Autor Wątek: PILNE!!! Dziurki technologiczne (?)  (Przeczytany 2283 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

PILNE!!! Dziurki technologiczne (?)
« dnia: Listopad 16, 2005, 15:38:34 pm »

Offline -Marcin-

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1561
    • PN 3.0 24v, PN Truck 1.6E
jak ja patrzylem, to nie bylo zadnych zatyczek w podluznicach, chyba tylko na samym poczatku podluznic sa zatyczki(co do tego poczatku to tak mi sie wydaje, bo nie pamietam dokladnie). proponuje zakupic Fluidol w sprayu i popsikac w te otwory w podluznicach i innych :smile:
to ja, byly Marcin#839

PILNE!!! Dziurki technologiczne (?)
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 16, 2005, 15:58:08 pm »

thomas#1840

  • Gość
s? na podłużnicach z przodu zatyczki po trzy bodajże z każdej strony ,oryginalnie zatkane plastikowymi zaslepkami ,takich miejsć jest więcej i nie sposób na szybko wymienić wszystkie ale u mnie s? wszystkie zakonserwowane i wszystkie zatkałem bo niby w czym ma pomóc zostawienie ich odetkanymi  :)

PILNE!!! Dziurki technologiczne (?)
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 16, 2005, 16:38:49 pm »

Kilovek

  • Gość
Ja zatkałem te jakgdyby wła?nie "pod nogami"  w tych takich kawałkach co id? do podłużnicy z przodu (wyleciała mi nazwa) ale z boków i pod spodem, jedn? zostawiłem bo podobno woda tamtędy ucieka jak się w ?rodku skropli...

PILNE!!! Dziurki technologiczne (?)
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 16, 2005, 16:44:43 pm »

thomas#1840

  • Gość
te pod podłog? to oczywiscie że zostawiasz , tylko dobrze od srodka i zewn?trz nawal czego? smołowatego wkoło  :lol:

PILNE!!! Dziurki technologiczne (?)
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 16, 2005, 17:10:12 pm »

Laik FSO

  • Gość
no tak od spodu zostawiam, ale jeszcze na tej czę?ci gdzie s? od spodu s? też z boku i słyszałem że te powinny być zatkane a te dolne odetkane...co? mi zalało podłogę nie wiem których zatyczke to brak. Nie chcę też żeby mi zgniło z braku odpowietrzenia. Więc piszcie jak to jest u was ? :)

PILNE!!! Dziurki technologiczne (?)
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 16, 2005, 17:16:24 pm »

mati_lecha#332

  • Gość
To ja nawet nie wiedziałem nic o tych zatyczkach. Muszę w?lizgn?ć się pod Poldka i to oblukać. Żałuję też ,że nie zd?żyłem sikn?ć fluidolu, ale chyba jeszcze można? Ostatnia konserwacja ma już równo 2 latka i 2 miesi?ce.