Autor Wątek: Podkarpacki Piknik FSo 2012 - czyli koniec świata w bieszczadach  (Przeczytany 9561 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Podkarpacki Piknik FSo 2012 - czyli koniec świata w bieszczadach
« dnia: Wrzesień 19, 2011, 00:22:04 am »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
Drodzy Panowie, Panie, Siostry, Bracia, Kuzyni, Kuzynki, Ciotki i wujkowie, Babcie dziadki i inne wynalazki.


Tradycyjnie już jak co roku, z piekła rodem sam Diabeł planuje zgotować Wam drodzy Forumowicze piekło na ziemi. Niestety jako że siły nadprzyrodzone czyli bieszczadzkie anioły Biesów w to jakże grzeczne towarzystwo nie wpuszczą, w mej osobie sam diabeł się zadomowił i co w jego głowie się narodziło - jakem ""kurczaki" diabeł" przekazuję:

tym razem chciałem ucywilizować tą bezradną i bezskładną watahę rdzy , plastiku i złomu muszę,  dlatego też wspólnie i w porozumieniu z najmroczniejszymi siłami i bytami, które po górach bieszczadzkich jękami swoimi zawodzą , ustaliliśmy co następuje:

 - W 2012 roku koniec świata się odbędzie zatem co ziemskie to vanitas vanitatum, et omnia vanitas, nie żałujcie jadła napitku i srebra mości szlachcianie albowiem piekło na ziemi urządzę wszystkim kto odważy się zjawić:


Karczma piekielna, hotel belzebuba, zarządzany przez wysłannika sił najmroczniejszych o powierzchni ponad morg stu (prawie dwa hektary) w którego granice wchodzi las, park , hotel , tor wspinaczkowy, tor dla quadów, strzelnica do paintballa, miejsce biesiadne i poboczne krzaki gdzie innym diabelskim przyjemnościom oddać się można , chce nas ugościć w dniach od 1 do 3 maja anno domini 2012.

Dotychczas w urągających ludzkiej godności warunkach nasze schadzki się odbywały, ludzie marzli , umierali, bez wody bieżącej-ciepłej, bez zaopatrzenia w jadło gorące i napitek świeży egzystowali - dość tego Biesy bieszczadzkie powiedziały i smoły i soli się objadły i opiły czego bardzo żałują ale jednak ku czci wyższych spraw zorganizowały:


- Do naszej dyspozycji w dniach od 1 do 3 maja 2012 roku zostanie oddany "hotel" składający się z 50 miejsc noclegowych (kwestia dostawki i 70 dusz nieczystych może się spać spokojnie położyć) znajdujący się od słonnego beretem rzut , czyli po naszemu "piwo drogi stąd" , Gród ten RuszajCycem się zwał za czasów gdy jeszcze Aleksander Hrabia Fredro był na włościach, dziś ze względu na szacunek dla kościoła i mowy polskiej Ruszelczyce się zwie.

Ogrodzony teren o powierzchni prawie dwóch hektarów składa się z 50 miejsc noclegowych podzielonych na pokoje 1-2-3-4-5 osobowe oraz łaźnie, prysznice, kuchnie, korytarze, dachy, stropy, strychy i piwnice które jeszcze sam diabeł hitlerowskimi rękami budował (historyji się jeszcze nasłuchacie) dwa piętra  i 20 pokojów.
Spory park w którym za dodatkową symboliczną dziesięciną zorganizują nam mecz paintballa, tyrolską wspinaczkę linową (czytaj zjazd ponad 100 metrów), czy spływ kajakowy (jeśli odważnych nie zabraknie), jednak danina obowiązuje i w zamian za nią oto co otrzymujemy:
- 1 maja - przyjazd i ciepły obiad w postaci żurku z jajkiem gotowany w kotle piekielnym
- 2 maja - dzień w którym dusze pokalane grzechami w dzień poprzedni będą wybawione w tłustym rosole z kury sąsiadki upichconym.
- 3 maja - pożegnanie tych co twardzi byli rano, tych co dłużej bawić chcieli po pierwszej gwiazdce wieczornej...

