Autor Wątek: Stukot w tylnim kole  (Przeczytany 2182 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Stukot w tylnim kole
« dnia: Sierpień 14, 2005, 13:52:23 pm »

Offline polmo

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 111
Czesc mam taki problemik ze przewaznie podczas skrecania w prawo z tylnego prawego kola dobiega glosny pojedynczy stukot co to moze buc bo jak zdjolem kolo to wszystko wygladalo spoko moze to amortyzator jakos prezy???

Stukot w tylnim kole
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 14, 2005, 14:17:38 pm »

Pier

  • Gość
a moze tlumik uderza o jakis elemetn auta? albo podnosnik si eprzesuwa w bagazniku.... jestes nowy, ale pewnie juz zauwazyles, ze jest takie cos, jak "szukaj" odstepne w menu... i nie jest to tam dla bajeru, tylko po to, aby kazdy mogl znalezc to czego szuka !

Stukot w tylnim kole
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 14, 2005, 14:19:27 pm »

Offline Van

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
    • LANOS 00 1.4 16v
prędzej łożysko już się kończy. amortyzator stukałby cały czas a nie tylko przy skręcie. prawdopodobnie lożysko na półosce powiedziało nie

Stukot w tylnim kole
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 14, 2005, 14:21:51 pm »

Pier

  • Gość
van, to jest pojedynczy stukot, a nie wielokrotny i z czestotliwoscia zalezna od predkosci  ;)

Stukot w tylnim kole
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 14, 2005, 14:31:51 pm »

Offline Van

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
    • LANOS 00 1.4 16v
jesli pojawia się tylko na skręcie to tam nie ma co pr?zyć. je?li by pręzyło stukało by przy obu skrętach a nie tylko na jednym. gdyż most przesuwa sie minimalnie na boki. Sprawdz może tylejki w resorach i dokręcenie wszystkich poł?czeń. z takim stukotem spotkałęm się w przednim kole ale nie w tylnym.

Stukot w tylnim kole
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 14, 2005, 15:59:46 pm »

ANMARI

  • Gość
Ja miałem taki stukot jak mi się rozwaliło łożysko i zachaczała szczęka hamulcowa!!;)

Stukot w tylnim kole
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 14, 2005, 19:47:21 pm »

Offline polmo

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 111
lozyska byly wymieniane niedawno a bagaznik jest pusty bo juz myslalem o tym ze cos tam moze halasowac

Stukot w tylnim kole
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 15, 2005, 13:09:28 pm »

maxbest

  • Gość
sprawdz tulejki na resorach  i  na dr?żkach reakcyjnych    mi tak   stukało  nie zależnie w któr? strone  skecałem  ale miałem  tulejki  na resorach  już  bez gum    :D