Autor Wątek: Podziękowania dla organizatorów zlotu  (Przeczytany 17926 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Podziękowania dla organizatorów zlotu
« dnia: Lipiec 20, 2010, 09:05:11 am »

Offline Alien#174

  • Mój Polonez - jako JEDYNY od początku w PTK
  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1210
  • Płeć: Mężczyzna
  • ***$karbnik PTK ***
    • PN CARO 1.6GLE MR'91
Chciałbym w tym miejscu (i mam nadzieję że nie będę jedyny) bardzo podziękować wszystkim zaangażowanym w organizację zlotu za wielki wkład pracy, chęć, wsparcie, za tą całą świetną robotę którą wykonali. Wielu z nas, pewnie i ja zaliczam się do tej grupy, nawet nie zdaje sobie sprawy ile tego było - bardzo dziękuję  :D
Minister Zdrowia ostrzega! Polonez uzależnia!
PN Caro - burgundowe cacuszko 92' ( Polina )

Podziękowania dla organizatorów zlotu
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 20, 2010, 09:12:16 am »

Offline wrb#1974

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 2593
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1993. FIAT DOHC 1,6 "kwadrat". poległ w mojej obronie, w walce z przeważającymi siłami wroga.
przyłączam się do tych podziękowań. dodam tylko, że organizatorzy pracowali już od piątku na miejscu a pracę jaką wykonali wcześniej trudno sobie wyobrazić.
 dziękuję.
 wrb.
Świat dla wszystkich, Polska dla Polaków. to nie rasizm, to prawo do bycia Panem we własnym Domu.

Podziękowania dla organizatorów zlotu
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 20, 2010, 10:01:08 am »

Offline sova

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 665
  • Płeć: Mężczyzna
  • wychowany na tylnym napędzie
    • PN Coupe--> home made
ogromu włożonej pracy nigdy nie widać, to co widac to przysłowiowy  wierzchołek góry lodowej. wcześniejsze telefony, załatwiania, pozwolenia itd. KAWAŁ DOBREJ ROBOTY PANOWIE
FSO Motoklub Polska---> www.fsomoto.xip.pl
Mercedes C180 Esprit kombi
Historia mojego PN 1,4 Coupe zaczyna się tu ->www.fsomoto.xip.pl/forum/viewtopic.php?t=1143&postdays=0&postorder=asc&start=360

Podziękowania dla organizatorów zlotu
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 20, 2010, 10:59:48 am »

e1mo

  • Gość
Zgadzam się :) wykonaliście kawał dobrej roboty, panowie :!:

Podziękowania dla organizatorów zlotu
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 20, 2010, 12:53:13 pm »

Offline Mardas#1946

  • Witajcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Klubowicz
  • Wiadomości: 783
  • Płeć: Mężczyzna
    • ATU + GSI 1,6,2000 r. LPG-AL 700,70U,klimatyzacja Fab. kontrolka AFR
I ja się przyłączam,i dziękuję za miłą atmosferę i pełny luz,oraz fachową robotę .Bo zorganizować taką imprezę,to naprawdę trzeba dużej charyzmy ,i zaangażowania wielu osób.A nie każdy uważam nadaje się do tej roboty :D
Panowie.Tak trzymać  :!:
P..S.
Na drugi rok, jak dotrwam to inaczej siły rozłożę,bo trochę przeholowałem z "drinkiem"
i nie wszystko obejrzałem co bym chciał. :wink:
Mardas- Jimi wiecznie żywy !!!!!!!!!!!! ,a moje ATU nie do zdarcia !!!!!!


http://www.polskajazda.pl/Samochody/FSO/Polonez_ATU/108123

Podziękowania dla organizatorów zlotu
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 20, 2010, 15:55:50 pm »

Offline Excalibur#1937

  • Administrator
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kilka ich było ;)
    • http://www.intermediaservice.pl
Cytat: "norbert"
Biorąc pod uwagę rosnącą liczbę przyjeżdżający aut na Zloty proponuję następnym razem zorganizować imprezę na jakimś lotnisku.

Biorąc pod uwagę coraz lepszą pogodę proponuję coś nad zbiornikiem z wodą...

Podziękowania dla organizatorów zlotu
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 20, 2010, 16:39:14 pm »

Offline G.T.

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 900
fakt organizacja z roku na rok lepsza. niemalze perfekcyjna, poza wynikami konkursu nie moge sie do niczego przywalic. Dzieki za zlocik

Podziękowania dla organizatorów zlotu
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 20, 2010, 17:09:03 pm »

Offline Konrad

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 168
  • Płeć: Mężczyzna
Przyłączam się do podziękowań :) To mój czwarty zlot (trzeci swoim autkiem) i uważam, że najlepszy! Miejscówka bardzo dobra, dużo przestrzeni :) Mam nadzieję, że za rok będzie jeszcze lepiej :)
FSO - trzy literki - miliard emocji :D

Polonez Atu '96 1.6 OHV/1.8 K16    01.2008 - 07.2014
Skoda Felicia '98 1.6 8V                  03.2014 - 08.2015
Mazda 626 '00 2.0 16V                   09.2015 - ?

