Autor Wątek: -= LINKowisko =-  (Przeczytany 1296598 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5960 dnia: Czerwiec 16, 2018, 23:19:23 pm »

Offline mati_lecha

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 564

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5961 dnia: Czerwiec 16, 2018, 23:29:25 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5075
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Niezła akcja, jak na nasz  kraj.Ale prawo powinno pozawalać na odstrzelenie gościa na miejscu, skoro wina jest bezsprzeczna.
A zmieniając temat, zajrzyjcie do naszego kolegi na kanał.Nie będę tu wrzucał linka, bo to chyba zabronione, ale znowu nam się dostało.Zostałem wrzucony do jednego worka z KGB i innymi  ;-| Chyba się potnę   ;p

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5962 dnia: Czerwiec 17, 2018, 01:10:19 am »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4632
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Ło panie, człowiek wyjedzie na parę dni, a tutaj takie coś mnie ominęło. Jakoś przegapiłem, że Tomekk wyzbywa się wszystkiego, jestem trochę w szoku :/. Ciekawe, w czyje ręce, i czy w ogóle, trafią niektóre egzemplarze. I czy coś jednak z polonezów w kolekcji zostanie.

Już abstra"ch*"ąc od trwającego prawie 17 minut filmiku, który zawiera głównie jedno przesłanie "mnie stać, was nie, jesteście dla mnie śmieciami, jestem prawie jak testoviron hehe, tylko mniej zabawny bo żeby wrącić do filmiku coś zabawnego, trzeba być inteligentnym"  <lol2>
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2018, 01:23:12 am wysłana przez daniel22 »
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5963 dnia: Czerwiec 17, 2018, 10:01:47 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6571
  • Płeć: Mężczyzna
Filmik z zatrzymania kierowcy TIRa:
https://m.youtube.com/watch?v=qnlXCmfnpPw
https://m.youtube.com/watch?v=kpmijTYoNpI

Ziobro mu ułaskawi za patriotyczne malowanie szoferki, pewnie matka była agentem SB.

A zmieniając temat, zajrzyjcie do naszego kolegi na kanał.Nie będę tu wrzucał linka, bo to chyba zabronione, ale znowu nam się dostało.Zostałem wrzucony do jednego worka z KGB i innymi  ;-| Chyba się potnę   ;p

Po co skoro człowiek ma urojenia i twierdzi rzeczy które sam wymyśli, jak z tym olejem mineralnym.
Za chwilę się dowiem że Multec jest specjalistą od XUDa, ja jeżdżę Syreną którą tankuję olejem opałowym, a KGB jest agentem KGB.
Do tego typ jest dumny z ordynarnego gescheftu jakby wynalazł szczepionkę na raka.
W sumie nie ma się co dziwić skoro mając egzemplarz w posiadaniu, nie potrafił nawet skumać jak pracuje wieszak resora piórowego póki mu tego nie rozrysowałem.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2018, 10:41:45 am wysłana przez banned »
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5964 dnia: Czerwiec 17, 2018, 10:51:47 am »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Oglądnąłem sobie. Kurczę, nawet o mnie wspomniał. Nie wiedziałem, że jestem w jego typie. <lol2>

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5965 dnia: Czerwiec 17, 2018, 16:17:04 pm »

Offline BialySC

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 121
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro Plus
O kurde co za ziomek. Wyrazisz swoje zdanie z ktora zgodzi sie  90 % spoleczenstwa a tu gosc chce cie lac po mordzie. Dziwie sie ze on taki bogaty to czemu nie kupi calej tej kolekcji od Tomka. A tak wogole to co wy mu zrobiliscie ze on tak was hejtuje ? Ogolnie mam szacunek dla goscia za cala pasje do Fso ale zeby tak gnoic ludzi zza monitora... ;-|

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5966 dnia: Czerwiec 17, 2018, 16:24:36 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6571
  • Płeć: Mężczyzna
A tak wogole to co wy mu zrobiliscie ze on tak was hejtuje ? Ogolnie mam szacunek dla goscia za cala pasje do Fso ale zeby tak gnoic ludzi zza monitora... ;-|

Przecież widziałeś co było z olejem. 7 czy 9 stron na głównej stronie gdzie wszyscy piszą żeby lać syntetyczny, a on twierdzi że każemy lać mineralny (a ten wątek czytał bo nawet pokazywał na filmie fragmenty które pasowały do jego tezy że patrzymy tylko na cenę, jak na ironię cytował fragment w którym pisałem że nie warto kupować Orlena). Już mówiłem jak to się fachowo nazywa kiedy ktoś ma fakty przed oczami a ze świętym przekonaniem twierdzi coś przeciwnego, nie będę się powtarzał.

