Autor Wątek: swiece zaplonowe - jakie proponujecie  (Przeczytany 5454 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

swiece zaplonowe - jakie proponujecie
« dnia: Wrzesień 27, 2005, 13:31:09 pm »

RooS

  • Gość
macie jakies sugestie co do swiec? bo musze wymmienic....... chyba (bo jak jest wilgotno to strasznie ciezko zapalic nawet jak jest rozgrzany zaraz po dlyzszej jezdzie zgasze to potem znow problem) przwody wymienione rok temu wiec chyba siwece zostaly
i przy tej okazji sie zastanawialme czy kupic jakies briski ( widzialem nawet po  nei wygorwanej cenie tylko nei wiem jaki typ i czy akurat tamte by pasowaly do polda) czy iskre czy jescze jakies inne? mo ktos jakies inne  i jest zadowolony?

swiece zaplonowe - jakie proponujecie
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 27, 2005, 13:42:41 pm »

tere1

  • Gość
ja mam iskry  poldzie 1.5 trojstykowe kosztowaly mnie 10 zl za szt ale oplacalo sie odpala bardzo dobrze

swiece zaplonowe - jakie proponujecie
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 27, 2005, 14:36:36 pm »

Bedzio#1833

  • Gość
iskry  :smile:  zadne briski :] a jak masz problemy z zapaleniem jak jest wilgotno to na pewno nie swiece

swiece zaplonowe - jakie proponujecie
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 27, 2005, 14:40:16 pm »

RooS

  • Gość
Cytat: "Bedzio#1833"
iskry  :smile:  zadne briski :] a jak masz problemy z zapaleniem jak jest wilgotno to na pewno nie swiece

to co w takim razie.. co proponujesZ?:>

swiece zaplonowe - jakie proponujecie
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 27, 2005, 14:45:45 pm »

Bedzio#1833

  • Gość
proponuje swiece iskry i obadac kable WN  :mrgreen:  ja raz tak mialem ze nowki ?tuki po 3 miechach sie "zuzyly"

swiece zaplonowe - jakie proponujecie
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 27, 2005, 15:09:23 pm »

ajk#1212

  • Gość
Ja proponuje ?wiece NGK s? bardzo dobre do benzyny i gazu.
Oznaczenie ?wiec NGK do polda to Vline: 4

swiece zaplonowe - jakie proponujecie
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 27, 2005, 16:43:00 pm »

Offline sebaa

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 41
NGK jak przedmowca powiedzial sa bardzo dobre, ostatnio na allegro widzialem  je po 4,5zl/szt

swiece zaplonowe - jakie proponujecie
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 27, 2005, 22:00:10 pm »

Płaski#1866

  • Gość
ja mam NGK. co do problemu: kable, kopulka rozdzielacza. problem z odpalaniem na cieplo - przyczyna moga byc luzne zawory (ale czy stukaja to juz sam wiesz najlepiej ;) )

swiece zaplonowe - jakie proponujecie
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 28, 2005, 14:36:50 pm »

RooS

  • Gość
zawory sa ok... i problem pojawia sie tylko kiedy jest naprawde wilgotno.. jak jest sucho to bez problemu pali

swiece zaplonowe - jakie proponujecie
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 30, 2005, 12:04:42 pm »

Pier

  • Gość
ja mam lepszy patent niz spray :D wyczyscic kable i pokryc woskiem silikonowym  w plynie (o ile nie sa nigdzie podziurawione i poprzepalane - bo wtedy nic nie pomoze) zrobilem tak 2 lata temu i zadnych problemow nie mialem od tamtej pory, a kable minimum 5 lat maja :mrgeen: dokladnie nie wiem, bo wczesniej serwisowal go ojciec, a on nie pamieta takich rzeczy :roll:

swiece zaplonowe - jakie proponujecie
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 02, 2005, 00:09:13 am »

Roki

  • Gość
Ja polecam ISKRA GAZ (zielone) - w porownaniu do zwyklych iskier auto ma o wiele wiekszego kopa no i spalanie tez jest bardzo dobre.

swiece zaplonowe - jakie proponujecie
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 02, 2005, 09:42:25 am »

Bedzio#1833

  • Gość
ja mam odmienne zdanie na temat ISKIER GAZ  :rolleyes:

swiece zaplonowe - jakie proponujecie
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 02, 2005, 10:47:12 am »

Roki

  • Gość
KAzdy jezdzi na takich jak mu pasuje. Mnie akurat te spasowaly najbardziej - moze to indywidualna sprawa kazdego poldzia;d

swiece zaplonowe - jakie proponujecie
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 02, 2005, 18:34:34 pm »

RooS

  • Gość
ja nei mam gazu wiec dylemat miedzu iskrami gaz a innymi odpada:P

swiece zaplonowe - jakie proponujecie
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 02, 2005, 20:25:56 pm »

Łyku

  • Gość
ja mam 3 iskry gaz i 1 NGK (mialem komplet iskier ale mi na warsztacie podmienili mechaniory) z ta jedna inna nie jest tak zle, ale jak mialem nowiuski komplet iskier to bylo lepiej (palil z 1szego dotkniecia), jak odbieralem auto od nich to od razu przy odpalaniu poczulem roznice z ecos jest nie tak i dopiero niedawno zauwazylem ze jedna jest inna, wiec jesli chodzi o iskry to zlego slowa nie moge powiedziec i tanie sa (niecale 20zl / komplet)

swiece zaplonowe - jakie proponujecie
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 02, 2005, 21:56:07 pm »

xxx

  • Gość
Na Iskrach 3 elektrodowych  80 tys przejechane i dalej dzialaja bez problemu    1,6 GSI  benzyna

swiece zaplonowe - jakie proponujecie
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 02, 2005, 22:43:54 pm »

ajk#1212

  • Gość
Iskry brachu i nie będziesz narzekał

swiece zaplonowe - jakie proponujecie
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 02, 2005, 23:25:27 pm »

Homik

  • Gość
ojciec też w swoim poldku 1.5 GLE przetestował już kilka firm i stwierdził jedno, tanie polskie Iskry najlepiej się nadaj? do tego silnika... Bosch według jego opini to jeden wielki shit...

:D pozdro

swiece zaplonowe - jakie proponujecie
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 04, 2005, 11:28:18 am »

batorejro

  • Gość
iskry do gazu sa takie sobie ale nikomu nie polecam 3 elektrodowych iskr, jakosc wykonania jest  cienka i zewnetrzne elektrody nie zawsze sa w takiej samej odleglosci od elektrody srodkowej  a to konczy sie uplywnosciami i slaba iskra

swiece zaplonowe - jakie proponujecie
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 29, 2005, 20:04:22 pm »

ajk#1212

  • Gość
NAJLEPSZA "ISKRA" Brat ma w motorynce i pali z pierwszego to i do podiego będ? dobre  :P  :P  :P