Podziękowania dla organizatorów zlotu
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 20, 2010, 18:51:18 pm »

Maciek

  • Gość
Wiem z doświadczenia, jakim wyzwaniem jest zorganizowanie imprezy na wolnym powietrzu na 100 osób. To, co pokazali panowie organizatorzy, zasługuje na padnięcie w proch i pył w pokłonach. Co niniejszym czynię :mrgreen: . Oby do przyszłego roku!

Podziękowania dla organizatorów zlotu
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 20, 2010, 19:33:04 pm »

Offline Dj. Illusion

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 535
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polski Fiat 125p 1980 zwany Boguś
Również dziękuje za zlot gdyż był zajedwabisty. Miałem okazję nawet delikatnie pomóc organizatorom ustawiając auta do zdjęcia :D Pomysł z wodą jest ok, ale w sumie nie trzeba w innym miejscu robić zlotu bo ładny zalew jest kilka kilometrów dalej w Rawie Mazowieckiej.
Najlepsze były teksty spoconych i umęczonych upałem organizatorów jak nasza kolumna około 30 aut wjeżdżała na teren zlotu: O k...a, o k...a, O K...A!!! :D
Z niecierpliwością czekam na VII Zlot Miłośników Marki FSO 2011 :D
Polonez wymaga miłości! Mści się jeśli jej nie dostaje!
Był FSO 1500 85 r swap na 1.6 GLI
Był FSO Polonez Atu 96 1.4 GLI
Był Pushapek 1.4 GTI 16V

Podziękowania dla organizatorów zlotu
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 20, 2010, 21:36:39 pm »

Offline SeBa

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1049
  • Płeć: Mężczyzna
  • FSOAK
    • Polonez 1.4 GTi 16V'97 i 2.0 GLI'95
    • http://www.fsoautoklub.pl
Rowniez dziekuje za zlot - mimo ze wpadlem tylko na sobote niecala przewietrzyc nowy nabytek ,fajnie zobaczyc znajome mordki i pogadac, oraz poznac nowe ciekawe persony i ich auta.Z tego miejsca chcialbym rowniez zaprosic na zlot do Lublina za niecaly miesiac ! wiecej info na www.zlot.fsoautoklub.pl
Cytat: Szymon
Rover ma jedną zasadniczą przewagę, jak po pijaku dasz w pizdę na zlocie na jakimś kretowisku to będziesz miał szacun, a z OHV cię wyśmieją, żeś wieśniak i biedak.

Auto Detailing-info PW

Podziękowania dla organizatorów zlotu
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 20, 2010, 22:01:01 pm »

Offline graczol1

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 563
  • Płeć: Mężczyzna
    • Borek 1.4 & Caro 1.6
Ja również chciałem podziękować organizatorom za fantastyczny zlot! Byłem pierwszy raz, ale na pewno nie ostatni, bardzo mi się podobało, sympatyczna atmosfera, dla każdego coś dobrego :wink: A głosami krytyki nie ma się co przejmować - wystarczy policzyć ile takich jest, a ile było uczestników zlotu 8)
nic się tak wzajemnie nie uzupełnia jak szlifierka kątowa i migomat...
...i sto koni w Borku goni...
FSO POLONEZ Your best discovery

Podziękowania dla organizatorów zlotu
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 20, 2010, 22:57:20 pm »

Offline FaZi

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1127
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez, Mercedes, Fiat 125p
Cytat: "Excalibur#1937"
Biorąc pod uwagę coraz lepszą pogodę proponuję coś nad zbiornikiem z wodą...
lepiej nie, bo dopiero byly by niezle przypadki. Jak tutaj wiekszosc po spozyciu sporo % jezdzilo po placu, to co dopiero nad wodą by sie działo.

Mnie sie tez podobalo :) dzieki za zlot ;)

Podziękowania dla organizatorów zlotu
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 20, 2010, 23:01:26 pm »

Offline Konrad

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 168
  • Płeć: Mężczyzna
Cytat: "FaZi"
Jak tutaj wiekszosc po spozyciu sporo % jezdzilo po placu, to co dopiero nad wodą by sie działo.
To raczej były pojedyncze przypadki :) Aczkolwiek ekipa z fiata na małopolskich blachach miała banie na podjeżdżanie po piwo i do toi toia samochodem :) przykro i niestety ale niektórzy nie znają umiaru. Na szczęście większość bawiła się z rozsądkiem i dzięki temu nie było bałaganu :)
FSO - trzy literki - miliard emocji :D

Polonez Atu '96 1.6 OHV/1.8 K16    01.2008 - 07.2014
Skoda Felicia '98 1.6 8V                  03.2014 - 08.2015
Mazda 626 '00 2.0 16V                   09.2015 - ?

