Autor Wątek: Obniżanie poloneza  (Przeczytany 13798 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Obniżanie poloneza
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 22, 2007, 11:31:06 am »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13828
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
Alien#174,
przeciez tlumik z GLE jest przelotowy
co ty chcesz tam rure wstawic ?
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Obniżanie poloneza
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 22, 2007, 13:30:16 pm »

Offline G.T.

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 900
no raczej Dasko trzebabedzie jakas rułke wspawac :mrgreen:

Obniżanie poloneza
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 23, 2007, 17:54:44 pm »

gucio

  • Gość
a koniecznie trzeba spawać? są przecie takie specjalne złączki. w skodzie felicji początkowo od katalizatora do tylnego wydechu było wszystko zespawane a jak komuś tłumiki wyexploatowały się to kupował tłumiki i złączkę. odcinało się za katem rure i montowało złączkę a dalej nowe tłumiki. nie pamiętam jaka średnica tam była. może złączka wytrzymałaby.

Obniżanie poloneza
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 23, 2007, 22:46:41 pm »

Offline BARTEK1925

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 4230
  • Płeć: Mężczyzna
  • 000086
    • Laguna I kombi 1.8 + sekwencja 2000 r.
ja mam w poldziofordziarzu układ z DF-a przejściówki. Gdybym założył pierwszy od GLE (duży przed mostem) zrobiłoby się głośniej
Paździoch 2.0 OHC ford 1990 r - 2003/2016 r. auto odjechało 14.05.2016 do nowego domu.
A codziennie granatowe Mondeo kombi MK1 1.6 + LPG - zwany też czołgiem-sprzedany wrzesień 2017
Obecnie: Laguna 2000 r. kombi 1.8 + sekwencja
             Berlingo 2008 r. I lift 1.6 + sekwencja

Obniżanie poloneza
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 27, 2007, 21:40:25 pm »

Cycu_E30

  • Gość
z tylu spodiealem sie wiekszej gleby .

Obniżanie poloneza
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 27, 2007, 22:46:00 pm »

Czekerando

  • Gość
Dla mnie bąba ! Jest zajefajnie, tak ma byc przod nizej niz tył.Tez sie przymierzam do gleby ale jakos sie nie moge przełamac co do ciecia tych springow.

Obniżanie poloneza
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 27, 2007, 23:43:51 pm »

e_gregor

  • Gość
G.T._092 rewelacja!!!

Cycu, z całym szacunkiem ale zaczynasz robić się nudny ze swoim wiecznym czepianiem sie wszystkiego. Chcesz konkurować z KGB? (pozdro dla KGB)

Mam pytanko:
Czy poldek caro diesel (nie truck) miał takie same sprężyny jak poldki benzynowe?

Obniżanie poloneza
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 28, 2007, 07:52:30 am »

Cycu_E30

  • Gość
Cytat: "e_gregor#1917"
Cycu, z całym szacunkiem ale zaczynasz robić się nudny ze swoim wiecznym czepianiem sie wszystkiego. Chcesz konkurować z KGB? (pozdro dla KGB)
hehe , nie podlizuje sie jak to robi wieksozsc uzytkownikow, poprostu wyrazam swoja opinie, z tego co mowil GT spodziewalemsie wiekszej gleby, a jak Ty chcesz czepiac sie mnie w sprawie tamtego posta - przeczytaj pare wczesniejszych moich w tym temacie i dopiero udzielaj sie.

[ Dodano: 2007-04-28, 08:01 ]
Cytat: "cycu"
GT gleba fajna "wywazona" ze tak powiem, akurat na polske

nie bede pisal ze to ble i to ble, sam gleby nie mam i Twoja szczerze mi siępodoba, sam planuje po wakacjach mniejwiecej taki sam rodzaj gleby,


ale zebys za bardzo nie obrosl w piórka WIDYWALEM LEPSZE  :mrgreen:  :mrgreen:  
bedzie Ci prosciej, czepiam sie?

Obniżanie poloneza
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 28, 2007, 11:04:21 am »

Offline G.T.

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 900
maras, ja mam za małe ET i przez to kola sa fest na zewnatrz :mrgreen:  poza tym ta wysokosc mi pasuje, a jak sie komus nie podoba, to ma prawo do tego , ja i moj samochod to nie zupa pomidorowa,zeby wszystkim smakowac i sie podobac 8)


poza tym, najpierw niech krytycy maja zrobione lepiej,a pozniej niech sapią. Jak odczujesz jak sie jezdzi obnizonym autem i ile jest problemow z uzytkowaniem takiego auta to zrozumiesz

Obniżanie poloneza
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 28, 2007, 11:31:32 am »

Cycu_E30

  • Gość
Cytat: "G.T._092"
poza tym, najpierw niech krytycy maja zrobione lepiej,a pozniej niech sapią. Jak odczujesz jak sie jezdzi obnizonym autem i ile jest problemow z uzytkowaniem takiego auta to zrozumiesz
jesli tobylo do mnie to - wiem,jezdzilem i to (nie mam tuzamiaru wszczynac klotni :!: ) wiele wiele bardziej zglebionymi , no tyle ze to nie byly polonezy.

pisalem juz w poscie na 5 stronie cos prawda? nie chce mi sie tego przytaczac :/

Obniżanie poloneza
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 28, 2007, 12:45:24 pm »

gucio

  • Gość
nie rozumiem tej sprzeczki. auto wygląda fajnie i przedewszystkim ma się podobać właścicielowi. proponuję teraz przemyśleć w jaki sposób można zmodyfikować wydech aby nie czepiał i żeby przegląd przeszedł.