Jako że sam diabeł z Biesami uczty piekielnej pilnował będzie , uprasza się dusze o zachowanie podstawowych zasad jeśli nie chcą, aby po wsze czasy w smole gęstej niczym wódka mrożona, i gorącej jak kolektor wydechowy się smażyły:


- Obowiązuje całkowity zakaz prowadzenia samochodów po alkoholu , o imprezie bedzie powiadomiony lokalny komisariat i będą wzmożone patrole w tej okolicy - nie "przeciwko nam" ale po to aby osoby postronne nie zakłócały nam spokoju imprezy. Co sprawdziło się na ostatnich edycjach. Stróże prawa są do nas bardzo przyjaźnie nastawieni i chętnie służą pomocą. Dodatkowo mają zakaz wjazdu do ośrodka - jednak jeżeli któraś dusza się zawieruszy, odpowiednie belzebubki szybko do piekła ją sprowadzą - jeżeli jesteście wierzący - módlcie sie żeby przed nami znalazła was policja. :)

- Obowiązuje "względna cisza nocna" (wyjątkiem jest pierwsza noc - patrz punkt następny) czyli możemy nawet słuchać muzyki aż nam uszy popękają, jednak pamiętać należy że nie wszyscy zostają 4-5 dni i wyjazd następnego dnia rano w 300-400km trasę po nieprzespanej nocy nie należy do najprzyjemniejszych. Druga sprawa że zasada prosta ale jakże jasna i zrozumiała jest "jeżeli drzwi od pokoju są zamknięte to niech ręka boska i diabelska broni komukolwiek je otworzyć - wszakże sami znajomi śpią - ale otwarcie drzwi do piekła może spowodować że ujrzycie sceny dantejskie których wasza psychika znieść nie mogłaby - po krótce - nie przeszkadzamy sobie wzajemnie w odpoczynku.

- Tradycją jest że w pierwszą noc obowiązuje całkowity zakaz spania :) - osoby które odważą się usnąć w pierwszą noc zanim wzejdzie słońce będą srodze ukarane a fantazja rozochoconych imprezowiczów nie zna granic. Nie jest to rzecz straszna - jednak zapobiega przysłowiowemu "uwaleniu się na amen" :) Nie dotyczy to jednak dusz zbłakanych przykrytych nie kołderką, kocem czy śpiworem, a światłem księżycowym gdzie nie gdzie cieniem drzew przeplatanym - po krótce : żadnego spania pod chmurką - kara za to jest bardzo "ziemska" i wzywamy wtedy żywioł wody - 10 litrów H2O jeszcze nikomu nie zaszkodziło a niejednokrotonie pomogło trafić na właściwe tory - czyli iść w stronę światła

- Jako że piknik odbywa się pod "patronem" marki FSO , uprasza się uczestników o ustawienie swoich samochodów zgodnie z wytycznymi "kierownika tego bałaganu" czyli towarzysza Stingerka - nie jest to w jakimkolwiek aspekcie dyskryminacja a chodzi o ład i porządek przy robieniu np pamiątkowych zdjęć. UStawienie to ma jeden cel : jeśli trafimy do piekła - to wszyscy razem - czyli , parking mamy spory i ogrodzony natomiast fajnie by było gdyby plastiki się nie mieszały z blachą i pamiątkowe zdjęcia wychodziły piekielnie fajne.

- Opłata za całą impręzę za 3 dni w tym dwa ciepłe posiłki wynosi 100zł. Spanie jak w Hotelu , łózka, pokoje, pościel, łazienka, prysznic itd. Zdjęcia ośrodką wrzucę jak tylko zaczną wychodzić, bo sam diabeł mi kliszę w aparacie prześwietla.

- Opłatę należy wpłacić NAJPÓŹNIEJ do 20 kwietnia na podany na końcu numer konta.
W tytule przelewu należy koniecznie i bezwzględnie umieścić NUMER REJESTRACYJNY SAMOCHODU oraz Ksywę kierowcy. Przy wjeździe będzie osoba ze sporządzoną listą. Każda osoba przy wjeździe na teren ośrodka zobowiązana jest do złożenia podpisu na wyżej wymienionej liście. Nie mylić z formą jakiejś biurokracji, lista taka jest przekazywana właścicielowi ośrodka - wie ile osób przyjechało, i kto jest kto - ośrodek będzie zamknięty na cały czas trwania imprezy , oczywiście nie jak auschwitz tylko ktoś bramę zawsze otworzy dla spóźnialskich lub pośpieszalskich ale uprasza sie o wcześniejszy telefon.

