Autor Wątek: Skrzynia  (Przeczytany 3350 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Skrzynia
« dnia: Marzec 21, 2004, 09:22:45 am »

BartekNN

  • Gość
Musze kupic sobie skrzynie do Poldka,bo nie mam czworki.Myslalem ze bedzie pasowac kazda od jakiegokolwiek Poldka 1,5;1,6.Ale dzisiaj zaczalem czytac ogloszenia na Allegro,ktos tam chce sprzedac skrzynie i pisze ze nadaje sie tylko do Plusa.Jak to jest?Czy musze szukac skrzyni od Plusa czy starszamoge wsadzic?
Oto link http://www.allegro.pl/show_item.php?item=22818876

Skrzynia
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 21, 2004, 09:38:02 am »

Piotrek_

  • Gość
Każda skrzynia z jakiegokolwiek Poldka 1.5/1.6 będzie u Ciebie pasowała.

Skrzynia
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 21, 2004, 10:15:46 am »

GeOrGe#411

  • Gość
chyba że ten gość sprzedaje skrzynie od 1,4 tam jest chyba rozrusznik na skrzyni

Skrzynia
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 21, 2004, 19:33:52 pm »

Chudson

  • Gość
W nowszsych poldkach były montowane oponki 14` , jak sie do tego ma skalowanie obrotościomierza , zależy to od ślimaka w skrzyni czy od zegarów ??

Skrzynia
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 22, 2004, 12:39:31 pm »

adamdial#498

  • Gość
a skąd jesteś? mam na zbyciu jedną skrzynie, kupiłem ją do mojego diesla, ael nie pasowała, i mmusiałem swoją naprawiac!!

Skrzynia
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 22, 2004, 18:50:23 pm »

BartekNN

  • Gość
Ze Starachowic,a ile bys za nia chcial?

Skrzynia
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 23, 2004, 09:24:06 am »

adamdial#498

  • Gość
co do ceny to musze się ojca zapytac, bo to on za nią płacił, ale z tego co pamiętam to coś ok 130zł za nią dał!!

Skrzynia
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 04, 2004, 20:49:06 pm »

BartekNN

  • Gość
Wczoraj wymianilem skrzynie,wszystko gra,biegi ladnie wchodza,nie szumi.Mam tylko jeden problem z drazkem, a dokladnie mowiac z tymi dwoma plastikami i gumka.Mozecie mi napisac jak to dobrze zlozyc bo teraz u mnie niby drazek trzyma ale chodzi strasznie na boki.Ktory plastik gdzie mam dac,ktory pierwszy,gdzie ta gumke i wogole.Nie zobaczylem jak to wygladalo przed wyciagnieciem i nie moge tego dobrze zlozyc

Skrzynia
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 04, 2004, 22:12:54 pm »

BartekNN

  • Gość
Czy nikt z Was tego nie robil?Pomozcie

Skrzynia
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 04, 2004, 23:49:17 pm »

GeOrGe#411

  • Gość
Dokładnie to tam są dwie gumki i dwa plastiki ;) Jedna gumka jet w kształcie stożka z otworem w środku. W ten otwór należy włożyć bardziej cięki czubek długiego plastikowego elementu. Teraz te dwa elementy trzeba włożyć stożkiem gumowym do środka do dŹwigni zmiany biegów, następnie wkładamy gume która ma kształt pierścienia i mocno wpychamy. Następnie wkładamy ten drugi plastikowy element w kształcie korony ;) Zabezpiecza on przed wypadnięciem reszty. Aby teraz założyć dzwignie należy wcisnąć ją na drążek wychodzący ze skrzyni i to wszystko. Nie wiem jak to opisać, jak ktoś nie skumał to prosze o info to postaram się jakoś lepiej to opisać ;)