Autor Wątek: Butla LPG, a tylna lampa  (Przeczytany 8628 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Butla LPG, a tylna lampa
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 22, 2005, 14:49:39 pm »

Offline polmo

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 111
Co prawda to prawda!! Podobny problem jest tez z workiem na plyn do spryskiwaczy tylnych - a rozwiazanie proste. Podczas montazu LPG poprosic o wpuszczenie w worek gumowego przewodu przez ktory mozna nalac plyn.

Butla LPG, a tylna lampa
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 08, 2006, 03:25:38 am »

ddobry#1564

  • Gość
niepekaj i rozkrecej byle bys zaduzo z nia nielatal po bagazniku. co do poziomowania to przed poluzowaniem zaznacz  sobie  na butli i na tasmie mocujacej. pamietaj o zakreceniu  zaworu na butli i tak nawszelki wypadek nierub tego z papierosem w ustach :)

Butla LPG, a tylna lampa
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 24, 2006, 16:07:08 pm »

Miłosz

  • Gość
MNie tam za bardzo ona nie przeszkadzaani do wymienieia ?wiateł ani do wlania płynu do spryskiwaczy, ponieważ biore wężyk szczykawke i wlewam i od czasu do czasu sprawdzam czy nie przelałem  :roll:  :roll:  :lol:

Butla LPG, a tylna lampa
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 28, 2006, 17:53:49 pm »

ajk#1212

  • Gość
Teraz kombinik nad tym zebt butle z gazem opuscic na wysokosc baku bak wywalic i wsztawic dzies z boku taki mały 10-15 litrowy a kolo zapasowe odstawic na swoje miejsce  

 
Ja tam mam butle w kole:P chyba 41l. ale nie bede sie  klucił  wchodzi ok 37l paliwka :P. Baku juz dawno nie ma heheheh.
Zrobilem sobioe 2,5 litra zbiornbiczek na benzynke.:P  Zastosowalem zewnetrzna pompke paliwa od HONDY CRX heheh . latwieksza w montazu :P. Wszystko dziala bez zazutu:P Zrobilem  odcinke pompki na przekazniku i jak  gazik chodzi to pompka sobie odpoczywa :P. 2,5l nie za duzo ale na odpalanie wsam raz, i dojachac mozna  do stacji jak  gazu zbraknie :)  
A co do kola zapasowego to sprawilem sobie dojazdowke i zrobilem jak w  Skodzie  mocowanie   pod samochodem zamiast baku .
Nie za czesto   je sciagam ale jak pada deszczycho a ja zlapie kapcia ehhhhhhhh. ale kolo jest i jak cos to nie stoje bezczynnie tylko smigam .:P:P:P:P:P

Butla LPG, a tylna lampa
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 28, 2006, 20:31:08 pm »

thomas#1840

  • Gość
Cytat: "BTM"
ale tu nie chodzi o zmiane wczesnijszych ustalen - jak mozna zamontowac butle tak ze sie nie da dostac do swiatel podczas gdy za butla jest pol metra bezuzytecznego wolnego miejsca? (moja butla ma 35l)



a jak można odebrać z warsztatu tak zrobione auto  ;) , ludzie u?miechnijcie się czasem do lustra a potem próbujcie narzekać , nie bedziecie mieli na co  ;)  8)