Podziękowania dla organizatorów zlotu
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 20, 2010, 23:04:14 pm »

Offline Maxiu

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1062
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro MR 91
Cytat: "FaZi"
Jak tutaj wiekszosc po spozyciu sporo % jezdzilo po placu, to co dopiero nad wodą by sie działo.

Polonez Amfibia?  :twisted:
No zlot był bardzo dobrze przygotowany, jeżeli chodzi o organizację. Niema się do czego przyczepić, a to że nie ze wszystkim dało się dogadać, albo ktoś miał inne poglądy no to już siła wyższa.
FSO Polonez Caro 1.6 k16 :) lpg 92' L-46
4 elektryczne szyby , wspoma, lusterka elektryczne, podgrzewane, IG Standard podgrzewane, podłokietnik
były #1935

Podziękowania dla organizatorów zlotu
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 20, 2010, 23:14:45 pm »

Offline Senn#1869

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1388
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez 1500C Rover 820Si MG ZS180
Cytat: "Konrad#1927"
To raczej były pojedyncze przypadki :) Aczkolwiek ekipa z fiata na małopolskich blachach miała banie na podjeżdżanie po piwo i do toi toia samochodem :) przykro i niestety ale niektórzy nie znają umiaru.


Pasowaloby sprecyzowac o ktorego fiata i o kogo chodzi. Zachowanie ponizej jakiejkolwiek krytyki. Nie trzeba miec umiaru - trzeba miec rozum zamiast siana.
Były: C+1.4 K16 DOHC C1.6 K16 DOHC C+1.8 K16 DOHC Jest Polonez 1500C
Rover 820Si LPG
MG ZS180 PB
Renault Espace IV Pb

Podziękowania dla organizatorów zlotu
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 21, 2010, 11:18:02 am »

Offline Zoltan#1930

  • Administrator
  • Wiadomości: 3185
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sport&Classic Workshop
Z ramienia organizatorskiego bardzo dziękuje za miłe słowa :)
Cieszę się, że doceniacie zaangażowanie ludzi z tym związane.

Nowa miejscówka musiała być z powodu przebudowy parku w Czerniewicach, oraz braku miejsca na niej-taką ilością aut byśmy się tam już nie zmieścili. Debiut Podkońskiej Woli uważam za udany, lecz mamy już palny co udoskonalić w przyszłym roku, by było jeszcze lepiej.
Ze swojej strony dziękuje wszystkim, którzy pomagali w organizacji, uporządkowaniu i ogarnięciu tego wszystkiego.
Cytat: KGB
GAZ rzadzi ,GAZ radzi ,GAZ nigdy was nie zdradzi  :twisted:

Polski Fiat 1977r, Polonez 1600 L 1980r, Volvo 945 2300 GL 1992r, Mazda Bongo SD1D32 2200D->2000i 1994r, Iveco Daily Max 2800TD 1997r Chrysler Town&Country 3300 LX 2001r

Podziękowania dla organizatorów zlotu
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 21, 2010, 11:20:41 am »

Eddek

  • Gość
Cytujac kolegow zlotowiczy po pierwszym laniu wody przez strazakow:
DZIE-KU-JEMY! DZIE-KU-JEMY! DZIE-KU-JEMY! :D

Podziękowania dla organizatorów zlotu
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 21, 2010, 19:36:14 pm »

Offline krzychumy4

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 829
Jestem bardzo zadowolony i szczęśliwy że mogłem przyjechać na ogólnopolski zlot FSO.  :)  Był to mój pierwszy zlot w Czerniewicach i byłem zaskoczony coraz większą frekwencją aut jak Polonezów, Borków i przede wszystkim fiacików  :mrgreen: które bardzo ładnie gwizdały  w trakcie zlotu :mrgreen: Ta atmosfera na tym zlocie była wręcz piękna i bardzo przyjazna. Czułem się jak u siebie  w domu :)  Tylko najbardziej mnie wkurzyło jak ktoś z rana bass zapuścił z bagażnika i się obudziłem w Sobotę. :/ Wielkie podziękowania dla organizatorów i dla osób pomagających przy przygotowaniu zlotu FSO  :)  Teraz już wiem że polska marka żyje w nas i w naszych polskich autach z wielką siłą  8)   Pozdrawiam wszystkich uczestników zlotu  :)  i zachęcam do kolejnych bo warto! :mrgreen:  :wink:

Do Excalibur#1937 Chyba zapomniałeś ściągnąć zasłony z rejestracji (gorzej jak by ciebie psiarnia złapała :P)  Na fotoradary tak chciałeś mieć? :P

Podziękowania dla organizatorów zlotu
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 21, 2010, 20:44:24 pm »

Offline Excalibur#1937

  • Administrator
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kilka ich było ;)
    • http://www.intermediaservice.pl
Cytat: "krzychumy4"
Do Excalibur#1937 Chyba zapomniałeś ściągnąć zasłony z rejestracji (gorzej jak by ciebie psiarnia złapała :P)  Na fotoradary tak chciałeś mieć? :P

Złapała ale w drodze NA zlot. W drodze powrotnej po prostu zapomniałem zdjąć :)