Autor Wątek: Podziękowania dla organizatorów zlotu  (Przeczytany 17922 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Podziękowania dla organizatorów zlotu
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 21, 2010, 21:49:47 pm »

KAROLeski#1940

  • Gość
Ja też majstry chciałem podziękować za możliwość sprawdzenia "jak organizacja wygląda od kuchni". Było to dla mnie spore wyzwanie... Wiem na co zwrócić uwagę następnym razem i zapewniam że możecie na mnie liczyć w przyszłym roku.

Podziękowania dla organizatorów zlotu
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 21, 2010, 22:17:30 pm »

Offline Dimmu_

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 129
  • Płeć: Mężczyzna
    • PN 1983
    • CzyszczenieAuta - Kompleksowa Kosmetyka Samochodowa
Cytat: "Senn#1869"
Cytat: "Konrad#1927"
To raczej były pojedyncze przypadki :) Aczkolwiek ekipa z fiata na małopolskich blachach miała banie na podjeżdżanie po piwo i do toi toia samochodem :) przykro i niestety ale niektórzy nie znają umiaru.


Pasowaloby sprecyzowac o ktorego fiata i o kogo chodzi. Zachowanie ponizej jakiejkolwiek krytyki. Nie trzeba miec umiaru - trzeba miec rozum zamiast siana.

Wiemy tylko ze z Krzeszowic, kto to, czy i pod jakim nickiem znany na jakim forum nie mam pojęcia. Myśle że jak wszyscy przestaną tolerować takie zachowania to tego typu zachowania nie będzie. Taka jazda to obciach, brak szacunku dla innych i dla siebie.
Moze nie wszyscy wiedzą ale po alkoholu nie mozemy jeździć nawet we własnym garażu.

Dobra.
Teraz krótki komentarz do imprezy na którą wybierałem sie min cztery lata.
Pomijając spalone plecy które do dziś mnie męczą impreza bardzo fajna.
Pomijam wszystkie kwasy o których ludzie piszą, skoro piszą coś jest na rzeczy.
Lekki chaos jeśli chodzi o konkurencje, takie odniosłem wrażenie. nie zawsze wiedziałem co sie w danej chwili dzieje.
Ustawienie samochodów wg mnie też nieco chaotyczne, przynajmniej na koniec do zbiorowego foto.
Sprzęt nagłaśniający mógłby byc nieco lepszy. Tam jest kawał pola do nagłośnienia, nie wszędzie było wszystko słychac.

Pomimo tego jestem pod wrażeniem organizacji, kupa formalności, biegania, załatwiania(ktoś już o tym pisał) kawał roboty. Kazdy kto ma trochę oleju w głowie wie że zorganizowanie czegoś takiego wymaga wiele działań.

Ogólnie, z wszystkimi minusami i plusami jestem zadowolony ze tam byłem. Wraz z dziewoją stwierdzilismy ze za rok jak Bozia da wybierzemy się ponownie.

Aha, ciekaw jestem kto mi teraz pomoze z zaspokojeniem motoryzacyjnych pragnien mojej kobiety która od dawna choruje na wóz 4x4. Terrano, Trooper, Land Cruiser, ta... ona teraz chce Analoga.

Podziękowania dla organizatorów zlotu
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 22, 2010, 09:18:00 am »

Offline Bocian_s#313

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 7254
  • Płeć: Mężczyzna
    • Borostworek niepospolity 1,8 16V
Ja jak co roku wtrąciłem swoje 3 grosze w organizację. mam nadzieję że nikt mi nie będzie miał tego za złe...
Pozdrawiam
Bocian_s#313
POLONEZ nie umiera nigdy!!
Wycisnąłem silnik jak cytrynę: 136.9KM@5140RPM i 198,1Nm@4268RPM  <shock> :d
Cytat: snikers
wierz mi, z perspektywy kogoś kto kilka lat jest na forum, męczące jest ciągłe czytanie o tym samym.