- Opłata powyższa nie podlega zwrotowi w przypadku niezjawienia się osoby zainteresowanej.


. Ośrodek jest zamknięty ale szwędaczy po nocach nie potrzebujemy, chodzi o bezpieczeństwo a doświadczeni nieciekawą sytuacją na jednej z imprez chcieliśmy wszelkie niebezpieczeństwa wyeliminować. Czyli absolutnie żadnych Focho szwędaczy po ciemku. Przyjeżdżamy razem i bawimy się razem.

- W Rzeszowie i Przemyślu są organizowane ekipy , pozwala to zebrać osoby spoza regionu w jednym miejscu i  w kolumnie zaprowadzić na miejsce.

Wszyscy przyjezdni którzy zdążą zbierają się o godz 13:00 pod barem "Pod Semaforem" niedaleko Dynowa (wiekszość wie gdzie to jest więc podłączenie sie do którejś ekipy spowoduje że nikt nie pobładzi)
Stamtąd rusza cała kolumna przez Dubiecko aż do Ruszelczyc. Gdzie planowany przyjazd jest około 17:30
Od 13:30 do 14:30 będzie wypełnianie listy i organizacja miejsca pikniku (rozstawienie samochodów przydział miejsc w pokojach)
Dojazd do ośrodka jeżeli się uda postaram się jakoś oznakować.

Kilka przydatnych informacji na podstawie doświadczeń z poprzednich imprez:

Co warto zabrać:
- żarcie i picie (w sensie kanapki na rano i woda mineralna na rano) plus kiełbacha na ognicho/grilla.

Organizator zapewnia ciepły posiłek w pierwszym i drugim dniu imprezy , na trzeci dzień będziemy jeść to co zostało z dwóch dni poprzednich z prostej przyczyny : Jedni pojadą rano, drudzy wieczorem, więc nie ma sensu gotować dla "Niewiadomo ile nas będzie" osób.



Odnośnie kosztów bo pewnie na myśl "O K*wa 100zł ? za 3 dni ? pogięło go ?"
Pragnę jedynie zapewnić że warunki są prawie jak w hotelu a zdjęcia wszystko pokażą za dni dwa lub trzy dlatego przed komenatrzami odnośnie ceny proszę ozbroić się w cierpliwość.
Można zrezygnować z posiłków i wtedy wyjdzie nas to taniej kwestia dogadania się.

Ceny atrakcji dodatkowych:

- Spływ kajakowy :
Do dogadania się

- Paintball
35zł od osoby (w zestawie mundur, maska, ochraniacze, marker i 100 pestek do wystrzelania - następne 100=10zł)

- park linowy i tyrolka
około 10zł od osoby w zależności od ilości chętnych


Z atrakcji tyle, na dzień dzisiejszy a będzie więcej (np indiańsko szamańskie ognisko z pełnym rychtunkiem)


Czy jednak wolicie słonne po 25zł od osoby ??



« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2011, 16:29:11 pm wysłana przez Stingerek »

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

Odp: Podkarpacki Piknik FSo 2012 - czyli koniec świata w bieszczadach
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 19, 2011, 07:59:02 am »

Offline Excalibur#1937

  • Administrator
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kilka ich było ;)
    • http://www.intermediaservice.pl
Podkarpacki Piknik FSo  2012

chce nas ugościć w dniach od 1 do 3 maja anno domini 2010

Zakrzywiasz czasoprzestrzeń :)

Odp: Podkarpacki Piknik FSo 2012 - czyli koniec świata w bieszczadach
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 19, 2011, 08:41:31 am »

Offline Dark Warrior

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 347
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 2.0 DOHC
Jest git, o to chodziło ;D

Odp: Podkarpacki Piknik FSo 2012 - czyli koniec świata w bieszczadach
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 19, 2011, 11:58:22 am »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
Cytat: Stingerek w Dzisiaj o 00:22:04

    chce nas ugościć w dniach od 1 do 3 maja anno domini 2010


Zakrzywiasz czasoprzestrzeń :)

Już poprawione.

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

Odp: Podkarpacki Piknik FSo 2012 - czyli koniec świata w bieszczadach
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 19, 2011, 19:03:42 pm »

Offline Pedrogsi

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 431
  • Płeć: Mężczyzna
    • PN CARO - 1,6 16V 96' PN ATU+ 2,0 8V 97'
Ojjj Piekielnie sie zapowiada - jeśli bedzie prawdą to co piszesz...

