Autor Wątek: Program Diagnostyczny Abimex  (Przeczytany 1943 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Program Diagnostyczny Abimex
« dnia: Styczeń 30, 2006, 10:54:09 am »

ajk#1212

  • Gość
Witam wszystkich. Jestem tutaj nowy i ne wiem za bardzo gdzie napisać ten temat. Otóż mam poldka na jednopunktowym wtrysku Abimexa. I nie wiem gdzie znale?ć program do diagnostyki wł?nie Abimexa. No i wła?nie oto mam do Was pro?bę: Czy wiecie gdzie mogę znalesć tem program?? Pozdrawiam.

Program Diagnostyczny Abimex
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 30, 2006, 12:20:16 pm »

POLD_CAR

  • Gość
ja go mam jak chcesz moge ci dac

Program Diagnostyczny Abimex
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 30, 2006, 12:29:33 pm »

ajk#1212

  • Gość
Jak możesz to daj linka do niego. Albo daj mi w jaki? inny sposób. Pozdrawiam.

Program Diagnostyczny Abimex
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 30, 2006, 14:43:32 pm »

POLD_CAR

  • Gość

Program Diagnostyczny Abimex
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 30, 2006, 18:25:11 pm »

ajk#1212

  • Gość
Czy zepsuty czujnik położenia wału korbowego ma wpływ na strzelanie w kolektor ss?cy lub w wydechowy (lub na przemian)...
Pozdro dla PTK Team
PS:
Jeste?cie bardzo pomocni... Naprawde...

Program Diagnostyczny Abimex
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 31, 2006, 03:54:57 am »

zort#135

  • Gość
yyyy... je?li miałby? zepsuty czujnik położenia wału to zapomnij że w ogóle by? odpalił poloneza. Bł?d 12 ?wieci się - owszem, ale dlatego bo silnik nie pracuje. W ogóle nie zwracaj na niego uwagi!!! Na strzelanie w kolektory może miec wpływ PRZESUNIĘTY czujnik wału, lub przesunięte koło pasowe. Polecałbym najpierw sprawdzić ustawienie zaworów i krzywki wałka rozrz?du (jak będziesz ustawiał zawory - co powinno się robić co 10kkm zobacz czy KAŻDY zawór chowa się na tak? sam? głeboko?ć - je?li który? z nich nie chowa się, albo chowa się za mało wymień wałek lub szklankę. Ja miałem wła?nie taki przypadek - ci?gle wycierała mi się krzywka i szklanka.

Program Diagnostyczny Abimex
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 02, 2006, 20:54:19 pm »

Darmar12

  • Gość
Cytuj (zaznaczone)
Czy zepsuty czujnik położenia wału korbowego ma wpływ na strzelanie w kolektor ss?cy lub w wydechowy (lub na przemian)...

Je?li podczas strzelania wskazówka obrotomierza skacze to masz padnięty moduł na 100% u mie tak było zmieniłem moduł i nic nie strzela.