Autor Wątek: ceramizer- test.  (Przeczytany 28676 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

ceramizer- test.
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 09, 2008, 17:08:23 pm »

Yachoo

  • Gość
Stingerek, Minęło już kilka miesięcy i jakie efekty? u mnie strasznie hałasuje skrzynia chcę ją wyciszyć więc szukam sposobu... opisz efekty czy warto czy nie warto stosować takie specyfiki?

ceramizer- test.
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 21, 2009, 23:11:35 pm »

mariusz_u

  • Gość
Stingerek, kolego niedługo rok minie a w temacie cisza. Pochwal się nam wynikami Twoich testów bom ciekaw niezmiernie i nie wiem czy kupować czy nie.

ceramizer- test.
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 22, 2009, 10:33:40 am »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
Poloneza sprzedałem koledze z forum Nikita :)
Od sierpnia to on go ujeżdża więc nie mam możliwości wykonania poziomu kompresji.
Trzeba bedzie jego o to zapytać.

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

ceramizer- test.
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 22, 2009, 15:21:42 pm »

mariusz_u

  • Gość
Numer z ceramizerem nie wyszedł to pchnąłeś auto? Żart oczywiście, ale byłoby fajnie gdyby ktoś z forum zrobił testy osobiście i dał znać.
Jeżeli to naprawdę działa to bym zakupił, a jeżeli kolejne placebo to chciałbym wiedzieć z wiarygodnego źródła a nie z tv.

ceramizer- test.
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 22, 2009, 15:36:24 pm »

Offline DF

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1030
  • Darek F
    • Fordy Transit MkV x 2 - 2.3 LPG i 2.0 LPG
Taki wiarygodny test byłby bardzo trudny i zawsze do podważenia.
To fajnie, że Truck jeździł bez oleju i udowadniał, że działa ten środek. Chcę żeby to była prawda bo też może sobie fundnę.
Ale czy ktoś robił taki sam test bez użycia ceramizera czy innego środka ? Oczywiście zakładamy, że nie ma takiej potrzeby bo silnik na pewno by się zatarł. Ale próby nie było...
Dla przykładu, że z tym może być różnie:
Swojego fajnego Dużego Fiata sprzedałem gościowi, który za bardzo nie dbał o sprawy techniczne i niewiele też się na tym znał. Pewnego razu jak go spotkałem zwróciłem uwagę, że silnik strasznie głośno pracuje jakby to jakiś traktor był. Nowy właściciel powiedział, że tak ma od dawna i myślał, że tak ma być. Pojechał jednak z tym do mechanika. Okazało się, że było za mało oleju. Dolewali, dolewali, dolewali i wyszło, że do minimum brakowało tylko 3,5 l !!!
Potem jeździł nim bezusterkowo jeszcze chyba pół roku...
"Dla triumfu zła trzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili"  Ale dobrych już jest tak niewiele, że nic nie mogą...
Nie dajcie się zwieść - nie ma epidemii...  
Niestety wszyscy jesteśmy niewolnikami systemu. Jednak ja jestem nieposłuszny i gardzę tymi oraz szczerze nienawidzę tych dobrowolnych ścierw, które są niczym i krzywdzą innych.

ceramizer- test.
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 22, 2009, 18:26:36 pm »

mariusz_u

  • Gość
To może ktoś poświęci swojego bolida dla dobra ogółu i sprawdzi ile przejedzie bez oleju i bez ceramizera ??? :lol:  Może okaże się, że poldek wcale nie potrzebuje oleju, a ceramizer to ściema? :P

ceramizer- test.
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 22, 2009, 19:05:42 pm »

Offline DF

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1030
  • Darek F
    • Fordy Transit MkV x 2 - 2.3 LPG i 2.0 LPG
Kto podda próbie auto z dobrym silnikiem ?
...
No nikt chyba...

Mam jednego poloneza co czeka na złomowanie ale od 3 lat słychać mu panewki i wlewałem już  do niego Militec, Ceramizer a ostatnio nawet Moto Doktora więc próba byłaby nieprawdziwa...
"Dla triumfu zła trzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili"  Ale dobrych już jest tak niewiele, że nic nie mogą...
Nie dajcie się zwieść - nie ma epidemii...  
Niestety wszyscy jesteśmy niewolnikami systemu. Jednak ja jestem nieposłuszny i gardzę tymi oraz szczerze nienawidzę tych dobrowolnych ścierw, które są niczym i krzywdzą innych.

ceramizer- test.
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 25, 2009, 15:46:34 pm »

mariusz_u

  • Gość
Z tym poświęceniem to był oczywiście żart. Potrzebuję po prostu rzetelnej info o działaniu ceramizera. Tylko jak ze wszystkim jeden będzie chwalił, drugi narzekał. Komu więc wierzyć? Jeżeli to jakiś shit to szkoda kasy i silnika, a jeżeli naprawdę działa jak twierdzi producent, to chętnie bym zakupił.