Podziękowania dla organizatorów zlotu
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 22, 2010, 21:28:20 pm »

Ania

  • Gość
Zlot - rewelacja, brak słów, żeby podziękować za tak świetną organizację  :D jedzonko wspaniałe  , aha no i oczywiście za rok mam nadzieje koszulki również w wersji damskiej   :wink:

Podziękowania dla organizatorów zlotu
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 22, 2010, 21:33:07 pm »

Offline hans

  • go hard or go home !
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 969
  • Płeć: Mężczyzna
    • ulep
Ja jestem zadowolony :P Urzędowałem z Dolnym Śląskiem :) co do organizacji bez zastrzeń
nie masz hebla w gazie?! To narazie!

Podziękowania dla organizatorów zlotu
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 22, 2010, 21:38:59 pm »

Offline Senn#1869

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1388
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez 1500C Rover 820Si MG ZS180
Wydaje mnie sie ze ilosc klubowiczow jak rowniez frekwencja na "Czereśni" swiadczy o tym ze PTK rosnie w sile a to bardzo cieszy :) Przylaczam sie do podziekowan dla organizatorow. Po czesci tez mam swoj wklad ale jest to niewspolmierne do tego czego dokonali chlopaki z czarnymi plakietkami na zlocie :) Niektorzy potrafia sobie wyobrazic ile to kosztuje czasu, pracy, wykonania telefonow, nerwow, paliwa i nie wiem co jeszcze, inni nie zdaja sobie z tego sprawy. Jedyna nagroda dla tych osob to widok jak sie ludzie potem bawia i te nedzne podziekowania :) Jeszcze raz dziekuje i zachecam klubowiczow do aktywnego wlaczania sie w organizacje za rok. Wystarczy ze ktos zadeklaruje sie do poprowadzenia jakiejs tam konkurencji i co wazne - zrealizuje to bedzie cacunio.
Były: C+1.4 K16 DOHC C1.6 K16 DOHC C+1.8 K16 DOHC Jest Polonez 1500C
Rover 820Si LPG
MG ZS180 PB
Renault Espace IV Pb

Podziękowania dla organizatorów zlotu
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 22, 2010, 21:54:50 pm »

Offline Bartekcom#1982

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1545
  • Płeć: Mężczyzna
    • 2x FSO Polonez
Mi też się podobało niestety nie brałem udziału w wielu konkurencjach przez awarię alternatora :)
Daewoo-FSO Polonez Atu Plus 1.6GSi 2001'
FSO Polonez 1.5SLE 1989'
Opel Vectra C FL Sedan 2.2DIRECT 2005'

Podziękowania dla organizatorów zlotu
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 22, 2010, 22:05:14 pm »

Offline Piotrek#1923

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 831
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO 1.4_1.6_1.8
Cytat: "hans#1950"
"Bartek_chodząca_paleta_kolorów_FSO"


O a dlaczego to ?  :wink:

Podziękowania dla organizatorów zlotu
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 22, 2010, 22:24:08 pm »

Offline Maurer

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1410
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1,6 GLI '96 LPG
I ja wreszcie, na dobre wróciłem do domu. Wielkie podziękowania dla wszystkich organizatorów, pierwszy raz bylem na zlocie i zaskoczył mnie ogrom calego tego przedsięwzięcia, pewnie nawet nie domyślam sie jak wiele pracy trzeba włozyc zeby te ponad dwieście osób miało gdzie przyjechac, co zjeść, pobawić się i wróciło zadowolone. Na pewno milo będę wspominał te Czerniewice i juz czekam na nastepne:)

Podziękowania dla organizatorów zlotu
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 22, 2010, 22:30:09 pm »

Offline SeBa

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1049
  • Płeć: Mężczyzna
  • FSOAK
    • Polonez 1.4 GTi 16V'97 i 2.0 GLI'95
    • http://www.fsoautoklub.pl
Cytat: "hans#1950"
Bartek_chodząca_paleta_kolorów_FSO

moja szkoła  :wink:  :mrgreen:
Cytat: Szymon
Rover ma jedną zasadniczą przewagę, jak po pijaku dasz w pizdę na zlocie na jakimś kretowisku to będziesz miał szacun, a z OHV cię wyśmieją, żeś wieśniak i biedak.

