Autor Wątek: Problem ze swiatłami  (Przeczytany 1881 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Problem ze swiatłami
« dnia: Grudzień 07, 2005, 22:54:02 pm »

ajk#1212

  • Gość
Wiec nei działaja swiatła mijania a włacznik jest ok jak go wł?czam to słysze cykniecie tak jak by gdzies był przekaznik jakis ? wiec jest taki jakis? i gdzie  on jest i czy to to  pomozecie?:D  poldek caro r95  :cry:

Problem ze swiatłami
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 08, 2005, 12:44:50 pm »

Offline Van

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
    • LANOS 00 1.4 16v
Winny przekaznik. Mam to samo wł?snie ide takowy zakupić. Załacz ?wiatła i popukaj lekko ręk? w bezpieczniki u mnie tak się zapala. Doraznie pomaga wyczyszczenie przekażnika papierem ?ciernym i dogięcie blaszek. Ale starcza to tylko dora?nie. Rozebrac przekażnik to naprawde nie problem wystarczy podważyć. Który to jest nie pamiętam moze spróbuj wyczuć ręk? który pyka. Je?li masz zatyczkę na bezpiecznikach to tam powinno byc narysowane co jest co. No ja niestety niemam  :?

Problem ze swiatłami
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 08, 2005, 17:34:55 pm »

ajk#1212

  • Gość
Juz sobei poradziłem rozebrałem przekaznik dogiełem blaszki nei był zajechany tylko miał zasniedziałe styki wiec wyczyszczony i działa wszystko ;)

Problem ze swiatłami
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 12, 2005, 17:53:46 pm »

Offline G.T.

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 900
nie wiem czy wsteczne,ale wiem ,ze wszystkie p.mgielne,a podswietlenie tablicy bankowo.kiedys 20 min dumalem co mi sie przepalilo jak wszystko swieci i po ciezkim mysleniu znalazlem odp.
dlugie tez to ustrojstwo sprawdza
z tego co sie orentuje to ta zaroweczka nie odpowiada za kierunki bo one po przepaleniu jednej zarowki zaczynaja szybciej migac i tyle.

ps. moja wypiwiedz zawiera totalny balagan ale chyba sie domyslisz o co mi chodzilo :mrgreen:

Problem ze swiatłami
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 12, 2005, 21:08:44 pm »

.:don_kichote:.

  • Gość
dziekowac za pomoc :] teraz wiem gdzie i czego szukac :]

spalona mialem tablice :]
Pozdrawiam :D

Problem ze swiatłami
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 13, 2005, 22:43:40 pm »

ajk#1212

  • Gość
może mi kto? powiedzieć czy do poldka r.96 atu można zamontować taki regulator jak był w starszych maluchach do regulacji wycieraczek ( było to takie pokrętło z lewej strony kierownicy bardzo przydatne)....

Problem ze swiatłami
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 13, 2005, 23:02:21 pm »

Offline Van

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
    • LANOS 00 1.4 16v
Da się ale po co skoro auto ma regulacje elektroniczn???

Problem ze swiatłami
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 14, 2005, 10:11:09 am »

Offline G.T.

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 900
tez zadalem sobie to pytanie VAN

DLAPOCO?? :roll:

Problem ze swiatłami
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 14, 2005, 10:17:17 am »

.:don_kichote:.

  • Gość
Moze ma spiete na krtoko  :?