Autor Wątek: Nasze Car Audio  (Przeczytany 35892 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nasze Car Audio
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 31, 2007, 14:43:12 pm »

Raptor

  • Gość
Ja mam kaseciaka JVC KS-FX650R 4x40 W, do tego 2x40w Tonsila z przodu i 2x100W 888 w polce z tylu. Gra przyzwoicie, ale bez fajerwerkow. Do tego jeszcze zmieniarka ktora czeka na zamonotowanie (JVC). Jak dla mnie zestaw optymalny :P Mysle troche nad zmiana glosnikow na jakies lepiej dopasowane do radia... ale to nie wiadomo ;d

Nasze Car Audio
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 01, 2007, 21:17:44 pm »

Offline mastah22

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1450
Cytat: "tomallus1"
Srebrny kombik grał głośno, ale na pewno nie był dobrze nagłośniony. Szkoda, że nie posłuchałem auta zwycięzcy. Bardzo dobrze grał poldek kolegi Vdo.
Dokładnie srebrny poldek robił duzo hałasu i o to chodziło włascicielowi ale jakosc dzwieku nie dorastała,Markowi (VDO77) do pięt.Poza tym Marek profesjonalnie zabrał sie do robienia swojego CA,juz 2 lata temu dało sie to zauwazyc,a to co pokazał w tym roku było wyśmienite. Uwazam osobiscie ze aby cos grało ładnie musi byc zrobione z wiedza-co udowadniał kol. VDO.Nie jest zadnym wyczynem zapakowac 3 tuby jak kol ze srebrnego polda a sztuka jest stworzyc cos co serio GRA.Tak gloryfikuje tu poczynania VDO bo uwazam ze jest pwowód aby to czynić.
mam zdjecie CA Marka ale nie wiem czy dostane zgode autora na jego umieszczenie.

[ Dodano: 2007-08-01, 21:32 ]
Cytat: "greg-si"
Mp3 i dobre audio to jakaś pomyłka. W aucie tylko i wyłącznie CD z jak najlepszego źródła (czyt. wysoki model porządnego odtwarzacza).
To by sie zgadzało,dlatego tez jestem pewnien ze jeszcze długo długo posłuzy mi najwyzszy model z palety JVC oczywiscie CD :) Nie ma jak to jakość scieżki audio,nie jakiegos skompresowanego zmutowanego i spakowanego MP3 :D
  • Jef
  • Czaku

Nasze Car Audio
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 02, 2007, 17:58:29 pm »

Offline Mr.D

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1036
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu + '99
Szkoda że audio kolegi VDO dane mi było słyszeć tylko z zewnątrz :cry:  dlaczego sędziów zmieniono na panie :P tylko u VIPa było mi dane posiedzieć i posłuchać :(
"Cars have never been about brand association: it's about culture and expression. It's about the people, the scene, the community, and friends."   Mike Burroughs

"simple and clean look will never go out of style."    Elvis Skender

Nasze Car Audio
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 02, 2007, 19:27:08 pm »

tomallus1

  • Gość
Żałuj, że nie siedziałeś wewnątrz. Rewelacyjny zestaw, a te helikoptery :D (właśnie VDO możesz podać tytuł utworu Jean Michelle Jarre, w którym one były?).
 A propos VIPa, to z tego co pamiętam, u niego była seria.

Nasze Car Audio
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 02, 2007, 19:29:14 pm »

Offline Mr.D

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1036
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu + '99
Seria + skóra na fotelach + ze 40 stopni wewnątrz :D
"Cars have never been about brand association: it's about culture and expression. It's about the people, the scene, the community, and friends."   Mike Burroughs

"simple and clean look will never go out of style."    Elvis Skender

Nasze Car Audio
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 02, 2007, 21:13:56 pm »

Offline mastah22

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1450
Cytat: "Mr.D"
Szkoda że audio kolegi VDO dane mi było słyszeć tylko z zewnąt
masz czego załowac,to nie ma za zadanie robic festynu pod remiza a uprzyjemniac jazde włascicielowi.
Pokaze zdjecie bo i tak jest ono dostepne w zdjeciach z Czerniewic wiec ogólnodostepne...


Scena naturalnie tez zbudowana na VDO, tyle ze 16cm.
  • Jef
  • Czaku

Nasze Car Audio
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 02, 2007, 21:32:46 pm »

tomallus1

  • Gość
To to TAK wygląda :shock: . Hehe bagażnika nie widziałem, ale ciągle mam przed oczami wychył tych szesnastek w drzwiach :D. Aktualnie tylko przód mnie interesuje :D i wszystko związane z zabudową sytemu przedniego. CA project in progress :D .

Wasze Car Audio
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 03, 2007, 20:33:33 pm »

vdo77

  • Gość
Czołem wszystkim
Mastah22  dziękuję za zamieszczenie fotki mojego CA bo ja naprawde nie miałem jak i kiedy tego zrobić.
Co do JMR,a to musze sie ruszyś do poldka i przeczytać ze zmieniarki jak sie ten kawałek nazywa. Ale jest to kawałek wersja koncertowa.
W 2006r na Czerniewicach też kilku kolegom zapuściłem ten kawałek (m.in. kolega Bocian miał okazję tego doświadczyć ).
Od tamtego czasu zabudowa uległa calkowitej metamorfozie tak jak mastah22 zwrócił na to uwagę. Jeszcze dzisiaj pamiętam jak prawie sobie nie klęknąłeś jak  ci pokażałem co w bagażniku wożę. Wrażenie bezcenne zrobić na kimś zajefajne wrażenie.
A co do klocków to tylko i wyłącznie vdo dayton i to te najlepsze rzeczy w oferty.
Obecnie te klocki można na allegro szukać. Ostatnio głośniki HPC 1700 na allegro poszły za ok 250 pln co  jest prawie jak darmo bo ja za te głośniki w vdo  w-wie dałem 1tysia.
 