Sadze ze koszt 100 zł od osoby w tych warunkach co piszesz raczej wygląda symbolicznie i nie jest to wygurowana cena przynajmniej wd mnie
także raczej obowiązkowo sie pisze na to....  tymbardziej jesli swiat ma sie skonczyc w 2012 roku :d
The Worst Foe Lies Within The Self....

Odp: Podkarpacki Piknik FSo 2012 - czyli koniec świata w bieszczadach
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 19, 2011, 20:02:20 pm »

Offline Dark Warrior

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 347
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 2.0 DOHC
Ja tak samo się piszę. A jeśli dobrze pójdzie to może nawet stanę w rzędzie przysługującym samochodom z wałem napędowym a nie półosiami.

Odp: Podkarpacki Piknik FSo 2012 - czyli koniec świata w bieszczadach
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 19, 2011, 22:09:12 pm »

Offline pold20

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1044
  • Płeć: Mężczyzna
  • REDTOP
    • Panda I 1.2 75 fire, Borek 2.0 DOHC GSI, Caro Plus 1,4GTI 16V, Caro Plus RED TOP, Caro Plus RED TOP Turbo, Omega A 3000 24V
Ja też się piszę:)
Żyj tak jak jutro miał być koniec świata

Odp: Podkarpacki Piknik FSo 2012 - czyli koniec świata w bieszczadach
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 20, 2011, 00:50:13 am »

Offline szelest

  • DRUCIARZ
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 275
  • Płeć: Mężczyzna
    • Pn C- 95'
Ja też się doturlam na pewno:)

Odp: Podkarpacki Piknik FSo 2012 - czyli koniec świata w bieszczadach
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 20, 2011, 00:57:32 am »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
Was sie o zdanie nie pytam :) Jak was nie będzie osobiście wam kończyny z rzyci powyrywam jak was nie będzie (a wiem gdzie mieszkacie)
W tym tygodniu wezme jakiegoś aparata i popstrykam foty.
Z ceną nic już nie zrobimy - może być tylko drożej ze względu na atrakcje dodatkowe.
Chciałbym aby byli wszyscy.
ty też.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2011, 01:01:13 am wysłana przez Stingerek »

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

Odp: Podkarpacki Piknik FSo 2012 - czyli koniec świata w bieszczadach
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 20, 2011, 08:22:15 am »

Offline Dark Warrior

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 347
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 2.0 DOHC
Nie wiesz gdzie ja mieszkam ;D Cena nie jest zła, a myślę skorzystać ze wszystkich atrakcji. Szykuje się konkretny zlot.

Odp: Podkarpacki Piknik FSo 2012 - czyli koniec świata w bieszczadach
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 22, 2011, 16:21:13 pm »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
Tak jak obiecałem wrzucam fotki.
Aktualnie ośrodek jest w trakcie remontu (wymiana okien drzwi, kaloryferów, instalacji ogrzewania itd.)

Cały ogrodzony teren będzie do naszej wyłącznej dyspozycji, brama będzie zamykana na noc. Wszędzie gdzie sobie tego zażyczymy będziemy mieli podciągnięty prąd (oświetlenie na boisku , przy ognisku itd) - Drewno na ognicho zapewnia organizator.

Pozostaje do ustalenia np jadłospis :) bo możemy mieć full wypas i nie zabierać ze sobą nic oprócz ciuchów i piwka bo mogą nam nawet kiełbachę czy karkówe na grilla zamówić po preferencyjnej cenie. Tylko mówie - trzeba się dogadać czy robimy z pełnym żarciem i wypasem czy każdy sobie. Dzisiaj to kalkulowałem i wychodzi taniej niż gdybym sam miał sobie robić zakupy bo tutaj będziemy zamawiać w ilościach ssporych. I teraz można zrobić tak:

Śniadanie
Obiad z dwóch dań
Kolacja

Albo tylko Obiad

Jak ustalimy konkrety to wtedy będę mógł dostać konkretną wycene, tymczasem popatrzcie:



Widok ogólny na ośrodek:









Takie tam widoki z wnętrza:






Okolica , miejsce ogniskowe i "parking" w postaci boiska - tam będą stały nasze autka.

