Auto Detailing-info PW

Podziękowania dla organizatorów zlotu
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 22, 2010, 22:31:17 pm »

Offline Bartekcom#1982

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1545
  • Płeć: Mężczyzna
    • 2x FSO Polonez
Bo walę plusowskimi numerami kolorów poloneza ze łba jak spojrzę na samochód :P
Daewoo-FSO Polonez Atu Plus 1.6GSi 2001'
FSO Polonez 1.5SLE 1989'
Opel Vectra C FL Sedan 2.2DIRECT 2005'

Podziękowania dla organizatorów zlotu
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 23, 2010, 08:51:28 am »

Offline Bocian_s#313

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 7254
  • Płeć: Mężczyzna
    • Borostworek niepospolity 1,8 16V
Cytat: "hans#1950"
Bartekcom, nie przejmuj sie! :) w przyszłym roku dasz rade! :D Dzieki za nocnego Grilla z Fistem :) i podziwiam za taką wiedzę najdrobniejszych szczegółach, jakie były w FSO, tak btw. to powinieneś mieć ksywe "Bartek_chodząca_paleta_kolorów_FSO" :P
Mnie też zaskoczył tekstem że mam zagłówki pozamieniane w moim nowym gziku... Że o kawałeczku materiału na tylnej kanapie nie wspomnę...

No i jak Bartekcom był jeszcze jakiś inny "księżycowy beż"?? na zlocie??
Pozdrawiam
Bocian_s#313
POLONEZ nie umiera nigdy!!
Wycisnąłem silnik jak cytrynę: 136.9KM@5140RPM i 198,1Nm@4268RPM  <shock> :d
Cytat: snikers
wierz mi, z perspektywy kogoś kto kilka lat jest na forum, męczące jest ciągłe czytanie o tym samym.

Podziękowania dla organizatorów zlotu
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 23, 2010, 11:06:37 am »

Offline irenka

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 56
  • Płeć: Kobieta
    • 1,6 16v
Cytat: "hans#1950"
Ja jestem zadowolony :P Urzędowałem z Dolnym Śląskiem :)

bo ze (z)Dolnym Śląskiem zawsze jest dobra zabawa ;)

i gratuluję "numerka" :D

Podziękowania dla organizatorów zlotu
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 23, 2010, 13:31:17 pm »

Offline sova

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 665
  • Płeć: Mężczyzna
  • wychowany na tylnym napędzie
    • PN Coupe--> home made
Cytat: "Dimmu_"
 .
Moze nie wszyscy wiedzą ale po alkoholu nie mozemy jeździć nawet we własnym garażu.


Aha, ciekaw jestem kto mi teraz pomoze z zaspokojeniem motoryzacyjnych pragnien mojej kobiety która od dawna choruje na wóz 4x4. Terrano, Trooper, Land Cruiser, ta... ona teraz chce Analoga.


gwoli ścisłości to o ile wiem to na własnym palcu  to moge nabombiony jeżdizc jak meserszmit czego oczywiście nie robię bo to głupota

Dimmu, baaardzo bym chciał żeby się w mojej kbicie takie pragnienie obudziło, byłoby zielone światło na następny projekt monster garażowy :-)

a i ja się cieszę że mimo krótkiej obecności pomogłem  w organizacji prowadząc "ścianę" i cieszę się że tu frekwencja nie była potężna bo byłem naprawdę padnięty :)
FSO Motoklub Polska---> www.fsomoto.xip.pl
Mercedes C180 Esprit kombi
Historia mojego PN 1,4 Coupe zaczyna się tu ->www.fsomoto.xip.pl/forum/viewtopic.php?t=1143&postdays=0&postorder=asc&start=360