Dodam tylko że w tych okolicznościach w sumie cieszę się że jestem biedny, bo to znaczy że jestem w tej samej lidze co Sokrates, Wittgenstein i długie lata Einstein, a bogaty był m.in. Adolf Hitler :]
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5967 dnia: Czerwiec 17, 2018, 18:39:16 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4632
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG

Przecież widziałeś co było z olejem. 7 czy 9 stron na głównej stronie gdzie wszyscy piszą żeby lać syntetyczny, a on twierdzi że każemy lać mineralny (a ten wątek czytał bo nawet pokazywał na filmie fragmenty które pasowały do jego tezy że patrzymy tylko na cenę, jak na ironię cytował fragment w którym pisałem że nie warto kupować Orlena).

Dokładnie. Parę stron na których tłukłem, że do PN warto lać w dzisiejszych czasach tylko i wyłącznie dobry syntetyk, ale on swoje, że tutaj się propaguje jazdę na oleju do zawiasów w technologii sprzed 30 lat <lol>. To samo było też z wieloma innymi wątkami, to jest po prostu jakaś choroba psychiczna, naginanie rzeczywistości, jakaś forma zemsty za to, że dostał tutaj bana. Strasznie mnie to bawi, tym bardziej, że niektórzy oglądają te jego filmy i naprawdę myślą, że tak jest. Jeszcze kilka takich filmów i mu się znudzi, jego "fanom" również, bo ile się można śmiać z któregoś youtubowego skrzyżowania Testovirona z Józkiem z Kobierzyna i słownictwem Pietrka Kogucika.
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5968 dnia: Czerwiec 17, 2018, 20:05:32 pm »

Offline Grizli

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1803
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez
Gość naprawdę musi udać się do specjalisty.Chłopiec z dworca Zoo.Takie rzeczy sie już leczy nie wiem na co czeka.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5969 dnia: Czerwiec 18, 2018, 23:19:51 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13824
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
Udziela się jeszcze tutaj na forum? Jaki ma nick?
tego nie zgadniesz dopoki nie napisze 3 do 5 postow
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5970 dnia: Czerwiec 18, 2018, 23:36:20 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3124
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
Cwaniaczek, wpuścił film w 480p, żeby na jaw nie wyszła jego 51. forumowa "twarz". Ale prędzej czy później się ujawni, tego typu typy nie zmieniają sposobu myślenia, a co z tego wynika sposobu uzewnętrzniania swoich myśli w postaci słowa pisanego/mówionego.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2018, 23:52:59 pm wysłana przez Gomulsky »

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5971 dnia: Czerwiec 19, 2018, 15:27:55 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5075
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
No cóż, jak widać, stan konta nie zawsze odzwierciedla stan umysłu.Jak można mieć bliźniego za gówno tylko dlatego, że ma mało kasy? Przecież ja wyraźnie napisałem, że pomimo niby abstrakcyjnej ceny za tego GTI, to bym go kupił, gdybym tylko dysponował odpowiednią gotówką.Tego już jakoś nie zacytował, bo nie pasowało do jego teorii.Nadawał by się na polityka, albo dziennikarza, bo oni najlepiej potrafią właśnie wyciągać z kontekstu "odpowiednie" fragmenty wypowiedzi i naginać je do swoich potrzeb.Jakoś nie zieje hejtem wobec wiadomej fejsbukowej grupy, na którą wczoraj zajrzałem i jest tam kupa komentarzy odnośnie kombi i GTI. Można się przestraszyć.U nas, to przecież właściwie nikt nie pisał nic niestosownego, a najostrzejsza z wypowiedzi, to była o tym "typowym handlarzu" Tam, to piszą o chorobie umysłowej, przećpaniu itd. "Polecam" lekturę.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5972 dnia: Czerwiec 19, 2018, 15:35:18 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3124
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
Która to grupa?

