Autor Wątek: Problem z jazda i odpalaniem na PB.  (Przeczytany 2714 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Problem z jazda i odpalaniem na PB.
« dnia: Sierpień 12, 2005, 17:31:55 pm »

Offline mastah22

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1450
mysle ze sonda tutaj nie odgrywa wiekszej roli poniewaz nawet w przypadku jej awarii komp radzi sobie z tym poprzez przejscie w tryb awaryjny.Jestem pewny ze pompa nie daje juz takiego cisnienia aj dawała...U mnie było identtyczni zawsze bena w baku była ale pomimo wszystko z przyczyn calkiem naturalnych pompa zaczeła swirowac.Oczywiscie nie miałem pojecia ze to ona i zwlekałem z jej ddiagnoza poniewaz nie chciałem płacic za sprawdzanie cisnienia w układzie.Wymieniłem wszystko co mmozliwe,zresetowałem kompa nawet zdemontowałem wtryskiwacze ale efektu zadnego...działo sie dok?łdne to co opisujesz...W koncu pozostala jedynie pompa.Wymieniłem i od kilku dni znów "fruwam" na benzynie :roll:

[ Dodano: 2005-08-12, 17:33 ]
dodam tylko ze kiedy odkrecałem wezyk od magisrali zeby sprawdzic cisnienie paliwo tryskało pod sam dach ;) strach pomyslec jak wysoko tryska teraz... :roll:
  • Jef
  • Czaku

Problem z jazda i odpalaniem na PB.
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 15, 2005, 16:52:58 pm »

Offline mastah22

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1450
KANAL, a nie mówiłem ze to pompa :roll:
to ten wezyk ;)
  • Jef
  • Czaku

Problem z jazda i odpalaniem na PB.
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 16, 2005, 18:46:20 pm »

BUDZIO

  • Gość
MIałem podobn? usterkę. Wstarczyło zmienić kable wysokiego i ?wiece. Radze sprawdzić!! Dodam tylko że poldek ?migał na gazie aż miło, a na benie zero wolnych obrotów i problemy z odpalaniem

Problem z jazda i odpalaniem na PB.
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 16, 2005, 19:44:49 pm »

Offline mastah22

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1450
Cytuj (zaznaczone)
Mam nadzieje ze ten wezyk da rade zniesc to cisnienie.
jesli masz abimexa to raptem 0,2bara a jesli bosha to raptem 1 bar...O cisnieniu mozna powiedziec w delphi albo roverku(3,3 bara) :roll:  ale zgadza sie paliwo zmiekcza zwykła gume...za to w roverze jest cos takiego :

Mysle ze jest to własnie rozwiazanie zastepujace wezyk ze wzgledu na róznice cisnien...Jesli ktos wie co to dokładnie jest to prosze o wyjasnienie
  • Jef
  • Czaku

Problem z jazda i odpalaniem na PB.
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 17, 2005, 13:22:01 pm »

Zbynek

  • Gość
a ja mam cos takiego z gaznikowcem ostatnio musialem pojechac na benzynie bo bylem w niemczech  tak na obrotach to pedzil ostro ale na wolnych niechcial chodzic albo falowaly obroty i z zapaleeniem po dluzszym postoju tez bylo ciezko i niewiem co to moze byc

Problem z jazda i odpalaniem na PB.
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 27, 2005, 21:36:09 pm »

o_mateusz

  • Gość
ja miałem co? podobnego. Wymieniłem filtr powietrza i jest duzo lepiej, ale nie tak jak bym chciał, bo jeszcze się minimalnie dusi:( Na LPG jest super.

Problem z jazda i odpalaniem na PB.
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 29, 2005, 01:46:38 am »

Długi#1865

  • Gość
ja mialem podobnie...maly ekspreryment z zaplonem i obecenie jest lepiej...

Problem z jazda i odpalaniem na PB.
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 11, 2006, 20:31:54 pm »

orion-72

  • Gość
Cytat: "Długi#1865"
ja mialem podobnie...maly ekspreryment z zaplonem i obecenie jest lepiej...
 Witam cie a moze zdradzisz co zrobiles z zaplonen bo ja dalem narazie inny gaznik i jest o 50% lepiej ale to jeszcze nie to..... :(

Problem z jazda i odpalaniem na PB.
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 16, 2006, 10:41:44 am »

wesley

  • Gość
A ja mam takie pytanko ;) U mnie na benzynie kaszani się ( telepie silnikiem,nie trzyma obrotów,ga?nie itp.) Jest na boschu...Zawsze mam mało paliwa,bo jeżdzę na LPG,ale jak jest paliwa bardzo mało ok.5l to niekiedy ma przebłyski i je?dzi powiedzmy OK.Wczoraj wlałem mu z 15 l i wieki problem jest z odpaleniem,a o jeżdzeniu nie ma co marzyć :( Wydaje mi się ,że to już który? raz tak jest ! Możliwe to wogóle jest ? Podejrzewam pompkę paliwa,ale czy ilo?ć benzyny w zbiorniku ma znaczenie dla "umieraj?cej" (chyba) pompki? Pozdro