Podziękowania dla organizatorów zlotu
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 23, 2010, 15:07:13 pm »

Offline kapsel

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 268
  • Płeć: Mężczyzna
    • Volvo 740
również chciałem podziękowac wszystkim którzy przyczynili sie do tego, że zlot sie odbył. ogólnie wszystko było perfekto, i niemoge sie przyczepic do czegoś konkretnego, ogólnie jeszcze raz szczere dziękuje. sova, no fakt. frekfencja zdziebke nie dopisała, moze dlatego ze niebyło narysowane bmw na scianie.  :lol:
OBRsOWO- ośrodek badawczo rozwojowy samochodów osobowych w obrowie

Podziękowania dla organizatorów zlotu
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 23, 2010, 16:37:18 pm »

Offline Seba OBR

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 501
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro (L-205) 1.8 16V
    • OBR Garages
Ja też dziękuję za zlot. Było przyjemnie, placyk też był super, choć pozostał sentymant do starego miejsca i sceny, poza tym na mniejszym placyku tez było ok bo w kupie jakoś tak weselej było ;) dużym zaskoczeniem dla mnie były pucharki. jakbym wcześniej wiedział że będą, to przyjechałbym na zlot autem i przynajmniej w CA te I miesce zdobył :P na pewno przyjade za rok, na pewno poldkiem, a z jakimi modyfikacjami... tego nie wie nikt  :D

Podziękowania dla organizatorów zlotu
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 23, 2010, 18:04:08 pm »

Offline Multec

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3762
  • Płeć: Mężczyzna
    • E46 325Ci | ROVER 45 1.8 | C+ 98 | Caro 1996 1.6 16V
Cytat: "hans#1950"
Bartekcom, nie przejmuj sie! :) w przyszłym roku dasz rade! :D Dzieki za nocnego Grilla z Fistem :) i podziwiam za taką wiedzę najdrobniejszych szczegółach, jakie były w FSO, tak btw. to powinieneś mieć ksywe "Bartek_chodząca_paleta_kolorów_FSO" :P


A na mnie tak nigdy, nie powiedziałeś.  :evil: Muehehhe.
Moja szkoła !

Również dziękuje wszystkim, było fajnie, mimo, że nie było mnie w niedzielę. Nadrobi się za rok.  :P
 :)  :)
Przy okazji zapraszam na zlot FSO AK w Lublinie. www.zlot.fsoautoklub.pl  :D
"JAZDA PRÓBNA" c.d nastąpi...

Podziękowania dla organizatorów zlotu
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 23, 2010, 19:18:40 pm »

Offline Dimmu_

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 129
  • Płeć: Mężczyzna
    • PN 1983
    • CzyszczenieAuta - Kompleksowa Kosmetyka Samochodowa
Cytat: "sova"
gwoli ścisłości to o ile wiem to na własnym palcu to moge nabombiony jeżdizc jak meserszmit

Nie wiem jak to jest z jazdą na palcu :P  ale :
Cytuj (zaznaczone)
Art. 178a. § 1. Kto, znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, prowadzi pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2

Nie mozna nigdzie.

Podziękowania dla organizatorów zlotu
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 23, 2010, 20:06:34 pm »

Offline Maurer

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1410
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1,6 GLI '96 LPG
Nie można "w ruchu lądowym..." a to jeszcze nie oznacza że nigdzie.

Podziękowania dla organizatorów zlotu
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 23, 2010, 20:30:15 pm »

Eddek

  • Gość
Bedac maruda, PoRD ma zastosowanie tylko do drog publicznych i terenow panstwowych, co ostatnio udowodnili mieszkancy Lodzi, ktorzy mieli prywatny kawalek ulicy w centrum miasta i Policja nic nie miala do gadania na brak ograniczenia predkosci :)