty ktore wyważaja wały napędowe.potzebne adresy
« dnia: Marzec 09, 2004, 21:19:50 pm »

Waldekk111#1864

  • Gość
witam jak w temacie potzebne mi sa adresy i  mniejwiecej ceny  za wywazenie wału napędowego  kazda informacja  bedzie mile widziana  hi hi za wskazanie  miejsca blisko mnie  czyli Żyrardowa  nagroda hi hi :P

Warsztaty ktore wyważaja wały napędowe.potzebne adresy
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 10, 2004, 14:29:22 pm »

Netom#151

  • Gość
Przeciez mowiłem ze znajde to znalazłem

"Wał-Car" Zakład Mechaniki Pojazdowej Marek Kacperski
05-091 Ząbki, ul. Morcinka 2
woj. mazowieckie, pow. Wołomin
tel. (022) 781-65-24 fax. (022) 762-05-97

Zadzwon i sie umów na wywazanie, oni jak jush mowiłem robia to bezpośrednio na aucie, czyli w praktyce duzo lepiej niez oddzielnie bo dostosowuja wywaznie to skrzyni i mostu.

Warsztaty ktore wyważaja wały napędowe.potzebne adresy
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 10, 2004, 17:02:47 pm »

MARIO 1,6GLE 92r#1504

  • Gość
Mi to sie przyda, ale jak zwykle nie czytacie dokladnie: Waldek prosil "
Cytuj (zaznaczone)
mile widziana hi hi za wskazanie miejsca blisko mnie czyli Żyrardowa nagroda hi hi
".
 No ale najwazniejsze, ze ktokolwiek cokolwiek wiedzial:):):).

Warsztaty ktore wyważaja wały napędowe.potzebne adresy
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 10, 2004, 18:47:47 pm »

Netom#151

  • Gość
A Ty mario nie czytasz innych wątków bo rozmawiałem o tym z waldkiem na forum KUPIE, i mowiłem jush tam ze podam adres w ząbkach. Jedyne miejsce na mazowszu.

Warsztaty ktore wyważaja wały napędowe.potzebne adresy
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 11, 2004, 16:37:19 pm »

MARIO 1,6GLE 92r#1504

  • Gość
Spoko nioe unos sie, i tak nie czytacie tego co ja pisze, bo "
Cytuj (zaznaczone)
bo rozmawiałem o tym z waldkiem na forum KUPIE
". Nie mam czasu tak jak wy siedziec przed kompem 3h na naszej stronie i czytac wszystkie tematy. Moj pobyt przy kompie ogranicza sie do 1h w tygodniu i okolo 2h w weekend, podczas ktorych nie przegladam tylko naszej stronki. Ale jak chcesz o tym pogadac, to innym razem, bo ten temat dotyczyl warsztatow do walow, a nie tego co kto czyta.

Warsztaty ktore wyważaja wały napędowe.potzebne adresy
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 11, 2004, 18:12:59 pm »

Waldekk111#1864

  • Gość
witam wielkie dzieki   a co do  kolegi Netom#151 to  to rozmawialismy ale pomyslalem ze na mazowszu  napisze i ktoś moze wie co i jak. z tego co wiem  to w Grodzisku jest jakiś warsztat ale   holera wie  następny warsztat  ktory takie zeczy robi  to warsztat w Mszczonowie  rowniez niebyłem  i holera wie czy to prawda.

Ale  no cóż pojade do wawki i tam sobie zrobie bo hyba robią dobze  jesli kolega Netom#151 robił i  nic niepisze ze nazeka a co do kasy ile to bedzie kosztować  no to tak licze ze okolo 150 zł.

Warsztaty ktore wyważaja wały napędowe.potzebne adresy
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 11, 2004, 18:39:53 pm »

Netom#151

  • Gość
Ja płaciłem 90 zeta rok ponad rok temu, myśle ze teraz bedzie koło 110-120, ale najlepiej zadzwon tam, zapytaj i sie umow. Pozatym oni dają gwarancje na wywazanie wiec nie ryzykujesz (3 miesiące), ja nie narzekam i według mnie jest oki, pozatym najlepsze jest to ze nie musisz wału wymontowywac,

Warsztaty ktore wyważaja wały napędowe.potzebne adresy
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 13, 2004, 13:10:14 pm »

Waldekk111#1864

  • Gość
aha spoko
 jak cos to tam bede  robił jesli wydaja na to gwarancje to jest super.  ale  jeden z kzyzaków mam  no troszke z luzami i  bede musiał zrobić go ale nic jakos sie tam to zrobi. :mrgreen:

Warsztaty ktore wyważaja wały napędowe.potzebne adresy
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 16, 2004, 18:49:45 pm »