Co do jury sędziowskiego to był to mój pomysł aby Panie nas oceniały. I tak to zająłem 3 miejsce. Nie ukrywam ze specjalnie zrobiłem taki zabieg bo chciałem w jakiś sposób wyrównać  siły pomiędzy uczestnikami w CA . I MI SIE TO UDAŁO :)

O licho ale się rozpisałem

Nasze Car Audio
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 04, 2007, 23:19:48 pm »

Nasze Car Audio
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 17, 2007, 20:15:57 pm »

v-rod_ek

  • Gość
Cytuj (zaznaczone)
Prosił bym kolegę v-rod_ek o przedstawienie w dziale car audio info o panelach głośnikowych i całym audio

a więc proszę przód Alphard LW 650 i jakiś 10 cm dwudrożny no name(przydałabysię zwrotnica),  tył Alphard LW 1000 zamknięty w 40 l BR zestrojonej na 38 Hz, na zwrotce, wszystko bez wzmacniacza na radyjku AEG 550 MP3 USB SD/MMC, do tego wzmocnione okablowanie zroione bezpośrednio do ISO
niskie rejestry są ciekawe, ale przód domaga się zwrotnic, poza tym brzmienie przyzwoite na postoju, nie zagłośno na zewnątrz(ale bardzo nisko) a wewnątrz wystarczająca ilość decybeli, by po krótkim czasie słuchanie stało się odrobinę uciążliwe ale przyjemne :D
 
 
             
               
 
 
   
 
 
 

 
a więc proszę :D

Nasze Car Audio
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 18, 2007, 17:20:27 pm »

Michal

  • Gość
:shock:  :shock:  :shock:  :shock:

Nasze Car Audio
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 18, 2007, 17:22:42 pm »

Offline Piotrek#1923

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 831
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO 1.4_1.6_1.8
v-rod_ek, smakowe  :mrgreen:

[ Dodano: 18 Sie 2007 17:23 ]
Ja też dodam swój zestaw, żeby każdy zobaczył co mój potrafi  :wink:  ale to później

Nasze Car Audio
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 18, 2007, 23:10:02 pm »

Offline mastah22

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1450
ze tak powiem to zdeka druciarsko,mam nadzieje ze to spełnia Twe oczekiwania bo wizualnie furory to nie robi
  • Jef
  • Czaku

Nasze Car Audio
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 18, 2007, 23:13:32 pm »

Cycu_E30

  • Gość
jestem zbyt nietrzezwy zeby wklejac zdjecia swego CA (obecny tekst pisalem okolo minuty doslownie :? )zdjecia wkleje jutro :)

Nasze Car Audio
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 18, 2007, 23:22:52 pm »

Offline mastah22

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1450
no aj tez jestem nietrzezwy,tekst pisałem zdecydowanie krócej ale zdania nie zmieniam.
  • Jef
  • Czaku

Nasze Car Audio
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 18, 2007, 23:26:01 pm »

Offline Piotrek#1923

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 831
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO 1.4_1.6_1.8
Co za ludzie.... Nie macie gdzie pić  :roll:
Czerniewice są od tego  :!:

Nasze Car Audio
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 18, 2007, 23:26:44 pm »

Offline mastah22

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1450
ale one sa raz w roku a organizm sie domaga czesciej :)

[ Dodano: 2007-08-18, 23:27 ]
człowiek nie wielbłąd pić musi...
  • Jef
  • Czaku

Nasze Car Audio
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 22, 2007, 16:14:24 pm »

sosenn19

  • Gość
siemanko chciałbym wam przedstawić moje CA nic specjalnego ale jak na moje wymagania wystarczające ;) wiec na przód zainstalowałem dwu drozny od separowany zestaw Phonocar składający się z głośnika niskotonowego Phonocar Titanium zwrotnicy oraz głośnika wysoko-tonowego Phonocar PRO-TECH;) a na tyle grają głośniki 20 cm JBL GTO 3 drożne ;) póki co gra pod radyjkiem firmy JVC ;) póki co niskie tony są całkiem dobre i wysokie nie meczą uszów ;) Chce dodać załaczniki ale jakies błedy wychodzą jesli ktos potrafi załadować pliki niech wysyła@ to mu je pośle aha i mam poloneza caro +  hihi

Nasze Car Audio
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 22, 2007, 16:38:35 pm »

Cycu_E30

  • Gość
to se je moje  :)
przewod do wzmaka MONOBLOK 500W Rms 8mm


Sub:


sam zbijałem:


gwizdki:


+ seryjne panele i nie seryjne głośniki :)

ogólne założenie przy budowie bylo takie ze ma miec uderzenie - z pewnoscią MA uderzenie  :D

[ Dodano: 2007-08-22, 16:42 ]
oj nie ta fotka gwizdków  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

 :)

Nasze Car Audio
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 22, 2007, 18:22:05 pm »

e_gregor

  • Gość
Cycu brakuje tylko fotki Twojej twarzy z bananem spowodowanym patrzeniem na poldka ;) Tak trzymac - poldki rządzą!!!