Autor Wątek: bad look  (Przeczytany 8721 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bad look
« dnia: Kwiecień 03, 2006, 23:59:51 pm »

Długi#1865

  • Gość
jak w temacie...wpadlem ostatnio na pomysl zeby zrobic sobie ,,zle spojrzenie,,

i chcialbym wszystkich poinformowac ze jest z tym troche roboty..wydawalo mi sie ze to takie proste...dospawac sobie kawalek blachy..myslalem ze maska na srodku jest prosta, chodzi mi o rant, a tak nie jest...i walnalem sie o 2 milimetry i mnie to strasznie wkurw*** chcialem zeby bylo idealnie a tak nie jest...niby tego nie widac ale mnie to drazni :D plus tego wszystkiego jest taki ze drugiego bad looka zrobilbym idealnie :D teraz koncze szpachlowac i malujemy na czarny pol mat :D

jak to moj ojciec powiedzial :D jak sie uczyc to na swoim...

pozdro!!

bad look
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 04, 2006, 00:01:10 am »

Rysiu#1883

  • Gość
foty!! foty!!  :mrgreen:

bad look
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 04, 2006, 00:09:21 am »

Długi#1865

  • Gość
mam ale....mam problemy ze wstawieniem ;] moze ktos mi pomoze :>??

bad look
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 04, 2006, 00:19:11 am »

thomas#1840

  • Gość
wy?lij mi na tomeklpg@op.pl  to wstawię  ;)

bad look
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 04, 2006, 00:49:21 am »

Długi#1865

  • Gość
fotki poszly...bede wdzieczny jak wystawisz...pozdro i dzieki :D

bad look
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 04, 2006, 01:00:35 am »

thomas#1840

  • Gość
foty  ;)












bad look
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 04, 2006, 01:02:38 am »

Długi#1865

  • Gość
dzieki wielkie :D pozdro!!

[ Dodano: 2006-04-04, 01:16 ]
jak skoncze ta maske to bedzie sukces...bo jest strasznie krzywa...na 4 zdjeciu od gory widac takie powydzierane dolki...to jest zdarty lakier..bo pod nim byla ruda :D ale i tak bedzie git maseczka ;D

bad look
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 04, 2006, 09:58:35 am »

pluton_14

  • Gość
Fajnie nawet wyszlo , taki OT ile tak 1 wycieraczka daje KM :D  :roll:


PZDR Pluton

bad look
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 04, 2006, 11:38:56 am »

Wafelek

  • Gość
beznadziejnie Ci to wyszlo niewiem czy nie masz reki do takiej przeróbki czy nie masz poprostu gustu wyglada to okropnie kicha totalna.

bad look
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 04, 2006, 12:26:49 pm »

Offline OZi1845

  • MG
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1171
  • Płeć: Mężczyzna
    • Volvo S80 2.4 20V :P
Napewno kawal dobrej pracy, a efekt? kwestia gustu lub bezguscia -w kazdym badz razie ja do swojego auta takiej maski nie zalozyl. Podziwiam ze sam fakt ze chcialo ci sie bawic w robienie tej maski.
Pozdro ;)
Był: Polonez Caro Plus 1.4GTi [109KM]
Było: BMW 318TDS Touring
Jest: Volvo i DL650

bad look
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 04, 2006, 22:04:26 pm »

Pudzian_Puławy

  • Gość
Ja to bym sobie zażucił tak? maskę jak bedzie troche ciplej koło maja to musze samochód do lakiernika bo rdzwaki s? i trza je jako? zachomikow?c i gadałem z nim ze mi zrobi...No przydało by się bo brewki to ie za dobre a bad look to baaa....

bad look
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 04, 2006, 22:23:51 pm »

Długi#1865

  • Gość
Cytat: "Wafelek"
beznadziejnie Ci to wyszlo niewiem czy nie masz reki do takiej przeróbki czy nie masz poprostu gustu wyglada to okropnie kicha totalna.


zrob lepsza...wtedy pogadamy...
ta maska ma mi sie podobac a Tobie...
masz problem...napisz do bravo..napewno pomoga...

a tak na marginesie to robie takie cos pierwszy raz w zyciu...chcialem sie nauczyc, wiec ucze sie na swoim...kolejne maski wyjda duzo lepiej...bo juz wiem co robie zle..

