Autor Wątek: co zrobić z opadającą szyba  (Przeczytany 4978 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

co zrobić z opadającą szyba
« dnia: Styczeń 05, 2004, 18:04:49 pm »

BASSER#1605

  • Gość
mam problem niewiem jak napraic mechanizm bo na wybojach sama opada mi szyba w przednich dzwiach pasażera   pozatym bardzo łatwo mozna ja otwozyc z zewnątrz i troche sie boje zostawaic samochód     to jest do zrobienia czy  nowy mechanizm  kupowac ????

co zrobić z opadaj?c? szyba
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 05, 2004, 18:16:33 pm »

Wafel

  • Gość
a mojego poldas otwiera się 5 groszówką a ty sie oknem przejmujesz rotfl

co zrobić z opadaj?c? szyba
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 05, 2004, 19:04:59 pm »

Chudson

  • Gość
ze szrotu mechanizm załatw i po sprawie.
Ewentualnie skręć mocniej prowadnice może pomoże

co zrobić z opadaj?c? szyba
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 05, 2004, 19:17:16 pm »

Czaku

  • Gość
Kolego z poprzedniego postu ma racje mo poluzowaly ci sie sruby trzymajce linke od szyby badz mechanizm poszedl

co zrobić z opadaj?c? szyba
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 05, 2004, 19:38:07 pm »

Gifter

  • Gość
raczej nie dokrecony mechanizm na 90 %

co zrobić z opadaj?c? szyba
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 06, 2004, 14:28:45 pm »

Anonymous

  • Gość
odkręc tapicerke i "poniuchaj co w trawie piszczy", inaczej ciezko cos powiedziec

co zrobić z opadaj?c? szyba
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 06, 2004, 15:26:23 pm »

Bodzioo

  • Gość
ja miałem w wakacje takie coś i okazało się że mechanizm się rozleciał(zębatka się ztarła i tamto "popychadło" szyby przeskakiwało a przy tym dawało fajne efekty dŹwiękowe).  Po wymianie mechanizmy jest troche zabawy z ustawieniem szyby.

co zrobić z opadaj?c? szyba
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 08, 2004, 11:12:26 am »

Radecki Marcin

  • Gość
Bodzioo mam to samo teraz jak opuszczam swoją szybe jest ok a jak jade w góre to cos przeskakuje i grzechocze ale w końcu się zasuwa mówisz że tylko wymiana mechanizmu ? Ile to kosztuje ? A jeśli chodzi o opadające szyby to tez mnie to wnerwia opuszcza się jakieś dwa milimetry i wiatr świszczy !

co zrobić z opadaj?c? szyba
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 08, 2004, 16:51:06 pm »

margines

  • Gość
Moja odpada juz od 3 lat :> Ale od czego jest kawalek sznurka?  :mrgreen:
A opada ona nawet jak auto stoi - na wiosne tym sie zajme :)

co zrobić z opadaj?c? szyba
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 08, 2004, 17:35:01 pm »

Anonymous

  • Gość
Mi też mechanizm poszedł się jeb... na szrocie za darmo wykręciłem drugi i jest git.

co zrobić z opadaj?c? szyba
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 08, 2004, 18:31:56 pm »

Bodzioo

  • Gość
ceny sklepowej niepamiętam ale na szrocie za friko poszło bo sobie sam wykręciłem 8)  mnie to wkurzało do w czasie jazdy ostro dawał wiatr a jak sie chlapnęło to potrafiła opadać z 10 cm :)  największy problem przy takiej zabawie jest tak jak już pisałem z ustawieniem szyby, ale da się to zrobić

co zrobić z opadaj?c? szyba
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 10, 2004, 21:54:46 pm »

Radecki Marcin

  • Gość
Kurde ja się zajme takimi motywami jak troche zelży z mrozem a teraz chwała mu zato że pali :)

co zrobić z opadaj?c? szyba
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 11, 2004, 01:02:31 am »

kiko

  • Gość
w sklepie cala prowadnica kosztuje okolo 50 zl ale jak mi sie tak dzialo to ozbilem nity z mechanizmu i zobaczylem ze trybko zjechane. Trybko znalazlem w piwnicy ze starego mechanizmu i wsadzilem , zanitowalem i po klopocie !!  na zlomie dostaniesz to za 10 zl. :)

co zrobić z opadaj?c? szyba
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 11, 2006, 17:57:29 pm »

Radecki Marcin

  • Gość
Takie cacko na dzień dzisiejszy kosztuje w lubinie 68 złoty a więc kawał dobrej kasy ale się szarpnołem i powiem szczerze nieżałuje nic kompletnie nic tak szczelnie acha jeszcze jedno mam pytanie kupiłem uszczelke drzwi przód i sprzedał mi tak? badziewna na metry za prawie 20 złoty mam pytanie to już niema oryginalnych uszczelek do poldków na tej co kupilem pisze fiat 126p i koles powiedział że to to samo a to trzeba badziewnie pozaginać na rantach drzwi w rogach

co zrobić z opadaj?c? szyba
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 11, 2006, 19:36:54 pm »

Chudson

  • Gość
jak sie dowiadywałem ponad rok temu to powiedziano mi ,że s? już wyprofilowane do poldka ( nie wiem czy fabryczne ) ale koszt to ponad 30zł za sztuke