Obniżanie poloneza
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 28, 2007, 13:28:21 pm »

Offline G.T.

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 900
maras, do ciebie nic nie mam, tylko Cycek mi cos tutaj buczy.
Cycus gdybys nie zauwazyl to w polonezach problemem jest wydech, bo wisi okropnie nisko i mysle ze porownywanie gleby w innym aucie z polonezem jest conajmniej bez sesnu, pojezdzij zglebionym poldem to sie dowiesz o co mi chodzi, bo pierdolic to kazdy potrafi ,a robic sie nikomu nie chce

Obniżanie poloneza
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 28, 2007, 20:16:54 pm »

Cycu_E30

  • Gość
G.T._092, cholera jasna, chodzilo mi o to ze tyle szumu i w efekcie nieduza gleba

nie prowonuje jej do innych aut zglebionych, jak juz pisalem podoba mi sie ta twoja.

Obniżanie poloneza
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 29, 2007, 01:38:20 am »

Offline G.T.

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 900
skoro dla ciebie 50-60 mm to nieduzo to przepraszam, bo z tego co sie orientuje do innych aut sprzedaja zestawy
30/30
40/30
60/30
80/40

wiec moja gleba chyba sie znajduje tak po srodku, poza tym jak zrobisz nizsza przy felgach o tych parametrach to bedzie wielki szacun z mojej strony

Obniżanie poloneza
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 29, 2007, 18:16:55 pm »

Sali

  • Gość
G.T._092, wg mnie to tez bardzo duzo i jest pięknie  :D i jest OK

Obniżanie poloneza
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 30, 2007, 00:23:09 am »

Offline jimo#1921

  • Administrator
  • Wiadomości: 3412
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro 1.6 16V
mnie sie podoba, nie jezdziem jeszcze obnizonym poldem :(.. moze jak poznam empirycznie walory to i u siebie bym cos takiego zafundowal.
  • Prowadzę dystrybucję wysyłkową gadżetów FSO-PTK! Podkładki pod tablice rejestracyjne (1-/2-rzędowe), latarki LED/otwieracze/breloki, naklejki... Zapraszam do kontaktu na PW.
Pozdrawiam Michał aka jimo
"A"It's a hundred and six miles to Chicago, we've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses."
Były: A+ 1,6ohv; C 2.0dohc;V 745; A 1,8 K4F; YP250; C+ 18K4F; N126N
Są: C 16K4F; FZ6 SAHG; "pierdziawka", 3.6V6;

Obniżanie poloneza
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 01, 2007, 23:30:32 pm »

STRATOS poldi

  • Gość
GDZE MOGĘ KUPIC DŁUZSZE ODBOJNIKI bo ktoś tu pisał ze coś one dają a i jescze mam sprezyny od tracka i mam anowe amortyzatory jak je dam do utwrdzenia to beidze twradzy ??? sprezyna jest ucieta o 2.5 zwoja chopdiz mo oto zeby lepiej isę tzymał na zakretach jak to zorbic opiszcie pokojeji prosze pozdro

Obniżanie poloneza
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 01, 2007, 23:37:03 pm »

Offline G.T.

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 900
kolego tutaj jest wszystko opisane po kolei , wejdz tylko na pierwsza strone tego tematu. a co do odbojnikow, to ja mam z przodu obciete, jedyne co one daja to przeniesienie ugiec na bude, co nie wplywa pozytywnie przy niskim zawieszeniu na jej zywotnosc

Obniżanie poloneza
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 06, 2007, 22:38:41 pm »

Offline Van

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
    • LANOS 00 1.4 16v
Widziałem autko GT i bardzo miło to wygląda i jeździ, choć dla mnie jeszcze trochę za mięciutkie :P no i ma minimalnie niżej od mojego. JA tylko poproszę dokładny przepis wywijania rantów na błotnikach :P

Obniżanie poloneza
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 07, 2007, 00:56:19 am »

maras

  • Gość
Cytat: "Van#1860"
JA tylko poproszę dokładny przepis wywijania rantów na błotnikach :P

Lepiej (szybciej  :P) dołożyć odbojów, ciekawe tylko jak na to trwałość mojego nadwozia :roll:
Nadkola(ten wewnętrzy rant) podciołem o 1cm i jeszcze mi czasem otarło  :?