Autor Wątek: KJS Bircza (Podkarpacie)  (Przeczytany 21315 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: KJS Bircza (Podkarpacie)
« Odpowiedź #60 dnia: Marzec 07, 2011, 15:25:51 pm »

fajek82

  • Gość
Ogólnie KJS w Birczy, 6 marca 2011 był bardzo ciekawą imprezą zwłaszcza że zostały wykorzystane próchniejące i zardzewiałe uliczki poza centrum. Jednak dochodziły mnie słuchy że mało się działo na rynku i nie było co oglądać. W poprzednich edycjach KJS Bircza zawsze większość odcinka "rynkowego" odbywała się na parkingu także widzowie mieli co widzieć. W naszym wydaniu tym razem nie było żadnych błędów (poza niespodziewaną chęcią wjazdu w pocztę i wysłania pocztówki ;) na pierwszym odcinku w rynku). Niestety przy drugim odcinku "Wola", już na wylocie do mety po beczce, zawiodła skrzynia i drugi bieg nie chciał wskakiwać. Resztę rajdu przejechaliśmy na 1 biegu. Momentami tylko wrzucaliśmy dwóję trzymając drążek trzema rękami :)  Na After Party na rynku mieliśmy inne zamiary ale niestety założenie letniej opony na palenie okazało się błędem no i nie pękła :( Ale mimo to narobiliśmy sporo smrodu :D

Odp: KJS Bircza (Podkarpacie)
« Odpowiedź #61 dnia: Marzec 07, 2011, 20:27:32 pm »

Offline Smar

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 135
Ja dodam że nieoficjalną klasę FSO wygrał Rafał z Pawłem (patrz post wyżej). Gratki! Co by było jakby jechali z pięcioma biegami... ;)
Drugi był Maciek a My 6 s. za nim (chyba najgorszy do tej pory kjs w moim wykonaniu - masa błędów :( Nawet freestajlowe upalanie na koniec było bez weny, przyczepności i w ogóle jakieś takie nijakie)
Caro 1.5 GLI ("Zielony" - poległ); Caro 2.0 GLE (Poldoford - poszedł w świat); Caro 1.9D (Klekot - sprzedany); Caro 2000 DOHC (Czarny - poległ); Borewicz 2000 DOHC ("Czarnobyl"- jeździ u Hoffmana );
Caro 1.6 16v (Groszek)

Odp: KJS Bircza (Podkarpacie)
« Odpowiedź #62 dnia: Marzec 07, 2011, 23:00:27 pm »

fajek82

  • Gość
Powiem szczerze, że lotnisko rozwaliło chyba wszystkich. Na youtube jest filmik z on-board jednej z załóg w której pilot na nawrocie powtarzał kilka razy kierowcy: "powoli, spokojnie" no ale nawet przy spokojnym pokonywaniu nawrotu autko jechało na przód i nic się nie dało z tym zrobić. No chyba że ktoś jechał na kolcach :)

Kuba: gdy siadła nam "dwójka" przypomniałem sobie Twoje słowa, kiedyś tam wypowiedziane: " to jeszcze wam skrzynia nie padła?? ..." Doczekała się w końcu emerytury :D Takie są jednak uroki tego sportu. Sprzęt wiecznie żywy nie będzie. Jednak mimo to i dla Ciebie i Maćka wielki szacunek za jazdę i umiejętności!

Odp: KJS Bircza (Podkarpacie)
« Odpowiedź #63 dnia: Marzec 09, 2011, 13:40:30 pm »

Offline Smar

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 135
Rafał wasze onbobardy chyba mówią wszystko o zajebistości prób w Birczy - http://www.youtube.com/watch?v=UiNMz19LQHY  (3:45 widać co się działo na lotnisku - 5km/h i i tak nie dało się utrzymać na trasie :D)
Caro 1.5 GLI ("Zielony" - poległ); Caro 2.0 GLE (Poldoford - poszedł w świat); Caro 1.9D (Klekot - sprzedany); Caro 2000 DOHC (Czarny - poległ); Borewicz 2000 DOHC ("Czarnobyl"- jeździ u Hoffmana );
Caro 1.6 16v (Groszek)

Odp: KJS Bircza (Podkarpacie)
« Odpowiedź #64 dnia: Marzec 09, 2011, 18:16:33 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Mężczyzna
Który fanatyk mi posty kasuje, wrzuciłem tu filmy z ostatniej Birczy które znalazłem i komu to przeszkadzało.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: KJS Bircza (Podkarpacie)
« Odpowiedź #65 dnia: Marzec 09, 2011, 23:05:53 pm »

fajek82

  • Gość
Lotnisko dało popalić. Nawet spokojna jazda nie dawała żadnych konkretnych rezultatów. Siła natury ! :)

Odp: KJS Bircza (Podkarpacie)
« Odpowiedź #66 dnia: Marzec 11, 2011, 08:43:58 am »

Offline pies

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 250
  • Płeć: Mężczyzna
Dlaczego mnie ni było? Bo nie mam zakichanych zimówek! Ale spox oglądałem was w akcji i wcieliłem się w rolę dopingującego kibica.
był 2xPN Caro 1.6GLI, Caro+ 1.6GLI,
Atu+ 1.6GSI:  http://www.polskajazda.pl/Samochody/FSO/Polonez_ATU/9573
Jest: PN Caro->Borek 1.6 K16 -> 1.8 K16:  http://www.polskajazda.pl/Samochody/FSO/Polonez_Caro/85927