Autor Wątek: ?wiatła wstecznego  (Przeczytany 2740 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

?wiatła wstecznego
« dnia: Grudzień 05, 2005, 19:42:01 pm »

messiash

  • Gość
witam . co? mi sie porobilo ze wstecznymi ?wiatłami i ich nie ma a wcze?niej zabrakło pr?du w dmuchawie ale już działa.czy to może być bezpiecznik a może czujnik??

?wiatła wstecznego
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 05, 2005, 19:47:11 pm »

Czaku

  • Gość
Kolego zwarcie , jedyna opcja trza sie wsunac pod autko i zobaczyc czy kabelki sa podlaczone

?wiatła wstecznego
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 05, 2005, 19:52:43 pm »

messiash

  • Gość
te przewody co do skrzyni wchodz???

?wiatła wstecznego
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 05, 2005, 19:56:09 pm »

KuLaPL

  • Gość
Tak, te co wchodz? do szkrzyni, sprawd? też żarówki, u mnie styku nie było na 1 nie ?wieciło

?wiatła wstecznego
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 05, 2005, 20:07:47 pm »

messiash

  • Gość
no to fajnie garaż w?ski jak ... na dworze zimno .dzięki za rady ;)

?wiatła wstecznego
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 05, 2005, 20:12:20 pm »

Offline polmo

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 111
Cytat: "messiash"
no to fajnie garaż w?ski jak ... na dworze zimno .dzięki za rady ;)

No niestety i w zime sie poldek psuje :P Ale co do ewentualnej wymiany czujnika, tez to kiedys przerabialem i tez w zime ale na pocieszenie nietrwa to zbyt dlugo ok 5 minut z tego co pamietam :)

?wiatła wstecznego
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 05, 2005, 20:18:37 pm »

messiash

  • Gość
no wiesz polonez to takie auto ,któremu sie wybacza te awarie ale już sie do?ć pod nim wyleżałem i w lato i zim? o latareczce tez.więc troche mi sie przejadło :lol:

?wiatła wstecznego
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 05, 2005, 21:51:05 pm »

Offline Lupo

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1187
  • Płeć: Mężczyzna
    • Był: FSO Polonez Caro 1.6GLI
Spytam przy okazji - czy to normalne ze czasem jak wrzuce wsteczny to nic sie nie swieci, dopiero po kilku sekundach zapalaja sie lampy??
<font color="#FFFFFF">- O! Widzę, że kupiłeś sobie Golfa.
- Nie, wygrałem. Była to druga nagroda w loterii.
- A to co w takim razie było pierwszą?
- Worek kartofli.</font>

?wiatła wstecznego
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 05, 2005, 22:01:10 pm »

Offline Lupo

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1187
  • Płeć: Mężczyzna
    • Był: FSO Polonez Caro 1.6GLI
Wydaje mi sie ze rowne.
Generalnie jak zapala sie pozniej to w takim samym odstepie czasu :)
Nie za bardzo wiem gdzie to sprawdzac bo dopiero sie ucze.
<font color="#FFFFFF">- O! Widzę, że kupiłeś sobie Golfa.
- Nie, wygrałem. Była to druga nagroda w loterii.
- A to co w takim razie było pierwszą?
- Worek kartofli.</font>

?wiatła wstecznego
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 05, 2005, 22:13:29 pm »

KuLaPL

  • Gość
Zwara będzie najpewniej w lampach a co do czujnika to jest po prawej stronie skrzyni, napewno zobaczysz - 2 kable wchodz?ce w kawałek gumy-plastiku? Nie wiem zabardzo bo u mnie to było strasznie brudne i twarde. Czujnik może być poprostu ?le wsadzony b?d? obruszany dlatego nie łapie tak jak powinien

?wiatła wstecznego
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 28, 2006, 18:57:41 pm »

ajk#1212

  • Gość
witam podpinam sie pod temat z pytaniem, wlasnie padły mi swiatla wstecznego , zarowki wymienilem ale nic nie dalo , jakie sa najczestsze powody braku tych swiatel i czy maja one cos wspolnego z oswietleniem tylnej teblicy rej. (np bezpiecznik) pozdrawiam manta28

?wiatła wstecznego
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 28, 2006, 21:01:24 pm »

Meggido

  • Gość
Nie maj?. Jaki poldek i który bezpiecznik sprawdzałe?? Sprawd? wył?cznik ?wiateł wstecznych przy skrzyni biegów. Często padaj? lub końcówki przewodów się ułamuj?. Pytam o bezpiecznik, bo w schemacie mojego polda jest bł?d.  :mrgreen: Nie wiem czy nie jest on powielany w innych.

?wiatła wstecznego
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 01, 2006, 08:41:41 am »

ajk#1212

  • Gość
moj pollot to abimex 95r, powiedz mi cos blizej gdzie dokladnie jest umiejscowiony ten wyl?cznik przy skrzyni i jak sie do niego dostac, a teze o ktore koncowki przewodow o ktorych piszesz chodzi , co do bezpiecznikow to sprawdzalem wszystkie (ten od wstecznego tez ) i sa ok, pozdrawiam ,Michał

?wiatła wstecznego
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 01, 2006, 08:44:38 am »

kan

  • Gość
Stawiam na wyłacznik przy skrzyni ( tez już wymieniałm) . Jak wejdzisz pod samochód do zobaczysz z tyłu skrzyniu taki wkręcany dzyndzel do kórego podłaczony jest przewód. Wymiana tego jest banalna.

?wiatła wstecznego
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 01, 2006, 08:49:16 am »

ajk#1212

  • Gość
dzieki kolego kan , wlasnie ide do garazu i sie do tego zabiore bo drazni mnie juz ten brak tych swiatel wstecznego, dam znac czy uporalem sie z problemem , faajnie ze jest takie forum gdzie mozna uzyskac wiedze i nie trzeba zostawiac pieniedzy w warsztatach z reguły niesolidnych i drogich mechanikow , sam zostalem w ciagu zeszlego roku oszukany 3 razy i dlatego teraz sam postanowilem od jakiegos czasu robic wszystko sam i choc jestem nowicjuszem to juz dwie powazne usterki udalo mi sie usun?c wlasnie dzieki takim kolegom jak Wy , pozdrawiam , Michał

?wiatła wstecznego
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 01, 2006, 11:28:40 am »

Miłosz

  • Gość
A jak u mnie był i tłumik wymieniali to upie..... na tym czujniku te blaczkii od lata to do tej pory nie mam wstecznego :roll:  :roll:  trza będzie kupić to kosztuje u Mnie w Starachowicach pare grosz chyba 4 albo 5 zł  :roll:  :roll:  ale najgorsze jest to że nie mam gdzie tego wymienić !! :mrgreen:

?wiatła wstecznego
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 03, 2006, 09:15:06 am »

ajk#1212

  • Gość
problem wstecznego usuniety, dziękuje za trafn? diagnozę i pozdrawiam