Waldekk111#1864

  • Gość
Witam byłem  i zrobiłem i pozbyłem sie kasy ale mam spokuj wielkie DZIEKUJE CI Netom#151 za namiaty  niezła ekipa  hi hi  zrobił mi to i jest ok ale zastanawiam sie jak z gwarancją  nic mi niewypisał  ale to nic nawet jesli niemam zadnej gwarancji to wiem ze  jest wał wywazony i nic sie nierozleci  a co do  togo miejsca to polecam  wymieniłem sobie uszczelniacz  na moscie i  to za free.  i sobie samochodem polatałem  hi hi  do 90 na czwartym biegu i to w 1 sekunde hi hi  (kołe w góze)  ale pzyspieszenie :-)   ekipa  spoko da sie zagadać i  ha ha  majster ma fajna  fryzyrke ha ha  :lol: . no ale nic jestem wdzieczny jak nic  do wawy jechałem  okolo 80 i wiecej sie niedało a  zpowrotem "zapiepszałem"  130  a niekiedy 140 na budziku wskakiwało ale  silnik wył jak oszalały :mrgreen:

Warsztaty ktore wyważaja wały napędowe.potzebne adresy
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 16, 2004, 19:58:04 pm »

Netom#151

  • Gość
Spox Waldek. Gwarancje masz napewno, ja do nich zajechałęm pół roku po wywazeniu, chociaz gwarancji mają 3 miechy, powiedziałem ze byłem i wzieli na machine, bo myślałem ze cos sie odwywazyło, ale wał był elegancko wywazony, miałem drobne drgania i huczenie przez łozyska w kołach, ale chwałą im ze i po gwarancji przyjeli, chociaz wsjo byłio w porządku.

Warsztaty ktore wyważaja wały napędowe.potzebne adresy
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 16, 2004, 21:40:04 pm »

Waldekk111#1864

  • Gość
nie no widac ze nieciagna klijętów tylko na kase bo gdyby było tak to napewno długo by niepociagneli  ale powiem jedno ze jak  holernie tam sie dojezdza.  TZN wiesz ja tylko tak moge powiedziec bo  no nieznam wawy i  sie troszke pogubiłem  ale jakos z mapą wyjechałem i dojechalem  szczęsliwie ale  na rozwalonym wale dojechalem  i  jak zdiął  to szpilek niebyło prawie zadnych w 1 i w drugich ale to pzez te grgana  a dokladniej to  ten od strony mostu niebył rozbierany  i z niego sie sypneło a z tego mojego no powstało troszke lozów go mi miska pękła a ja niewidziałem i  najwidoczniej podczas grgań  pokruszyła sie nadobre i szpilki powypadały i tak to wyglądało ale  mam co najwazniejsze dobry  wał i wmiare miłe wspomnienia   . wuwie  w miare miłe bo jak doszło do  zaplaty to 140 poszło do ludzi ale nic opłacało sie  oczywiscie kzyzaki ja mosiałem kupić i  on tylko załozył i wyważył.

Warsztaty ktore wyważaja wały napędowe.potzebne adresy
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 16, 2004, 21:44:44 pm »

Waldekk111#1864

  • Gość
to wizytówka :lol:

Warsztaty ktore wyważaja wały napędowe.potzebne adresy
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 16, 2004, 21:45:16 pm »

Netom#151

  • Gość
No wiesz i tak w miare tanio, załozenie krzyzakow jednak kosztuje troche.

Warsztaty ktore wyważaja wały napędowe.potzebne adresy
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 17, 2004, 16:35:18 pm »

Waldekk111#1864

  • Gość
wiem o tym  i dlatego sie ciecze z jest ok  bo za te pieniadze to  mi w zyrardowie by nic nie zrobili jak u mnie  za samo wywazenie 250 chciał. to ja go wysmiałem i na wawe pojechalem i jest ok. :mrgreen:

Warsztaty ktore wyważaja wały napędowe.potzebne adresy
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 17, 2004, 17:55:00 pm »

Netom#151

  • Gość
No to spoko, znam po prostu kilka tanich i dobrych miejsc. Jakbys kiedys cos potrzebował robic to wal od razu, moze akurat bede wiedział gdzie cos tanio i dobrze mozna zrobic albo kupic.

Warsztaty ktore wyważaja wały napędowe.potzebne adresy
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 17, 2004, 19:59:38 pm »

Waldekk111#1864

  • Gość
napeno skozystam :mrgreen:

Warsztaty ktore wyważaja wały napędowe.potzebne adresy
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 21, 2004, 15:33:00 pm »

MARIO 1,6GLE 92r#1504

  • Gość
Ja tey niedlugo bede musial odwiedyic walowca. Co prawda drgania ma dopiero powzyej paki ale jest niepryzjemnz odglos pryz jeydyie ye stala predkoscia 90-140 km-h.

Warsztaty ktore wyważaja wały napędowe.potzebne adresy
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 21, 2004, 16:27:44 pm »

Waldekk111#1864

  • Gość
najlepiej  zebys sprawdził treraz co to bo ja miałem kope niepzyjemnosci jak mi podpota padła 100 na czesci i 120 za wywazenie  no i  zalamka

Warsztaty ktore wyważaja wały napędowe.potzebne adresy
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 21, 2004, 19:16:09 pm »

MARIO 1,6GLE 92r#1504

  • Gość
Podpora jest oki, krzyzaki tez, lacznik elastyczny przy skrzyni biegow wporzadku bo ostatnio sprawdzalem. Klopoty zaczely sie przy ostatnie probie wymiany walu na wal z gieldy, gdy sie okazalo, ze zamiast polonezowskiego kupilem fiatowski:):):).
 Ale spoko w koncu nie takie usterki sie naprawia:):). :oops: