Autor Wątek: Warsztaty w Kuj-Pom  (Przeczytany 3923 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Warsztaty w Kuj-Pom
« dnia: Lipiec 16, 2011, 15:46:30 pm »

Offline wiking

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 104
  • Płeć: Mężczyzna
    • 1.5 GLE
Wątek o charakterze informacyjnym. Można tu pisać - polecać lub zdecydowanie odradzać warsztat, w których naprawialiście Wasze auta w naszym regionie. Najlepiej podajcie też adres - miasto i ulicę, aby można łatwo zidentyfikować takie miejsce. Można też uzasadnić ocenę warsztatu.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 16, 2011, 15:49:29 pm wysłana przez wiking »

Odp: Warsztaty w Kuj-Pom
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 16, 2011, 15:52:22 pm »

Offline wiking

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 104
  • Płeć: Mężczyzna
    • 1.5 GLE
To najpierw ja: Warsztat mieszczący się na ulicy Lipnowskiej w Toruniu, a konkretnie na końcu tej ulicy przy torowisku.
Ocena beznadziejna, 2 miesiące trzymania auta, mówił, że naprawił wiele rzeczy i za to słono skasował, po dotarciu na stację kontroli pojazdu okazało się, że nic nie zrobił...

Odp: Warsztaty w Kuj-Pom
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 18, 2011, 11:29:41 am »

Offline Pawel1989

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 148
  • Płeć: Mężczyzna
Ja serwisuję auto jak nie daję sobie z czymś rady w "Auto Marek Bis" w Bydgoszczy na ul. Marcina Orłowity 25. Warsztat wg. mnie jest tani. Przy większych naprawach bądź wymianach można się dogadać i trochę z ceny zjechać, bądź oni sami pojadą i sprowadzą części po cenach hurtowych.  Ja jestem zadowolony.
Wcześniej robiłem autko też w Bydgoszczy ul. Cmentarna 1.

Oba warsztaty godne polecenia.

Odp: Warsztaty w Kuj-Pom
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 22, 2011, 00:27:08 am »

Offline Pawel1989

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 148
  • Płeć: Mężczyzna
W Bydgoszczy na Nasypowej 5 jest warsztat samochodowy specjalizujący się w naprawach Daewoo - FSO. Taka mała ciekawostka.

Odp: Warsztaty w Kuj-Pom
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 22, 2011, 05:53:34 am »

Offline hans

  • go hard or go home !
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 969
  • Płeć: Mężczyzna
    • ulep
ciekaw jestem czy silniki rovera też robią. Ja ze swojej strony mogę odradzić warsztat Samochodówki.
nie masz hebla w gazie?! To narazie!

Odp: Warsztaty w Kuj-Pom
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 22, 2011, 11:24:41 am »

Offline jimo#1921

  • Administrator
  • Wiadomości: 3412
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro 1.6 16V
  • Prowadzę dystrybucję wysyłkową gadżetów FSO-PTK! Podkładki pod tablice rejestracyjne (1-/2-rzędowe), latarki LED/otwieracze/breloki, naklejki... Zapraszam do kontaktu na PW.
Pozdrawiam Michał aka jimo
"A"It's a hundred and six miles to Chicago, we've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses."
Były: A+ 1,6ohv; C 2.0dohc;V 745; A 1,8 K4F; YP250; C+ 18K4F; N126N
Są: C 16K4F; FZ6 SAHG; "pierdziawka", 3.6V6;

Odp: Warsztaty w Kuj-Pom
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 22, 2011, 11:37:19 am »

Offline Pawel1989

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 148
  • Płeć: Mężczyzna
To ja wiem, że to nie jest ASO :D, ale na szyldzie przed warsztatem mają "specjalizacja Daewoo - FSO".
Nie wiem czy robią tam poldorovery by trzeba zadzwonić, jeszcze nigdy tam nie byłem, jednakże z tego co ostatnio widzę jeżdżąc tą trasą to ruch tam mają spory.

Odp: Warsztaty w Kuj-Pom
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 22, 2011, 13:37:22 pm »

Offline radosław91

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 551
  • Płeć: Mężczyzna
  • Aktualnie posiadany: PN caro+ '99 1.6 GLi
ciekaw jestem czy silniki rovera też robią. Ja ze swojej strony mogę odradzić warsztat Samochodówki.
potwierdzam warsztaty ZSS omijajcie szerokim łukiem... im dalej od nich tym lepiej.
Powered by Lpg.

Odp: Warsztaty w Kuj-Pom
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 23, 2011, 11:42:29 am »

kodzik

  • Gość
na pewno nie są aso: http://www.fso-sa.com.pl/pl-PL/bydgoszcz.html :P
Bibmot Mielec polecam tak jak warsztat na Smykowie w Chorzelowie jak by co to pytajcie o p. Marka i Andrzeja Mazur