Autor Wątek: AWARYJNE NIE DZIALAJA /:((  (Przeczytany 2156 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

AWARYJNE NIE DZIALAJA /:((
« dnia: Styczeń 03, 2006, 14:19:08 pm »

ajk#1212

  • Gość
Witam wszystkich Kto mi pomoze  naprawci awaryjne albo pod powie co sie moglo stac jak wszystko jest oki a awaryjne nei dzialaja  z tego co wiem to mial samochod alarm ale on nie dziala czy to moze byc przyczyna tego ze awaryjne byly gdzies tam podlaczone i nie dzialaja.. Pozdrawiam i z gory dziekuej za pomoc

AWARYJNE NIE DZIALAJA /:((
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 03, 2006, 15:49:40 pm »

Miłosz

  • Gość
Po pierwsze sprawd? bezpiecznik czy sie nie przepalił. Także może być zwarcie czy cos sie dzieje innego  razem z tymi niedziałaj?cymi awaryjnymi :?: ?? I czy ten alarm był odłanczany czy on został ???

AWARYJNE NIE DZIALAJA /:((
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 03, 2006, 16:16:34 pm »

pluton_14

  • Gość
Sprawdz przerwywacz masz go w lewej strony kolo nog kierowycy pod wykladzina, takie duze walcowate cos :D . Zamien go np. z przerywaczem od kierunkow i zobacz czy dziala.


PZDR Pluton

AWARYJNE NIE DZIALAJA /:((
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 03, 2006, 20:13:38 pm »

ajk#1212

  • Gość
Oki pluton sprawdze to jutro bo dizs troszke za ciemno haaa Pozdrawiam serdecznei i dziekuej za pomoc :)) namnie tez mozesz liczyc jak cos ;)  ja tez  nie dawno mieszkalem w tarnowie teraz sie przeprowdzilem do Łodzi Pozdrawiam  Tranow moje  miasto:))

AWARYJNE NIE DZIALAJA /:((
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 03, 2006, 20:31:22 pm »

pluton_14

  • Gość
To gdzie cie tam wywialo :P W Tarnowie bylo ci zle :P


PZDR Pluton

AWARYJNE NIE DZIALAJA /:((
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 04, 2006, 09:49:08 am »

Kołcz_1906

  • Gość
W cc900 też miałem taki proble, jak zamontowałem sobie radio, awaryjne nie działay, okazalo się że w fabrycznych kostkach zasilanie albo masa awaryjnych n ie pamiętam już było podpiętye razem z jenym z kabli w kostce od radia a ja j? odciołem i kabloe nie były zł?czone, popatrzyłem na kostke i wszystko było jasne.
Pewnie to nie to ale może się kidy? komu? przyddać.

AWARYJNE NIE DZIALAJA /:((
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 04, 2006, 17:16:22 pm »

ajk#1212

  • Gość
pluton ale ja jzu sprawdzilem dzis przerywacze zamienilem a kierunki sa a awaryjnych nadal nie ma buuuuuuuu :cry:  :cry:  a co do  halogenow tyz niema  ale  mam pecha :cry:  :roll:

[ Dodano: 2006-01-04, 17:17 ]
Pluton bylo mi oki w tarnowie ale  ale znalazlem niezla Laske z Łodzi i jzu jest moja zona kiedys bedziemy na jakims zlotku to zobaczysz pozdrawiam

AWARYJNE NIE DZIALAJA /:((
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 04, 2006, 18:02:44 pm »

drd

  • Gość
Wiatm
Sprawdz jak?? kontrolk? lub miernikiem czy dochodzi napięcie na przerywacz, jak go tam nie będzie wyci?gnij przeł?cznik od awaryjnych rozepnij kostke i tez tam sprawdz napięcie jeżeli będzie tzn że przeł?cznik skopany albo kabel od przeł?cznika do przerywacza ja bym tak zrobił będziesz wiedział  w którym momencie ginie zasilanie, alarm raczej nie powinien mieć z tym nic wspólnego bo podpina sie go równolegle pod pod kierunki lub awaryjne

AWARYJNE NIE DZIALAJA /:((
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 05, 2006, 17:44:10 pm »

ajk#1212

  • Gość
DRD  :) no ale jest  taki myk ze ja nie znam poldka na tyle i nei wiem gdzie jest przerywacz posiadam go od 21.12,05 wiec nei znam  tak samochodu kto mi powie gdzie to jest :?? a tez mam problem z Halogenami bo mi nie dzialaja ja sie chba zalamie psychicznie:(( :cry:  :cry:

AWARYJNE NIE DZIALAJA /:((
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 05, 2006, 18:17:47 pm »

drd

  • Gość
Cytat: "Pluton_14#1889"
Sprawdz przerwywacz masz go w lewej strony kolo nog kierowycy pod wykladzina, takie duze walcowate cos :D . Zamien go np. z przerywaczem od kierunkow i zobacz czy dziala.


PZDR Pluton

napisałe? że zamieniałe? go z przerywaczem od kierunków, a do przeł?cznika od awaryjnych dochodzi napięcie?

a co do przeciwmgielnych sprawd? bezpiecznik  11(od przednich 16A)i przeka?nik jest pod mask? masz tam 5 przeka?ników w rzędzie i jeden pod spodem, ten pod spodem jest od przeciwmgielnych, zamień go z innym i zobacz czy będzie działało, możesz też sprawdzić czy dochodzi napięcie na przeka?nik, przeł?cznik i bezpiecznik, niezapomnij że przeciwmgielne działaj? dopiero po wł?czeniu ?wiateł mijania.

AWARYJNE NIE DZIALAJA /:((
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 07, 2006, 19:24:36 pm »

ajk#1212

  • Gość
NO dochodzi napiecie a alarm mi dzialal ale teraz now przestal niewiem czemu sprawdzalem wszystko niby jest oki a dzis jzu nie hla kto sie zna na elektryce samochodowej dobrze.....

[ Dodano: 2006-01-10, 11:58 ]
No panowie juz jest oki  chyba musze zamknac ten temat dziekuej za  :roll:  :roll:  :roll: pomoc z waszej strony pozdrawiam