ceramizer- test.
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 25, 2009, 16:05:32 pm »

santi86

  • Gość
mariusz_u,  kup, sprawdź będziesz wiedział

ceramizer- test.
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 25, 2009, 21:13:49 pm »

Offline Mardas#1946

  • Witajcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Klubowicz
  • Wiadomości: 785
  • Płeć: Mężczyzna
    • ATU + GSI 1,6,2000 r. LPG-AL 700,70U,klimatyzacja Fab. kontrolka AFR
Ostatnio kupiłem ten specyfik,i wlałem go do silnika.Wszystko zrobiłem tak jak mówi instrukcja.Moje wrążenia po zalaniu go,to jakby silnik lekko się wyciszył,ale to są wstępne odczucia,bo dopiero przejechałem na nim niecałe 200 km,a  na pelne efekty działania ceramizera muszę troche poczekać,po przejechaniu jakieś 1500 km.Jak pojężdżę troche dłużej,to dam znać,jakie są jego efekty.Myślę że do mocno wyeksploatownych silnikow,może dać niezadawalające efekty,i wtedy by trzeba było wlewać podwujną,a może potrujną dawkę specyfiku.Pozdrawiam .Niech wygra najlepszy!!!!!!!!!!!!!!!!!  :D
Mardas- Jimi wiecznie żywy !!!!!!!!!!!! ,a moje ATU nie do zdarcia !!!!!!


http://www.polskajazda.pl/Samochody/FSO/Polonez_ATU/108123

ceramizer- test.
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 25, 2009, 22:08:05 pm »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
To zmierz poziom kompresji w cylindrach !

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

ceramizer- test.
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 26, 2009, 12:36:39 pm »

Offline Mardas#1946

  • Witajcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Klubowicz
  • Wiadomości: 785
  • Płeć: Mężczyzna
    • ATU + GSI 1,6,2000 r. LPG-AL 700,70U,klimatyzacja Fab. kontrolka AFR
Narazie nie mam takiego ciśnioniomierza,do badania kompresji.Jak go skombinuję,to zmierzę ciśnienie w cylindrach,i dam znać.
Mardas- Jimi wiecznie żywy !!!!!!!!!!!! ,a moje ATU nie do zdarcia !!!!!!


http://www.polskajazda.pl/Samochody/FSO/Polonez_ATU/108123

ceramizer- test.
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 28, 2009, 12:14:38 pm »

mariusz_u

  • Gość
Teraz to trochę za późno - przed zalaniem trzeba było mierzyć, żeby mieć porównanie po zastosowaniu środka.

Cytat: "gerfur"
a super środki wiadomo na co umarłemu kadzidło no nie.


Ale to właśnie z myślą o takich zmęczonych (nie zdechłych) silnikach wymyślono specyfik, a nie do nowych sprawnych i zdrowych. Parafrazując Twoją wypowiedź - po co zdrowemu lekarstwa? :lol:

ceramizer- test.
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 29, 2009, 17:39:20 pm »

Offline Mardas#1946

  • Witajcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Klubowicz
  • Wiadomości: 785
  • Płeć: Mężczyzna
    • ATU + GSI 1,6,2000 r. LPG-AL 700,70U,klimatyzacja Fab. kontrolka AFR
Nie zgadzam się z twoja opinią mariusz.Według mnie ,jest zawsze tak , "że lepiej zapobiegać niż gasić",a profilaktyka jest nawet wskazana przy zdrowym organizimie.Z opisu producenta ,wyrażnie wynika,że ceramizer można stosować na każdym etapie eksploatacji pojazdu,w przedziale od 5-50000 tys.km[ pół opakowania],powyżej 50000 tys,[jedno opakowanie],i w niczym nie umniejszy to, w sprawności silnka,a przeciwnie może pomóc,a nie zaszkodzić.Nie będę cytował jakie są z tego kożyści,bo jest ich aż 17.na opakowaniu producenta.Ja zastosowałem ten specyfik,po to by przedłużyć żywotność silnika bo jest już po piędzdziesiądce,i chcę trochę ,"dojżałego męszczyznę",zabezpieczyć w jakiś sposób,przed nieuchronną "starością",bo leczyć trupa mija się z celem.Wydając 60 zł na kupno ceramizera ,dużo nie tracę,a mogę mieć tylko same kożyści,bo wad tu nie widzę.Pozdrawiam . :D