Tutaj widok z perspektywy zjazdu linowego :) jakieś 150 metrów dobrej zabawy:







Boisko i "schodki" na których będzie można sobie trzasnąć fajną fotkę grupową.




"Zaplecze"






Tutaj stołówka (nie cała - "za mną" jest jeszcze dwa stoły na 8 osób) mogąca jednocześnie wykarmić do 40 głodomorów.




I pokoje:

2, 3 , 4 , 5 i 6 osobowe (wszystkich nie fociłem ale są bardzo do siebie podobne)
W każdym pokoju łóżka , szafeczki nocne, umywalka, lusterko - trzy węzły sanitarne (kibelki i prysznice) są koedukacyjne :)








Dodatkowo do dyspozycji jest jeszcze świetlica (jakieś 60-70 metrów kwadratowych , gdzie można pograć w penisa stołowego, piłkarzyki , lotki, rzutki itd.
Cały ośrodek jest w remoncie więc w maju  będziemy mieli wszystko na zicher :)
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2011, 16:31:10 pm wysłana przez Stingerek »

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

Odp: Podkarpacki Piknik FSo 2012 - czyli koniec świata w bieszczadach
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 22, 2011, 16:44:12 pm »

Offline w0mbat

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 542
    • polonez 1500 88r.
ja, ja :)
zabierz mnie :D

bede, nie wiem jeszce jak, czym i czy w jednym kawałku ale będę :P

Odp: Podkarpacki Piknik FSo 2012 - czyli koniec świata w bieszczadach
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 22, 2011, 16:54:22 pm »

Offline Dark Warrior

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 347
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 2.0 DOHC
Wygląda całkiem ładnie, może być fajnie. Ja się piszę tak jak mówiłem ;D

Odp: Podkarpacki Piknik FSo 2012 - czyli koniec świata w bieszczadach
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 22, 2011, 16:55:02 pm »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
No ciekawy jestem....
Bo na ostatnim pikniku frekwencja była że pożal się boże.....
Deklarowało się osób 43.....
Kasę w terminie wpłaciło 25 chyba....

Przyjechało..... ponad 60 :D

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

Odp: Podkarpacki Piknik FSo 2012 - czyli koniec świata w bieszczadach
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 22, 2011, 17:00:56 pm »

Offline pigini

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 471
  • Płeć: Mężczyzna
  • Caro+/- ? 1,4 16v 1994
pisze się :D a z tego co widzę to Rzeszów mamy prawie w komplecie ;)
Jeśli nie potrafisz naprawić czegoś młotkiem, masz problem natury elektrycznej.

Odp: Podkarpacki Piknik FSo 2012 - czyli koniec świata w bieszczadach
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 23, 2011, 00:47:15 am »

kazko kk

  • Gość
Stingerek to jest hufiec ziemi Przemyskiej w Ruszelczycach byłem tam na kolonii ok. 2 lata temu polecam wszystkim jedzenie ok. wszystko git

Odp: Podkarpacki Piknik FSo 2012 - czyli koniec świata w bieszczadach
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 23, 2011, 00:49:54 am »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
Komendantem tego Ośrodka jest..... Kolegi Ojciec :) Pan Mariusz. Wspaniały człowiek.

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

Odp: Podkarpacki Piknik FSo 2012 - czyli koniec świata w bieszczadach
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 23, 2011, 00:51:21 am »

kazko kk

  • Gość
No on jest spoko powinien mieć wiatrówkę na śruty.

Odp: Podkarpacki Piknik FSo 2012 - czyli koniec świata w bieszczadach
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 23, 2011, 15:21:28 pm »

Offline Pedrogsi

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 431
  • Płeć: Mężczyzna
    • PN CARO - 1,6 16V 96' PN ATU+ 2,0 8V 97'
No ja mysle ze CAŁY Tarnów sie zjawi... :P
The Worst Foe Lies Within The Self....

Odp: Podkarpacki Piknik FSo 2012 - czyli koniec świata w bieszczadach
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 24, 2011, 01:10:10 am »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
No chłopy... impreza jest za pare miesięcy . Jakby to było wczoraj pamiętam jak odliczałem dni do Słonnego tego rocznego... WARTO BYŁO :)



Ale... Jest jeszcze inna impreza o której szczegóły w temacie obok :)

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...