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5973 dnia: Czerwiec 19, 2018, 15:58:14 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5075
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Ta najsłynniejsza,  o której wspomnieli w Nosaczach Polskości.  :-)

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5974 dnia: Czerwiec 19, 2018, 16:49:36 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3124
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi

Janie Pawle... Ogólnie trzeba przyznać, że poziom to tam raczej za wysoki nie jest. I faktycznie wygląda to jak internet w "najlepszych czasach"  ]:->

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5975 dnia: Czerwiec 19, 2018, 17:00:57 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13824
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
Zostałem wrzucony do jednego worka z KGB i innymi
nie wiem co mu takiego zrobilem, ze miesza mnie z blotem ;]


O kurde co za ziomek. Wyrazisz swoje zdanie z ktora zgodzi sie  90 % spoleczenstwa a tu gosc chce cie lac po mordzie.
zauwaz taka ciekawostke, ze przywala sie do Ciebie pouczajac,ze to sprawa agenta Tomka K. co zrobi ze swoimi samochodami, za ile sprzeda i z jakich powodow,
a pozniej dodaje,ze sam nie wie, co mu (agentowi) odjebalo, ze wystawil na sprzedaz,
normalnie rozdwojenie jaźni

ciekawe, czy wie kim jest agent Tomek K. skoro tak ochoczo nazywa kogos, kogo (chyba) lubi ?
normalnego czlowieka podejrzewalbym o niewiedze,ale z tym osobnikiem to cholera wie - moze to specjalnie,
sam adresat ksywy moze sie poczuc urazony, ze jakis typ z yotuba wyzywa go od męskich dziwek
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2018, 17:02:52 pm wysłana przez KGB »
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5976 dnia: Czerwiec 19, 2018, 17:34:45 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Ciekawe, czy ci, o których wyraża się pochlebnie, uważają ten fakt za powód do dumy, czy raczej wstydu - bo dyplomatycznie milczą na ten temat.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5977 dnia: Czerwiec 19, 2018, 18:08:11 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6571
  • Płeć: Mężczyzna
Ciekawe, czy ci, o których wyraża się pochlebnie, uważają ten fakt za powód do dumy, czy raczej wstydu - bo dyplomatycznie milczą na ten temat.

Na moje wyczucie to typki koło 12-20 lat w rodzaju tych którzy akurat przed maturą muszą się schlać i zdawać ją na kacu.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5978 dnia: Czerwiec 19, 2018, 19:42:23 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5075
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Raczej mp79 chodziło o jego wypowiedź, odnoście "trzech, czy czterech osób na forum, którym może z czystym sumieniem podać rękę" czy jakoś tak, bo nie pamiętam już.Tylko ciekawe, czy te osoby wiedzą, że to o nich mowa? Nigdy nie rozumiałem ludzi, którzy coś oglądają, czytają, czy też przebywają w miejscach, których nie lubią, nie podobają im się itd. masochiści jacyś, czy jak? Stara zasada mówi, że żeby coś skrytykować, czy też w tym przypadku, zmieszać z błotem, trzeba się z tym najpierw zapoznać, ale bez przesady.

Janie Pawle... Ogólnie trzeba przyznać, że poziom to tam raczej za wysoki nie jest.
No, porażające to jest.Raz tam widziałem, jak ktoś wrzucił zdjęcie poloneza zaje*anego po podłogę w jakieś łące, bo chłopak chciał podriftować i nie przewidział, że mróz go zrobi w uja i popuści.
Ale o dziwo, widziałem tam kilka nazwisk, które raczej kojarzę z forum, więc jednak i nasi tam byli.Cóż, pośmiać się każdemu wolno.
nie wiem co mu takiego zrobilem, ze miesza mnie z blotem
To samo pomyślałem, gdzie mi do Ciebie.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5979 dnia: Czerwiec 19, 2018, 19:55:41 pm »

Offline Grizli

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1803
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez
Tomek ma psychofana czas zacząć sie bać;)