[ Dodano: 29 Sty 2009 17:39 ]
Nie zgadzam się z twoja opinią mariusz.Według mnie ,jest zawsze tak , "że lepiej zapobiegać niż gasić",a profilaktyka jest nawet wskazana przy zdrowym organizimie.Z opisu producenta ,wyrażnie wynika,że ceramizer można stosować na każdym etapie eksploatacji pojazdu,w przedziale od 5-50000 tys.km[ pół opakowania],powyżej 50000 tys,[jedno opakowanie],i w niczym nie umniejszy to, w sprawności silnka,a przeciwnie może pomóc,a nie zaszkodzić.Nie będę cytował jakie są z tego kożyści,bo jest ich aż 17.na opakowaniu producenta.Ja zastosowałem ten specyfik,po to by przedłużyć żywotność silnika bo jest już po piędzdziesiądce,i chcę trochę ,"dojżałego męszczyznę",zabezpieczyć w jakiś sposób,przed nieuchronną "starością",bo leczyć trupa mija się z celem.Wydając 60 zł na kupno ceramizera ,dużo nie tracę,a mogę mieć tylko same kożyści,bo wad tu nie widzę.Pozdrawiam . :D
Mardas- Jimi wiecznie żywy !!!!!!!!!!!! ,a moje ATU nie do zdarcia !!!!!!


http://www.polskajazda.pl/Samochody/FSO/Polonez_ATU/108123

ceramizer- test.
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 29, 2009, 20:44:29 pm »

Offline Bocian_s#313

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 7254
  • Płeć: Mężczyzna
    • Borostworek niepospolity 1,8 16V
Cytat: "mardas"
50000 tys.km
50 milionów kilometrów to nawet ciężarówki nie wytrzymują ;).

Ale koniec OT.
Pozdrawiam
Bocian_s#313
POLONEZ nie umiera nigdy!!
Wycisnąłem silnik jak cytrynę: 136.9KM@5140RPM i 198,1Nm@4268RPM  <shock> :d
Cytat: snikers
wierz mi, z perspektywy kogoś kto kilka lat jest na forum, męczące jest ciągłe czytanie o tym samym.

ceramizer- test.
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 10, 2009, 13:34:06 pm »

Offline Bocian_s#313

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 7254
  • Płeć: Mężczyzna
    • Borostworek niepospolity 1,8 16V
Cytat: "Excalibur#1937"
swoje auto do testów  Co Wy na to?

Z jazdą bez oleju włącznie??

A tak na powaznei to warto by było zrobić jeszcze jakieś testy mocy silnika przed i po. W ostateczności może to być przyspieszanie do 100 czy powiedzmy od 60 do 120 na IV biegu (x10 i średnia)...
Pozdrawiam
Bocian_s#313
POLONEZ nie umiera nigdy!!
Wycisnąłem silnik jak cytrynę: 136.9KM@5140RPM i 198,1Nm@4268RPM  <shock> :d
Cytat: snikers
wierz mi, z perspektywy kogoś kto kilka lat jest na forum, męczące jest ciągłe czytanie o tym samym.

ceramizer- test.
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 10, 2009, 14:52:09 pm »

fazer151

  • Gość
kiedys na TVN turbo sprawdzali lade samare i silnik sie zatarł ;]

ceramizer- test.
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 10, 2009, 15:09:16 pm »

200sx

  • Gość
favoritke a nie samare... pominąwszy fakt,ze po wlaniu tego silnik miał mniejszą moc, to zatarł sie po 40km bez oleju (producent gwarantuje 500) ,jestem w stanie załozyc sie ze tyle bez ceramizera by przejechał...

ceramizer- test.
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 10, 2009, 16:42:27 pm »

Offline Mardas#1946

  • Witajcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Klubowicz
  • Wiadomości: 785
  • Płeć: Mężczyzna
    • ATU + GSI 1,6,2000 r. LPG-AL 700,70U,klimatyzacja Fab. kontrolka AFR
Skoro temat odżyl.To mogę podzielić sie swoimi spstrzeżeniami ,od nośnie ceramizera.Ja zastosowałem ceramizer do silnika,i do skrzyni biegow,i dyferencjalu.I mogę powiedzieć że jestem zadowolony[ tylko prosze nie męczcie mnie ,jaki jest stopien sprężania w cylindrach,i.t.p,bo nie robilem pomiarow,i nie mam zamiaru tego robić.] Wystarczy że czuję zmiany po zastosowaniu ceramizera pod butem,i ogolnie słuchowo.Poldek przedewszystkim zyskał na dynamice[ma kopa],generalnie wyciszyl mi wszystkie mechanizmy ,włącznie z silnikiem.Zużycie gazu też mi się zmniejszyło[ bo jeżdże na gazie],to rożnie się kształtuje,bo jeżdże w 99% po mieście ,sednio gdzieś 0,5 l/100 km.Ogolnie podsumowojąc,ja go osobiście polecam !!!!!!!!!!
Mardas- Jimi wiecznie żywy !!!!!!!!!!!! ,a moje ATU nie do zdarcia !!!!!!


http://www.polskajazda.pl/Samochody/FSO/Polonez_ATU/108123

ceramizer- test.
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 10, 2009, 18:31:47 pm »

Offline ARTUROO

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 187
  • Płeć: Mężczyzna
    • audi 80 b4 2,3 , seat alhambra 1,8 20vt , honda cbr 600f
no to ja czytałem w gazecie że jest taki preparat "modifikator plus" i on niby podnosi moc (nie licząc innych zalet) he a obok wykres z krakowskiego v-techu :P