[ Dodano: 2006-04-04, 22:26 ]
no i moze napisze jedna rzecz...maska jest po konkretnym dzwonie..zlamana byla w dwoch miejsciach...poza tym byla raz malowana i jest wykitowana...wiadomo latwiej robic na dobrej prostej masce..ja takiej nie mam...The End

bad look
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 04, 2006, 23:28:38 pm »

Wafelek

  • Gość
Ucz sie ucz bo jak narazie to partolisz nie tlumacz sie ze maseczka byla po dzwonie bo to nie ma znaczenia brewki porostu wyszly ci fatalnie auto z przodu wyglada okropnie i dziwi mnie to ze ty tego nie zaówazasz tylko sie chwalisz swoim wyczynem. Moze nastepne maski wyjda Ci lepiej czego Ci zycze ale ta maska to naprawde pomylka wyglada to jak by twój poldzio mial warge zajecza a nie brewki.

bad look
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 05, 2006, 01:52:26 am »

bakazar

  • Gość
Długi nie przejmuj się Wafelkiem ;)
Należy Ci się uznanie za sam fakt, że Ci sie chciało to zrobić;)
Maska fajna ale na mój gust trochę ten grill nie pasuje do złego spojrzenia:D

bad look
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 05, 2006, 08:10:03 am »

ajk#1212

  • Gość
no dokł?dnie ... grill niebardzo. Hmm moze by tak wyci?c z grila t? czesc gdzie był przymocowany znaczek FSO ?

bad look
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 05, 2006, 10:05:42 am »

Długi#1865

  • Gość
Cytat: "Wafelek"
Ucz sie ucz bo jak narazie to partolisz nie tlumacz sie ze maseczka byla po dzwonie bo to nie ma znaczenia brewki porostu wyszly ci fatalnie auto z przodu wyglada okropnie i dziwi mnie to ze ty tego nie zaówazasz tylko sie chwalisz swoim wyczynem. Moze nastepne maski wyjda Ci lepiej czego Ci zycze ale ta maska to naprawde pomylka wyglada to jak by twój poldzio mial warge zajecza a nie brewki.


ty to masz jakis kompleks czy co ?? skoro moj bad look jest do bani to jak w ogole ma wygladac bad look?? nie jarze o co ci chodzi?? i nie gadaj mi takich pierdół ze to ze mialem maske zwalona nie ma znaczenia...moze umiesz dobrze naklejki naklejac bo o blacharce nie masz pojecia...i niczym sie nie chwale...nara!!

[ Dodano: 2006-04-05, 10:29 ]
Cytat: "SnoQ"
no dokł?dnie ... grill niebardzo. Hmm moze by tak wyci?c z grila t? czesc gdzie był przymocowany znaczek FSO ?


gril sie zmieni...tylko nie mam koncepcji na razie :D

bad look
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 05, 2006, 11:04:32 am »

POLD_CAR

  • Gość
Szkoda kase w bloto wywalac...Jak cos robic to pozadnie....Wiadomo ze  satysfakcja jest jak sie samemu zrobi ...ale zobaczysz ze po pewnym czasie spojrzysz na ta maske i powiesz <<OOO KUR... KTO TAKIE Hu...... ULEPAL>>>> :mrgreen:  :mrgreen:  :twisted:  :roll: Dla mnie ta maska wyglada wiesniacko....Sory ale trzeba mowic jak jest...I jeszcze  Na CALA POLSKE to dales zamiast na  MECHANIKE / BLACHARKE ;)

bad look
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 05, 2006, 11:17:06 am »

Długi#1865

  • Gość
nie rozumiem niektorych ludzi bez kitu....looknij na gore - mechanika blacharka tuning....

tyle samochodow ma bad looki i jakos nikt sie nie czepia..nie podoba sie...mnie to je....
na zkonczenie mozna napisac tylko tyle - sa gusta i gusciki...jednym sie podoba a drugim nie...

bad look
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 05, 2006, 11:26:11 am »

ajk#1212

  • Gość
Mi sie osobi?cie to podoba... i nie przejmuj sie... chopie..
Ja miałem.. w moim DF-ie brewki plastikowe doklejone nad ?wiatełka.. i ludzie mnie zjeżdżali za to...
Mi sie to fest podoba.. a jak komu? nie to niech sie nie wypowiada wogole...
Ma sie tobie podobac.. i tyle :D

[ Dodano: 2006-04-05, 11:27 ]
a za wlot na masce... to dopiero mi sie na niejednym forum dostało.. a ja go nie mam zamiaru ?ci?gać

bad look
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 05, 2006, 13:43:02 pm »

vox+241

  • Gość
Dokładnie, to ma Ci się podobać.  Ogólnie to bad look jest w porz?dku tylko jak cały samochód cały jest seryjny to dziwnie wyglada. Napewno przerób grill