Autor Wątek: Lewy reflektor zgłupiał  (Przeczytany 1522 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lewy reflektor zgłupiał
« dnia: Styczeń 15, 2006, 02:43:15 am »

maroox

  • Gość
Witam,

szukałem w szukajce ale nie znalzłem rozwi?zania mojego problemu. Otóż co? dziwnego dzieje sie z lewym reflektorem w moim aucie. :sad:  Od kilku dni nie ?wiecił się przy wł?czaniu ?wiateł, a po wł?czeniu na chwilke swiateł drogowych normalnie zaczynal swiecic. Teraz jest tak że żarówka od ?wiatła pozycyjnego ?wieci dobrze, a ta główna H4 ?wieci na ?wiatłach mijania barrdzo słabo ( takie słabe żółte ?wiatło) , a na długich wogóle.:( Żarówka jest OK - sprawdzałem. W czym więc tkwi problem? Co? nie kontaktuje?? Co trzeba sprawdzić??Z góry THX za wszelk? pomoc:).

Pozdrawiam,maroox

Lewy reflektor zgłupiał
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 15, 2006, 03:01:33 am »

kowal

  • Gość
Kostki przy zarowkach

Lewy reflektor zgłupiał
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 15, 2006, 14:34:19 pm »

Drobek

  • Gość
je?li żarówka ?wieci ale bardzo słabo (na żółto) to niema masy. Najlepiej popsikac to wd 40 i jak bedzie wszystko ioki to rozebrac kostke wyczyscic konektorki oraz żarówke i powinno byc git

Lewy reflektor zgłupiał
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 15, 2006, 17:50:21 pm »

Czaku

  • Gość
Tak jak Kowal pisal kostka przy lampie badz przekaznik wypala sie

Lewy reflektor zgłupiał
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 15, 2006, 18:14:19 pm »

maroox

  • Gość
Witam,

Dzieki za wszystkie rady!  :smile: Sprawdziłem dzi? kostkę przy lampie - nadpalona i stopiona. Chyba bylo jakies zwarcie czy co?. W k?zym razie kiedy spróbowałem jakos to podł?czyć to zaczęła się znów roztapiać i dymić. Jutro kupie now? i mam nadzieje ze nie bedzie sie topila po wymianie.

Pzdr,maroox.

Lewy reflektor zgłupiał
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 15, 2006, 19:41:08 pm »

Offline Lupo

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1187
  • Płeć: Mężczyzna
    • Był: FSO Polonez Caro 1.6GLI
Tez mialem to samo u siebie. Zamiast zmieniac kostke po prostu wygialem troche zlacza zarowki tak by kostka wchodzila bardzo ciasno - i po sprawie :)
<font color="#FFFFFF">- O! Widzę, że kupiłeś sobie Golfa.
- Nie, wygrałem. Była to druga nagroda w loterii.
- A to co w takim razie było pierwszą?
- Worek kartofli.</font>

Lewy reflektor zgłupiał
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 28, 2006, 00:08:00 am »

maroox

  • Gość
Witam,

z braku czasu zrobiłem dokładnie tak jak Lupo#1891 i teraz mam już normalne ?wiatła w aucie :). Jak bede miał czas to wymienie tę kostkę.  :smile:

Pozdro,maroox

Lewy reflektor zgłupiał
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 28, 2006, 18:51:54 pm »

Offline Lupo

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1187
  • Płeć: Mężczyzna
    • Był: FSO Polonez Caro 1.6GLI
Cytat: "maroox"
Witam,

z braku czasu zrobiłem dokładnie tak jak Lupo#1891 i teraz mam już normalne ?wiatła w aucie :). Jak bede miał czas to wymienie tę kostkę.  :smile:

Pozdro,maroox


Tez wlasnie z takiego zalozenia wyszedlem :)
Pozdro.
<font color="#FFFFFF">- O! Widzę, że kupiłeś sobie Golfa.
- Nie, wygrałem. Była to druga nagroda w loterii.
- A to co w takim razie było pierwszą?
- Worek kartofli.</font>

Lewy reflektor zgłupiał
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 28, 2006, 19:14:41 pm »

YARRA#1867

  • Gość
miałem podobny ból, to przeczy?ciłem styki płynem CONTACT SPRAY (najlepszy na styki firma CHEMIE) a przed założeniem kostki (nadpalonej oczywi?cie) styki i konektory w kostce(resztkach kostki) nasmarowałem past? miedziann? - i jest luX bo nic sie nie utlenia